Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja bym podał do sądu tych policjantów za bezprawne działanie, a raczej za głupote. To przechodzi ludzkie popjęcie. Ktos chciał zarobic na kolejną belke na pagonie , czu rzeczywiscie jest taki głupi ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
napewno to był DARO aaaaaaaaaaaaaahaha
0
sami by się nie dowiedzieli ktoś wydał
0
Tak dla wiadomości policjantów. To przy drodze z Lublina do Bełżec stoją rakiety przeciwlotnicze oraz myśliwiec to taki samolot! Jechać i zarekwirować oraz zabezpieczyć teren w promieniu około 10ciu kilometrów lub nawet więcej (bo taki myśliwiec i jeszcze rakiety to mają większy teren rażenia. Czas najwyższy zabrać też rakiety z przedszkoli i placów zabaw. Są tak samo niebezpieczne jak ta amunicja.
0
Andrzej napisał:
Tak dla wiadomości policjantów. To przy drodze z Lublina do Bełżec stoją rakiety przeciwlotnicze oraz myśliwiec to taki samolot! Jechać i zarekwirować oraz zabezpieczyć teren w promieniu około 10ciu kilometrów lub nawet więcej (bo taki myśliwiec i jeszcze rakiety to mają większy teren rażenia. Czas najwyższy zabrać też rakiety z przedszkoli i placów zabaw. Są tak samo niebezpieczne jak ta amunicja.
Tak dla wiadomości policji: mam też zdjęcia pistoletów i karabinów a także kilka noży w realu o długości ostrza przekraczające 25 cm ale nie wiem czy moja stara by wam ich oddała. Nawet jeden (do krojenia tortów) ma ponad pół metra. Zapraszam!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: