Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie rozumiem, zobaczcie - http://tabelaofert.pl/ Mało jest gotowych inwestycji? I przecież wiadomo, że jeśli mieszkanie długo czeka na klienta, to zwyczajnie muszą dać dobrą cenę, żeby to faktycznie sprzedać. Nie rozumiem np. po co ludzie kupują dziurę w ziemi - przecież to mega ryzyko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Osobiście korzystam z innych rozwiązań i póki co się nie zawiodłam. Nie wiem, dlaczego przedmówcy mają tak złe doświadczenia… Deb0308 - Nasze www:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] Nowe mieszkania mozna oglądać na Wawrze, powstaje nowa inwestycja Miasteczko Wawer, piękne, przestronne mieszkania z widokiem na las, okolica idealna do życia, blisko natury i blisko do centrum, dobre połączenie, a wszystkie sklepy na miejscu na osiedlu wiec nie trzeba daleko jeździć. [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doradzcie czy kupic na Gesiej w Budynku B mieszkanie ,czy odradzacie nie jestem z Lublina tak ze nie wiem nic ,jak daleko jest budynek B z robotam,i nic o spoldzielni ,na koniec 2017 roku ma byc gotowy budynek B i dziekuje za odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wiekszosc  uczciwych deweloperór podpiera się kredytami pieniądze wpłacane nie idą na konto dewelopera jak mówi przykład tbv tylko banku a po zakonczonym etapie ban wypłaca deweloperowi trochę pojęcia trzeba miec pisząc ze kupujemy w ciemno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupujcie mieszkań od dewelopera inkob jeżeli nie chcecie mieć problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam dewelopera z Lublina domlublin Mariusz Wlaszczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ads napisał:
Sam się wstrzymuj. Ja na walizkach nie mam zamiaru siedzieć kolejny rok. Mądrale się znaleźli...Po prostu kupuje się od poważnych firm i z aktem notarialnym a nie jakiś rzemieślnik-bis Sam się wstrzymuj. Ja na walizkach nie mam zamiaru siedzieć kolejny rok. Mądrale się znaleźli...Po prostu kupuje się od poważnych firm i z aktem notarialnym a nie jakiś rzemieślnik-bis No to kupuj i żyj ze świadomością, że spłącasz kredyt dwa razy droższy niż twoje mieszkanie. Za 3-4 lata mieszkania będą o wile tańsze  -do tego czasu można chyba coś wynajać? BTW Wiesz, że akt notarialny na mieszkanie nie wybudowany jest wart tyle co papier na którym go wydrukowano?
  co za bzdety, cały czas ta sama gadka ze strony tych co ich nie stać na mieszkanie, że już-zaraz ceny mieszkań spadną..... tymczasem ceny mieszkań w Lublinie są bardzo stabilne i od wielu lat oscylują mniej więcej 4-4,5-5 tys. za metr.... Lublin to nie Warszawa czy Gdańsk, tutaj nie było i nie ma żadnej bańki i średnich cen po 7-8 tys., żeby to miało się radykalnie obniżyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
RYNEK W LUBLINIE NIE AKCEPTUJE JUŻ CEN JAK W 2006-2008r - ZROZUMCIE TO! KONIEC CZASÓW, ŻE BANKI NAPYCHAŁY LUDZIOM PO KIESZENIACH, TYLE ILE DEWELOPER / SPÓŁDZIELNIA ZAŚPIEWAŁA SOBIE CENY NA ETAPIE DZIURY W ZIEMI, I TO PRZELEWY BANKOWE SPONSOROWAŁY BUDOWY, Z POTĘŻNĄ MARŻĄ DEWELOPERÓW / SPÓŁDZIELNI I Z POTĘŻNYMI PROWIZJAMI BANKOWYCH NAGANIACZY! TERAZ DEWELOPERZY / SPÓŁDZIELNIE W ZMOWIE CENOWEJ NIE SPUSZCZAJĄ LOJALNIE CENY, I KOMBINUJĄ: SAMI BRAĆ KREDYT WYBUDOWAĆ I SPRÓBOWAĆ PRZECZEKAĆ KUPUJĄCYCH LUB POTĘŻNIE NACIĄGAJĄ FIRMY WYKONAWCZE - ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ BUDÓW W LUBLINIE OPŁACANA JEST MILIONOWYMI FAKTURAMI, KTÓRE WISZĄ W PRÓŻNI! - DEWELOPER / SPÓŁDZIELNIA NIE OPUSZCZA CENY ZA MIESZKANIA (A MARGINES OD UREALNIENIA CENY JEST JESZCZE DUŻY), ZA POSTĘP PRAC BUDOWLANYCH NIE PŁACI, I WSZYSCY CZEKAJĄ...NA CUD...A JA SIĘ PYTAM NA CO WY CZEKACIE? FAKTY SĄ TAKIE:1. OD 2015r. OBOWIĄZKOWY WKŁAD WŁASNY 10% PRZY KREDYCIE HIPOTECZNYM!2. BRAK KREDYTÓW WALUTOWYCH, KTÓRE PRZEKŁAMYWAŁY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ.3. DEMOGRAFIA! LUDZI, PO PROSTU ZACZYNA BRAKOWAĆ - ZOBACZCIE PO UCZELNIACH - DRAMAT!SPRZEDAĆ MIESZKANIE Z KAŻDYM KWARTAŁEM BĘDZIE CORAZ TRUDNIEJ, NIE DOCZEKACIE SIĘ LEPSZYCH CZASÓW (SPRZEDAŻY PO ZAWYŻONYCH CENACH) - ONE NIE NADEJDĄ, WSZYSCY WIĘKSI GRACZE JUŻ TO ROZUMIEJĄ. W KRAKOWIE, GDZIE ZDECYDOWANIE WIĘCEJ ZARABIA SIĘ JAK W LUBLINIE WPROWADZANE SĄ NA RYNEK MIESZKANIA W CENACH 4000-4800zł / m2 (BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI)UWAŻAJCIE TERAZ NA DEWELOPERKĘ / SPÓŁDZIELNIE BO NAWET BLOK, KTÓRY WYGLĄDA NA NIEMAL SKOŃCZONY, MOŻE STAĆ SIĘ WASZYM KOSZMAREM! MAsz 100% racji. Jak sprzedawać to teraz, ale teraz nie kupować - wstrzymać się ile to możliwe.
  Co za bełkot - ktoś kto potrzebuje mieszkania żeby w nim mieszkać, nie będzie w nieskończoność odkładać zakupu i mieszkać z mamusią do 40 albo płacić ciężkie pieniądze za wynajem i nie być nawet właścicielem mieszkania. W warunkach lubelskich najgorsza opcja to życie na wynajmie - płaci się często więcej niż wynosi rata kredytu, a po latach g...o się z tego ma.  Także wyjścia są dwa - mieszkać z mamusią albo brać kredyt i iśc na swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam lokalizacja super mili sąsiedzi. Kłopoty za nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się zdecydowałem na Rzemiesnika i nie żałuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam dwa poniższe wpisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem już 3 mieszkania pod inwestycję i właśnie zamierzam kupić kolejne, ale tym razem w innym mieście. Nie znam tego miasta, więc skorzystam z nowego serwisu homescanner.pl . Słyszeliście o nim? Dowiedziałem się, że przygotowują za niewielkie pieniądze kompletny raport na temat stanu nieruchomości. Uwzględniają nie tylko standard budynku i lokalu, ale też opisują całe osiedle i robią jego zdjęcia. Będę wiedział, gdzie jest szkoła czy sklep i jak dojechać do centrum. Poza tym dowiem się o ewentualnych wadach prawnych mieszkania, pomimo że nie wyszedłem nawet z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważajcie na pseudo dewelopera który współpracuje z firmą Inta (gruby), chce kase tylko "pod stołem" działa pod firmą która jest wykasowana z rejestru działalności gosodarczej. Jego profesjonalizm to tylko pozory nie potrafi załatwić podstawowych dokumentów. Jak dostanie pieniądze to już ma klientów załatwionych, później rośnie spirala długów a domu jak nie było tak nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybralismy mieszkanie z widokiem na las i duzym tarasem od tyłu budynku na osiedlu Miasteczko Wawer, wiec jest dla nas idealnie. Mieszkania sa bardzo ladnie wykonczone, gładzie ekstra zrobione, wysoki standard i duzo miejsca pod blokami co mi sie bardzo podoba, nie lubie mieszkac w centrum, jest scisk hałas i nie ma gdzie zostawić chociazby samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'helvetica neue'; color: #000000; -webkit-text-stroke: #000000} span.s1 {font-kerning: none} span.s2 {text-decoration: underline ; font-kerning: none} dlatego twierdze, że zanim zacznie się współpracę z jakąkolwiek firmą deweloperską warto zrobić rozeznanie na rynku. ja to zrobiłem. podjąłem współpracę z ***fedezu.pl i już dziś bez żadnego opóźnienia cieszę się nowym mieszkaniem w warszawie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy drogi Panie juz te Twoje 3-4 lata i kuuu Twojemu rozczarowaniu ceny z 4-5 poszly na 5-6 :) spadki to moze bedą ale do cen z 2014r. Nikt nie sprzeda metra mieszkania po 3tys, za tyle to bedą ,ale w starym budownictwie niedlugo. Pozdrawiam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, deweloper deweloperowi nierówmy - jedni są uczciwi, inni wprost przeciwnie. Ja zdcydowałem się na zakup mieszkania na os. Franciszkańskim w Katowicach i na całe szczęście nie mam żadnych problemów z deweloperem.  Od samego początku współpraca układała się super, wszytsko wyjaśnił, wytłumaczył, przedstawił plany, odpowiadał na wszystkie pytania. Zadbałem też o to, aby wszystko mieć na piśmie - przynajmniej wiem, czego mam prawo oczekiwać.  Prace póki co przebiegają sprawnie i szybko, nie mam żadnych zastrzeżeń i - nie ukrywam - bardzo się z tego cieszę.  Osiedle Franciszkańskie zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu, cisza, spokój, dużo zieleni i dobrze rozwinięta infrastruktura. Do ścisłego centrum ok. 7 km, do przystanku kilka minut piechota. Jeśli kogoś interesują szczegóły tej inwestycji, polecam zajrzeć tutaj: ***franciszkanskie,pl Oby jak najwięcej takich deweloperów było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...