Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja bym podał do sądu tych policjantów za bezprawne działanie, a raczej za głupote. To przechodzi ludzkie popjęcie. Ktos chciał zarobic na kolejną belke na pagonie , czu rzeczywiscie jest taki głupi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno to był DARO aaaaaaaaaaaaaahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami by się nie dowiedzieli ktoś wydał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla wiadomości policjantów. To przy drodze z Lublina do Bełżec stoją rakiety przeciwlotnicze oraz myśliwiec to taki samolot! Jechać i zarekwirować oraz zabezpieczyć teren w promieniu około 10ciu kilometrów lub nawet więcej (bo taki myśliwiec i jeszcze rakiety to mają większy teren rażenia. Czas najwyższy zabrać też rakiety z przedszkoli i placów zabaw. Są tak samo niebezpieczne jak ta amunicja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Tak dla wiadomości policjantów. To przy drodze z Lublina do Bełżec stoją rakiety przeciwlotnicze oraz myśliwiec to taki samolot! Jechać i zarekwirować oraz zabezpieczyć teren w promieniu około 10ciu kilometrów lub nawet więcej (bo taki myśliwiec i jeszcze rakiety to mają większy teren rażenia. Czas najwyższy zabrać też rakiety z przedszkoli i placów zabaw. Są tak samo niebezpieczne jak ta amunicja.
Tak dla wiadomości policji: mam też zdjęcia pistoletów i karabinów a także kilka noży w realu o długości ostrza przekraczające 25 cm ale nie wiem czy moja stara by wam ich oddała. Nawet jeden (do krojenia tortów) ma ponad pół metra. Zapraszam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...