Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Bystrzycy wyłowiono zwłoki

Utworzony przez jak zwykle tytuł do bani, 19 lipca 2009 r. o 17:50 Powrót do artykułu
skąd wędkarz od razu wiedział że to zwłoki 40 letniego mężczyzny ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policja nie zna jeszcze jego personaliów zmarłego"- zdanie w języku polskim. Za to wędkarz wie, że zmarły miał 40 lat. Chyba dzieci z "warsztatów dziennikarskich" organizowanych przez "Dziennik..." zaczęły udawać, że piszą artykuły. Po raz kolejny powtarzam apel: zanim wyślecie jakikolwiek tekst na stronę, przeczytajcie go kilka razy. Niestety znowu wyszła szopka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówcę. Za dużo dzieciaków na wakacyjne praktyki przyszło do dziennika. Ale, że tak bez żadnej kontroli jakości wstawiać wszystko na stronę jak leci to coś tu jest nie halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle tytuł do bani napisał:
skąd wędkarz od razu wiedział że to zwłoki 40 letniego mężczyzny ;p
A gdzie napisali, że to wiedział?? Niżej napisano, że były wstępne oględziny zwłok, więc logicznym jest, że to podczas nich ustalono przybliżony wiek denata, bo taka jest procedura. Ale faktycznie... Powinni choć napisać "ciało ok. 40-letniego mężczyzny", a nie tak, jakby mieli 100% pewności, że facet miał 40 lat. No, ale cóż... Zdarza się pomyłka najlepszemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile mi dobrze wiadomo (a wydaje mi sie, ze jestem dosc dobrze poinformowana), to zaden z "dzieciakow" z wakacyjnej akademii nie pisal jeszcze zadnych artykulow do dziennika. nie rozumiem, skad sie bierze ta antypatia do nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...