Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z ITD i policją na nocnej akcji: Sądna noc dla taksówkarzy

Utworzony przez albert, 23 kwietnia 2012 r. o 06:14 Powrót do artykułu
bravo bravo bravo. teraz czas na busy miedzynarodowe. tam by dopiero była jatka. wtorek piątek plac zamkowy i statoil.od 7 rano. no panie Szabała pokaz pan ze potrafisz.i do tego UKS. i grube dziesiątki tyś zasilą kasę skarbu państwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilekie brawa za taka akcję !!! Oby jak najczęściej była powtarzana !! Raz, że pozwoli oczyścić szeregi taksówkarzy z oszustów, a dwa i to chyba nawet ważeniejsze, że moze nareszcie taksówkarze, nawet ci prawdziwi, zaczną jeździć zgodnie z przepisami. To co teraz prezentuja taksówkarze jeśli chodzi o kulturę jazdy i przestrzeganie przepisów jest biegunowo odległe od tego co te przepisy mówią !! W chwili obecnej taksówkarze to najgorsi kierowcy w mieście krórzy przepisy prawa o ruchu drogowym mają kompletnie za nic, a na drodze uwazają się za jej panów. Należy z tym walczyć z cełą surowoscią, bo od tego zalezy nasze - pasażerów - bezpieczenstwo !! Dlatego jeszcze raz wielkie brawa za taką akcję i oby jak najczęściej była ona powtarzana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że to tylko jednorazowa akcja. Pseudotaksówkarzy powinno się eliminować bezwzględnie i systematycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pablo napisał:
Szkoda że to tylko jednorazowa akcja. Pseudotaksówkarzy powinno się eliminować bezwzględnie i systematycznie.
Tak jest. Dożywocie i jeszcze konfiskata samochodu. Socjalizm wiecznie żywy. Przypominam, że to, że ktoś jeździ bez licencji (po co są licencje?) nie oznacza, że nie płaci podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYDO-KOMUNA jest na etapie łatania dziury budżetowej za wszelką cenę i wszelkimi dostępnymi środkami,nic to nie ma wspólnego z porządkiem czy naszym bezpieczeństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo ,takie akcje powinny być prowadzone częściej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to ITD ma uprawnienia tylko w godzinach pracy (8-16), więc w nocy mogła pracować co najwyżej Policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam znam takich co nawet kasy nie maja i co i nic.jeszcze lepiej gdyby sie wzieli za stowarzyrzenia i prywatne korporacje ktore nadal oszukuja fiskusa miesiac w miesiac nie placa podatkow oszukuja i winuja ceny abonamwntow i innych oplat z sufitu bylo by milo jakby pierneli jak juz jeden z wlascicieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze ITD może do 22 kontrolowaćauta ale żadko tak bywa. A co do taxówek w Lublinie to raz wsiadłem na PKSie do taxówki stojącej od strony Ruskiej i to był mój błąd! Zapłaciłem 30 % drożej niż w EleTaxi które wg. cennika jest droższe o kilkanaście groszy. Zawsze jeździłem taką samą trasą dlatego takie akcje powinny być codziennie! a taxometry te taxówki które mają zaczepione jak niektórzy nawigacje to są pożądne bo cały czas widać cenę a te co taxometr chowają to od razu widać że chcą nas oszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem taksówkarzem i też popieram takie akcje,ale nie zgodzę sie z tobą co do naszej jazdy itp. itd.Nie nasza wina że paseżerowie wymyślaja takie miejsca gdzie nie ma miejsca nawet na zatrzymanie.Wozi sie też ludzi chorych ,niesłyszacych,niewidomych, z bagażami itd.Nie jesteśmy jasnowidzami po kogo jedziemy i to my ryzykujemy żeby pasażer nie miał problemów.Co do szybkiej jazdy się zdarza ale nie z naszej winy-zamawiają 'taxi" na ostatnią chwilę.Nam taksometr tez chodzi jak sie stoi w korku.Są osoby ,które nawet nie chcą płacic jak się nie wyrobisz w czasie a stać w korkach i sie nie śpiesząc to każdy woli bo bardziej się opłaca.Więc na przyszłość jak coś piszesz to trochę pomyśl. Na jeden mandat trzeba pracować parę dni więc to nie jest nasz interes.kokosy jako "taksówka" dawno sie skończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAXI napisał:
Jestem taksówkarzem i też popieram takie akcje,ale nie zgodzę sie z tobą co do naszej jazdy itp. itd.Nie nasza wina że paseżerowie wymyślaja takie miejsca gdzie nie ma miejsca nawet na zatrzymanie.Wozi sie też ludzi chorych ,niesłyszacych,niewidomych, z bagażami itd.Nie jesteśmy jasnowidzami po kogo jedziemy i to my ryzykujemy żeby pasażer nie miał problemów.Co do szybkiej jazdy się zdarza ale nie z naszej winy-zamawiają 'taxi" na ostatnią chwilę.Nam taksometr tez chodzi jak sie stoi w korku.Są osoby ,które nawet nie chcą płacic jak się nie wyrobisz w czasie a stać w korkach i sie nie śpiesząc to każdy woli bo bardziej się opłaca.Więc na przyszłość jak coś piszesz to trochę pomyśl. Na jeden mandat trzeba pracować parę dni więc to nie jest nasz interes.kokosy jako "taksówka" dawno sie skończyły.
Mój znajomy taksówkarz od dwóch lat nie ma podbitego dowodu rejestracyjnego i jakoś nikt tego nie sprawdza. Nawet ubezpieczyciel. Czy to nie jest dziwne? Jego samochód z zewnątrz prezentuje się nawet dobrze, za to stan techniczny to czarna rozpacz. Opony inne (mniejsze), aby taksometr więcej wybił km/czyli wyższa opłata, olej cieknie odmą. Czy kontrole są tak rzadkie jak opis taksówkarza (w art. Dz.Wsch.), który jeździł bez koncesji, badań od 2006 roku! Dla pasażerów i innych uczciwych taksówkarzy takie kontrole sa konieczne. Precz z oszustami i kombinatorami. Taka kompleksowa akcja powinna dotyczyć też busów-wszystkie i w jednym czasie, aby uniemożliwić ich podmienianie, gdy na jakiejś trasie stoją krokodyle. Za to na innej trasie-tej bez kontroli same rzęchy rozpadające się i kopcące. Nadal busami wozi sie więcej ludzi jak jest miejsc siedzących nawet o 50%. Ostatnio widziałem taki przeładowany z Kraśnika. Takie też jadą przez lublin do Świdnika np. 88
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...