Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Czechowa objazdem. Nie przejedziemy ul. Poniatowskiego w stronę Al. Racławickich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 o 09:08 Powrót do artykułu
Zagadka dla planistów. Co robi się pierwsze - nawierzchnię czy magistralę pod nawierzchnią?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta drogowa powinna być zamknięta, albo schowana w tunelu. Dostępna tylko komunikacji zbiorowej, pieszych i rowerzystów. Kto to widział, żeby tyle samochodów na dobę kierować przez śródmieście takiego miasta.
0
Chodziło mi o Sowińskiego również.
0
A kto mi zwróci za za benzynę przez te objazdy ?
0
undefined napisał:
  poproś swoją mamusię, może ci zwróci
0
Zrezygnuj z samochodu, to zaoszczędzisz. Tak, wiem, w Twoim przypadku to niemożliwe. Potrzebujesz go przez 365 dni w roku.
0
no tak, jak położyli nowy asfalt to znak, że będą zaraz pruć i układać nowe rury,
0
undefined napisał:
 a kto mi zwróci 2 sekundy życia, które zmarnowałem, czytając twoje żałosne żale nad rozlaną benzyną?
0
Idą wakacje więc na dobre rusza sezon remontów
0
undefined napisał:
Ta drogowa powinna być zamknięta, albo schowana w tunelu. Dostępna tylko komunikacji zbiorowej, pieszych i rowerzystów. Kto to widział, żeby tyle samochodów na dobę kierować przez śródmieście takiego miasta.
 Po wybudowaniu BMC i Trasy Zielonej tak powinno być. Tunel niepotrzebny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: