Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może należałoby podejrzanych przekierować by takie interesy robili na wschód od Bugu, to nasz premier nie musiałby dla nas wydłużać lat pracy do emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, może ja nie umiem czytać, ale jedno mnie zastanawia - co takiego ma lubelska policja do całego zdarzenia? Nigdzie nie znalazłem informacji o tym, czy te osoby pochodzą z lubelskiego, czy może został ktoś z nich zatrzymany w lubelskim, czy może osoby oszukane były lubelskiego,? Bez kitu ale nie jestem w stanie znaleźć żadnego powiązania w artykule, albo tak jest napisany, albo ja coś przeoczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to raczej na wyłudzanie kasy od naiwnych kupców na aukcjach. Gdzie tu przejmowanie cudzych kont? Chyba,że pan dziennikarz za takowe uznał fakt wypłaty gotówki z konta założonego "na słupa",ale faktycznie należącego do przestępców. Włamanie na własne konto??? Litości Panie Redaktorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nasz wizerunek w UE - POLAK TO PIJAK,ZŁODZIEJ,BRUDAS,KATOLIK. Możemy byc z siebie dumni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...