Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z kamerą w LPEC. Członek rady nadzorczej filmował pracowników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2016 r. o 10:29 Powrót do artykułu
I przez rozporek wywoła aferę w ratuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to nagrywać nie można ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam to w ogóle jaja. Chciałem na jesieni kaloryfer zdjąć ze ściany i pod parapetem zamontować. Na początku kobita kategorycznie mowiła że nie, bo za chwilę sezon grzewczy i nie ma możliwości. Wszedł jakiś facio, powiedział żebym poszedł do pokoju takiego a takiego. W tym pokoju bez problemu wydano mi zgodę... Sami nie wiedzą co mogą a co nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie chcę żeby mnie debile filmowali na drodze a jednak to robią bez mojej zgody!!!! a policja zachęca do takiej praktyki GDZIE JEST GIODO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja też nie chcę aby mnie nagrywali na monitoring miejski, w autobusach, na dworcach, uczelniach podczas wykładów, w kościołach również przy okazji ślubów wesel, na wycieczkach, nawet na plażach, gdzie możesz oglądać kto np. w Chorwacji śmiga w bikini. Nikt nas o zgodę nie pyta i nic z tym się nie dzieje. Dziwnie jedni mogą inni nie. Jeżeli nie można to dla wszystkich i koniec. Należy wziąć się za złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mąż jest w radzie nadzorczej, to żona nie powinna tam pracować, albo odwrotnie. To nepotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seba napisał:
Jak mąż jest w radzie nadzorczej, to żona nie powinna tam pracować, albo odwrotnie. To nepotyzm.
A jeśli oboje są kompetentni i jak najbardziej nadają się do tej pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tam to w ogóle jaja. Chciałem na jesieni kaloryfer zdjąć ze ściany i pod parapetem zamontować. Na początku kobita kategorycznie mowiła że nie, bo za chwilę sezon grzewczy i nie ma możliwości. Wszedł jakiś facio, powiedział żebym poszedł do pokoju takiego a takiego.  W tym pokoju bez problemu wydano mi zgodę... Sami nie wiedzą co mogą a co nie...
bo widocznie trafiłes na nic nie wiedzącego kierownika, który nie znając się na niczym chciał pokazać swoją wyższość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYŻBY JAKIŚ ZBOK????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden cyrk, maz i żona w jednej firmie i mąż w radzie, taa kiedy ta wschodnia dzicz znajdzie cywilizacja... upłynie dużo wody jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co pan na to, panie prezydencie miasta Lublin ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powszechne w instytucjach Prezydenta, dlatego o takich patologiach się milczy .........żeby sobie nie zaszkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziwne ze pozbyli sie  goscia z rady którego wybrali sami pracownicy,przypadek? za chwile miasto da swojego i bedzie git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jakas szycha z miasta chce wepchac swojego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki szalona dzicz z sekty psior jest na tej ziemi to nigdy ani spokoju ani normalności nie zaznamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZyli żadna afera, facio se chciał dowody na rozwód zdobyc, a przy okazji sfilmował pracowników...Nie ma co bić piany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...