Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Chełma do Kowla. Pociąg zacznie kursować od niedzieli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 22:12 Powrót do artykułu
Już się pakuje na podróż do Kowla i dalej czeka mnie moc wrażeń ! pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba tylko pod ukraińców zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem nadzieję, że będzie można pojechać rano do Kowla i wieczorem wrócić. Beznadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze tez na to liczyłem ciekawe jak tam z hotelami czy istnieją i co z warunkami jak wrócę to napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hotele i pensjonaty na Ukrainie (w tym w Kowlu) są w wysokim standardzie (za dwuosobowy pokój do 100 zł/noc to standard)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Miejska Kowla w 2010 roku nadała honorowe obywatelstwo miasta Kowla Stepanowi Banderze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie, w kasie biletowej Euro się na pewno nie zapłaci więc po co podawać cenę w euro.????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co mnie to obchodzi,moga nadawac komu chca,a tobie co do tego czlowieczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ta za nacja chełmski żyd...??????????? czy jest amerykański Polak?????????? to jakieś głupie jest. żyd to żyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spdaj ukraińska swołoczo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że podano kwotę wkładki do paszportu, a gdzie ceny biletów? Ostatnio od znajomego zarządano 50€ za wypuszczenie z cudownego demokratycznego kraju zwanego Ukrainą. Inaczej auta nie chcieli mu wydać. O dziwo mają takie prawo?!!! Mego ojca też przetrzymali 24h na granicy, bo... zabrakło wkladki w paszporcie. Szczerze... wołami mnie nie zaciągną na tę sicz bezprawia. Trzeba poczekać jak zjawi się tam ktoś na miarę Łukaszenki. Wówczas można podróżować do bezpiecznego i stabilnego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...