Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Chełma do Kowla. Pociąg zacznie kursować od niedzieli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 o 22:12 Powrót do artykułu
Już się pakuje na podróż do Kowla i dalej czeka mnie moc wrażeń ! pozdrawiam !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to chyba tylko pod ukraińców zrobili
0
miałem nadzieję, że będzie można pojechać rano do Kowla i wieczorem wrócić. Beznadzieja.
0
Kurcze tez na to liczyłem ciekawe jak tam z hotelami czy istnieją i co z warunkami jak wrócę to napisze
0
hotele i pensjonaty na Ukrainie (w tym w Kowlu) są w wysokim standardzie (za dwuosobowy pokój do 100 zł/noc to standard)
0
Rada Miejska Kowla w 2010 roku nadała honorowe obywatelstwo miasta Kowla Stepanowi Banderze.
-1
W Chełmie, w kasie biletowej Euro się na pewno nie zapłaci więc po co podawać cenę w euro.????
0
a co mnie to obchodzi,moga nadawac komu chca,a tobie co do tego czlowieczku.
0
a co ta za nacja chełmski żyd...??????????? czy jest amerykański Polak?????????? to jakieś głupie jest. żyd to żyd.
0
Spdaj ukraińska swołoczo. 
0
Dobrze, że podano kwotę wkładki do paszportu, a gdzie ceny biletów? Ostatnio od znajomego zarządano 50€ za wypuszczenie z cudownego demokratycznego kraju zwanego Ukrainą. Inaczej auta nie chcieli mu wydać. O dziwo mają takie prawo?!!! Mego ojca też przetrzymali 24h na granicy, bo... zabrakło wkladki w paszporcie. Szczerze... wołami mnie nie zaciągną na tę sicz bezprawia. Trzeba poczekać jak zjawi się tam ktoś na miarę Łukaszenki. Wówczas można podróżować do bezpiecznego i stabilnego kraju.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: