Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z domu do domu naokoło, przez Świdnik

Utworzony przez ja, 26 lutego 2010 r. o 07:18 Powrót do artykułu
mysle ze przez warszawe bedzie najwygodniej jezdzic do lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie na Berdyczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem zamknięcie tych przejazdów to jakaś totalna głupota. Mieszkam na Felinie i często korzystam z przejazdu na ul. Kasprowicza. Jak go zamknął ja również będę musiał jeździć przez Świdnik. Ale z drugiej strony - jeśli te drogi nie będą wyremontowane to po wybudowaniu wiaduktów zdecydowanie wybiorę to nowe rozwiązanie. Należy jeszcze wziąć pod uwagę że ten trójkąt i tak już zapomniany przez władze miasta stanie się czarnym trójkątem a potem trójkątem bermudzkim w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupotą jest też lokalizacja lotniska pośrodku infrastruktury miejskiej - czyli w Świdniku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany!!! Skoro ta ul. Melgieska 3,5 km ma kosztować 200 mil zł, to ile bedzie kosztowac lotnisko pryszłe, bądź niedoszłe? 2 miliardy wystarczy? Jak sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczcie mi bo jest jeszcze rano i nie bardzo rozumiem.. czy jadąc więc ulicą Kasprowicza będę mógł dojechać do lotniska w Świdniku? Teksty typu "nie powstanie żadne lotnisko" proszę sobie darować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna sprawa w Chełmie w promieniu 3 km od wiaduktu jest co najmniej 4 przejady kolejowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franek280 napisał:
Dziwna sprawa w Chełmie w promieniu 3 km od wiaduktu jest co najmniej 4 przejady kolejowe.
Widocznie jakieś "niedopatrzenie". Ale skoro zgłosiłeś, to możesz być pewny, że niedługo ci je zamkną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał napisał:
Wytłumaczcie mi bo jest jeszcze rano i nie bardzo rozumiem.. czy jadąc więc ulicą Kasprowicza będę mógł dojechać do lotniska w Świdniku? Teksty typu "nie powstanie żadne lotnisko" proszę sobie darować.
Wygląda na to, że tylko przez Turystyczną - Mełgiewską. Bo przez Świdnik Duży to dojechałbyś tylko do tego feralnego miejsca, nie połączonego z wiaduktem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz zawistne chlopstwo marudzi. Bylem 7 lat w Niemczech, zeby dostac sie do wiaduktu trzeba bylo przejchac 9 km i co? Tam wszyscy to rozumieja. A u nas dalej kazdy chlopek uwaza, ze autostrada powinna prowadzic na jego podworko ... Ech Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
głupotą jest też lokalizacja lotniska pośrodku infrastruktury miejskiej - czyli w Świdniku !
patrzyłeś kiedyś na mapę? Sobie sprawdź np na targeo. Pola za Świdnikiem to jest "pośrodku infrastruktury". Ej, pobudka, kwasu z ogórków się napij na kaca. Poza tym, budowa nowego wiaduktu jest związana z budową obwodnicy Lublina, a nie lotniska. W Świdniku też ludzie narzekają, że ze względu na budowę obwodnicy dojazd do Lublina będzie dłuższy i trudniejszy, ale co zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowniczy prl napisał:
Juz zawistne chlopstwo marudzi. Bylem 7 lat w Niemczech, zeby dostac sie do wiaduktu trzeba bylo przejchac 9 km i co? Tam wszyscy to rozumieja. A u nas dalej kazdy chlopek uwaza, ze autostrada powinna prowadzic na jego podworko ... Ech Polska.
A jak już prowadzi to też protestuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał napisał:
Wytłumaczcie mi bo jest jeszcze rano i nie bardzo rozumiem.. czy jadąc więc ulicą Kasprowicza będę mógł dojechać do lotniska w Świdniku? Teksty typu "nie powstanie żadne lotnisko" proszę sobie darować.
Właśnie odpisuję - "Nie powstanie żadne lotnisko" zatem bez obaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak już prowadzi to też protestuje
Bo autostrada ma powadzić obok domu sąsiada, a nie mojego. Ja oczywiście mam mieć krótki dojazd do tej autostrady (droga oczywiście zrobiona przez gminę) i mam mieć możliwość wyjazdu furmanką prosto na autostradę. No i oczywiście muszą być między mną a autostradą ekrany, bo nie może być za głośno. Aha, a po drugiej stronie jest ten spożywczak Gieni, do którego zawsze po piwko chodzim ze Zdziskiem, więc przez te autostradę ma być również przejście dla pieszych. Ze światłami. A jak nie to do Strasburga będę pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowniczy prl napisał:
Juz zawistne chlopstwo marudzi. Bylem 7 lat w Niemczech, zeby dostac sie do wiaduktu trzeba bylo przejchac 9 km i co? Tam wszyscy to rozumieja. A u nas dalej kazdy chlopek uwaza, ze autostrada powinna prowadzic na jego podworko ... Ech Polska.
9 km w Niemczech to ile w RP? Czyzbys probowal postawic znak rownosci pomiedzy infrastruktura drogowa tu i tam? Nie wiem czy wiesz, ze w dziedzinie infrastruktury drogowej dzeli nas okolo 99 lat, a w dziedzinie kolejowej 100 - to tez "chlopstwa" wina? Jezeli byles az 7 lat w Niemcech jak piszesz to doskonale wiesz, ze najpierw obywatele sa informowani o wplywie inwestycji na ich srodowisko, spelnia sie wszyskie wymogi zwiazane z wywlaszczeniami, uzgodnieniami itp, a dopiero pozniej dopiero oglasza sie przetarg na wykonanie robot. To nie "chlop", "robotnik" i "inteligent" do kupy wzieci stoja w RP na glowach - gdyby tylko w Niemczech ktos sprobowal to robic tak jak ma to miejsce w Polsce to dopiero ichni "chlopi" by pokazali gdzie jest miejsce "wladzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowniczy prl napisał:
Juz zawistne chlopstwo marudzi. Bylem 7 lat w Niemczech, zeby dostac sie do wiaduktu trzeba bylo przejchac 9 km i co? Tam wszyscy to rozumieja. A u nas dalej kazdy chlopek uwaza, ze autostrada powinna prowadzic na jego podworko ... Ech Polska.
Nie porównuj niemieckich dróg do polskich!-bo tam 9 km przejedziesz szybciej niż u nas 1 km...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast narzekać na budowę wiaduktu- wybudować zjazdy, które umożliwią jego wykorzystanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to te przepisy są co najmniej chore i absurdalne!-zamiast życie ludziom ułatwić-to je utrudniają... A tak w ogóle to ostatnimi laty kolej coraz bardziej świruje-likwiduje przejazdy i przystanki kolejowe-dostosowując się rzekomo do tzw."przepisów unijnych"-a potem się dziwią,że pasażerów jest coraz mniej... Jeśli tak dalej pójdzie,to pociąg osobowy ruszający z Lublina zatrzyma się dopiero w Chełmie-a jedyna możliwość "przeprawy"przez tory pozostanie jedynie w Biskupicach-no chyba,że ktoś zdecyduje się"na dziko"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widzę problemu-zupełnie rozsądnym posunięciem jest poprowadzenie przedłużenia ul.Mełgiewskiej, ul.Metalurgiczną. O jakich trzech kilometrach mówicie?...wiadukt od obecnego przejazdu znajdzie się w odległości około 300 m.Będzie to stanowiło problem wyłącznie dla tych co przez tory przejeżdżali taczkami ale pozostali tylko na tym skorzystają.Tylko na miły Bóg zacznijcie coś robić bo przez cztery lata pieniądze braliście za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radar napisał:
owszem zamknięcie tych przejazdów to jakaś totalna głupota. Mieszkam na Felinie i często korzystam z przejazdu na ul. Kasprowicza. Jak go zamknął ja również będę musiał jeździć przez Świdnik. Ale z drugiej strony - jeśli te drogi nie będą wyremontowane to po wybudowaniu wiaduktów zdecydowanie wybiorę to nowe rozwiązanie. Należy jeszcze wziąć pod uwagę że ten trójkąt i tak już zapomniany przez władze miasta stanie się czarnym trójkątem a potem trójkątem bermudzkim w Lublinie.
Dobrze kolej twierdzi ze 3 km. że żaden przejazd od wiaduktu ok. ale proszę mi przybliżyć dlaczego kolej znaczy twardogłowi kolejarze zabraniają co stoi za taką decyzją co ją uzasadnia??? Bo może to korzystanie z przepisów które kiedyś np. car zarządził !? a może to interpretacja indywidualna pani Józi czy pana Henia bo chce wykazać swoją ważność ? a może faktycznie ma taka decyzja swoje logiczne uzasadnienie i dopóki autor czy przedstawiciel PKP nie wyjaśni to my czytelnicy nic nie wiemy i nie powinniśmy tego krytycznie osądzać .Choć pośmiać się z takich idiotyzmów warto co polecam wszystkim dla poprawienia humoru .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...