Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysyp dziur na lubelskich drogach

Utworzony przez Marcin, 31 stycznia 2013 o 22:26 Powrót do artykułu
Filaretów jest już w takim stanie że powinni ją zamknąć. W ogóle Lublin powinno się zamknąć bo już nic z tego nie będzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Męczenników Majdanka...Męczarnia przez Majdanek
0
witosa aż do tysiąclecia...
0
Dla poszukiwaczy adrenaliny gorąco polecam nocny przejazd trasą Krasienin - Snopków - Lublin. Koniecznie w deszczu i z dużą liczbą mijających aut.
0
Witosa
0
wszędzie teraz tak jest. tak samo kunickiego tragiczna-niektóre dziury tak duże, że można koła pogubić.
0
co tu wymieniac,jak niema ulicy zeby nie bylo wiekszej dziury,to jest nie do pomyslenia,lotnisko potrzebne,zeby Hetman latal do rodziny,a drogi rozwalone,skandal...........
0
Głuska
0
"trwalsza naprawa" ? śmiech na sali...
0
WITOSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Kunickiego i Abramowicka
0
Łęczyńska.. - jedna wielka masakra..
0
rondo pod zamkiem, smorawińskiego
0
Męczenników, od Lotniczej do samego końca. Nie da się jechac... Przejechałam później sporą częśc miasta i aż takiej drogi nie znalazlam.
0
Te prowizorki to zawsze robione i później też prowizorki i tak w kółko
0
Na witosa jechałem dzisiaj 4 razy i widziałem kilka uszkodzonych samochodów przy drodze.
0
Poniatowskiego za wiaduktem i skrzyżowaniem w kierunku Racławickich - MASAKRA, SER SZWAJCARSKI
0
Armii Krajowej, Filaretów, Kunickiego.
0
kunickiego na końcowym pętli trajtków jak tam wogóle jechać dziura na dziurze. głosuje na ulicę Głuską od Abramowickiej do wyzwolenia jako najgorszą ulicę w tej częsci miasta, tam to boje się jechać smochodem miałem kilka razy przyjemność i chyba za Gierka jak wybudowano tak jest
0
Ulica Kunickiego, Aleje Racławickie itp to przykład funkcjonowania UM i jego służb a konkretnie instytucji przetargów na prace. Takie kryteria to tylko człowiek na poziomie " O" może wymyśleć a nie rozsądny fachowiec znający technologie budowy.O inspektorach nadzoru tych inwestycji nie wspomnę jak nie mają wiedzy i umiejętności bo za naprawy powinni pokryć z majatku rodzinnego własnego
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: