Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wywóz śmieci od samotnych ma być tańszy, ale później

Utworzony przez maniek, 15 stycznia 2013 r. o 17:04 Powrót do artykułu
wkurzona napisał:
Ja już na PO na pewno nie zagłosuję, kaczor odpada, więc zostaje tylko Palikot.
... No i dobrze - bo stronnicy trawki odrzucają możliwość zmian w ustawie śmieciowej - czytać tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚCIEMA Z TA SEGREGACJĄ ! Chcą żeby ludzie segregowali śmieci pod przykrywka ochrony środowiska a faktycznie chodzi o to ze firma odbierajaca smieci ma juz gotowe surowce wtórne do sprzedania, np butelki, HDPE(granulat dla firm co produkują odzież roboczą i inne...), szkło( np. do huty co robi szkanki), makulatura( producent papierowych ręczników i kartonów które kupujemy na poczcie zeby wysłać paczke). MY SEGREGUJEMY KTOŚ ZARABIA. Przecież seegregacja smieci zajmuje sie "smietnisko" a jak sie nie wyrabiaja sie to niech otworzą kolejna sortownie i zatrudnia pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu jeszcze władza może zepsuć, aby ludziom żyło się gorzej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan prezydent chce sobie zalatac dziure w budrzecie wiec winduje oplaty za smieci ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iro napisał:
pan prezydent chce sobie zalatac dziure w budrzecie wiec winduje oplaty za smieci ....
To nie jest tak,już na pensje brakuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to bieda... może podatek śmieciowy uratuje urzędników, tylko co będzie z rodzinami wielodzietnymi o które martwi się nasz prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka z dziesiątej napisał:
Akurat się z Tobą nie zgadzam. Ja dużo zużywam wody - około 15 m3 za 2 miesiące (na dwie osoby). Lubię się często kąpać. Za to śmieci mam niewiele. 240 l/m-c + 2 x 120 l na suchą frakcję. Mój kosz nigdy nie jest pełen, podobnie worki z frakcją suchą (złom oddaję do skupu, obierki na kompost). SPRAWIEDLIWE to jest płacenie od osoby!
sorry ale 15 m na 2 osoby na 2 miesiące to prawie normalne zużycie , Normalnie wychodzi 2,5 do 3 na osobę miesięcznie . Nie zużywasz dużo tylko normalnie. Gdyby było np. od wody to u ciebie 7x 4 zł za metr = 28 zł tj 14 zł od osoby miesięcznie. To chyba i tak mniej niż teraz płacisz . Ale wyglada na to że trzecia osoba się u was często kręci - moze teściowa albo studiujace rodzenstwo. ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko od osoby ale wtedy trudniej urzedasom cos zakombinowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...