Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Lotniska Lublin odlecimy powietrzną taksówką

Utworzony przez Ja, 20 grudnia 2012 r. o 17:08 Powrót do artykułu
Niedługo tylko takie samoloty będą tam lądować i to z rzadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podrzedne lotniska, nowo otwarty Mc Donald's czy inny junk food, aqua-park, sklepiki podrzednych marek (ale wazne ze zachodnich) -- to sa sprawy ktorymi moze sie ekscytowac jedynie obywatel Polski "D". Dlaczego media w cywilizowanych krajach nie maja tendencji do naglasniania takich spraw? Zamiast lotniska ktore przez najblizsze 10 lat nie bedzie w stanie na siebie zarobic zacznijcie pisac jak to tzw. "politycy"" podchwycili mysl techniczna z zachodu i zafunduja wam trase szybkiego ruchu czy ogrzewana, nie zawszona i punktualna kolej wg. rozkladu ktorej bedzie mozna nastawiac zegarki tak jak to bylo przed wojna. Lokalni tzw "politycy" powinni beac przyklad z zachodu oraz z niektorych rejonow Polski "A" czy 'B".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z rzadka to Ty mozesz narobic w majty.Polak nie potrafi sie niczym cieszyc tylko by krytykowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja swoje życzę Powodzenia lotnisku lubelskiemu aby wbrew ludziom ,którzy życzą żle aby się nie powiodlo .Panie panowie tylko solidarność w lubelskich interesach jest szansą że nas nie pokonają .Normalny iobiektywny czowiek będzie się coieszył że Polska będzie rozwijała się bardziej sprawiedliwie i RÓWNIOMIERNIE a nie pompować w 5 -7 regionów którzy zwią się lokomotywą napędzającą -tylko zapomieli że lokomotywa może się zkichać lub toty mogą być zablokowanie nie tylko przez strajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Niedługo tylko takie samoloty będą tam lądować i to z rzadka.
Krytykancie, lotnisku nadamy imię Jarosława Kaczyńskiego, to będą przylatywać tu pielgrzymi, wychwalający pod niebiosa zasługi najwybitniejszego polityka Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forszmak lubelski napisał:
Podrzedne lotniska, nowo otwarty Mc Donald's czy inny junk food, aqua-park, sklepiki podrzednych marek (ale wazne ze zachodnich) -- to sa sprawy ktorymi moze sie ekscytowac jedynie obywatel Polski "D".
Te, światowiec, sznurówka ci się rozwiązała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forszmak lubelski napisał:
Podrzedne lotniska, nowo otwarty Mc Donald's czy inny junk food, aqua-park, sklepiki podrzednych marek (ale wazne ze zachodnich) -- to sa sprawy ktorymi moze sie ekscytowac jedynie obywatel Polski "D". Dlaczego media w cywilizowanych krajach nie maja tendencji do naglasniania takich spraw? Zamiast lotniska ktore przez najblizsze 10 lat nie bedzie w stanie na siebie zarobic zacznijcie pisac jak to tzw. "politycy"" podchwycili mysl techniczna z zachodu i zafunduja wam trase szybkiego ruchu czy ogrzewana, nie zawszona i punktualna kolej wg. rozkladu ktorej bedzie mozna nastawiac zegarki tak jak to bylo przed wojna. Lokalni tzw "politycy" powinni beac przyklad z zachodu oraz z niektorych rejonow Polski "A" czy 'B".
w d... byłeś i g..... widziałeś. Pochodzę z zachodniej Polski i jak dla mnie wieś lubelska a wieś zachodniej polski np okolic Koszalina to dwa światy. Wieś lubelska bogata, wieś popegerowska biedna jak nie wiem co.... Jak dla mnie nie widzę różnicy między tym co na zachodzi Polski a tym co tu na wschodzie. Jedynie co tu uważam za złe to taka typowo marudząca, patriotyczna gadka. Na zachodzie sie podejmuje ryzyko: wiatraki, biogazownie, spalarnie i się kręci. Tutaj na lubelszczyźnie fakt pod tym względem zacofanie było jest i będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postępu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
w d... byłeś i g..... widziałeś. Pochodzę z zachodniej Polski i jak dla mnie wieś lubelska a wieś zachodniej polski np okolic Koszalina to dwa światy. Wieś lubelska bogata, wieś popegerowska biedna jak nie wiem co.... Jak dla mnie nie widzę różnicy między tym co na zachodzi Polski a tym co tu na wschodzie. Jedynie co tu uważam za złe to taka typowo marudząca, patriotyczna gadka. Na zachodzie sie podejmuje ryzyko: wiatraki, biogazownie, spalarnie i się kręci. Tutaj na lubelszczyźnie fakt pod tym względem zacofanie było jest i będzie.
Też pochodzę z zachodniej Polski - zostałem tutaj po studiach głównie ze względu na dziewczynę (teraz żonę). Pracę też tutaj znalazłem. Zgadzam się z powyższą opinią i jedyne co mi tutaj przeszkadza to skrajny pesymizm tutejszych mieszkańców. A jeśli chodzi o np. zarobki to nie sugerujcie się żadną średnią w danym województwie bo trzeba zauważyć kto tą średnią generuje. Jak w danym mieście jest dużo central firm to na tą średnią ogromny wpływ mają prezesi, którzy zarabiają dziesiątki tysięcy miesięcznie - kiedy szary pracownik zarabia u nich min. krajową. Tak jest wszędzie tylko na różną skalę. A ten podział na Polskę A i B to po prostu dowartościowywanie się Polski zachodniej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W WIĘKSZOŚCI TO FAJNE CEPY TU PISZĄ. DODAJ DO ULU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Niedługo tylko takie samoloty będą tam lądować i to z rzadka.
Ja Ja Jawohl!!!! chciabys tego co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznań napisał:
A ja swoje życzę Powodzenia lotnisku lubelskiemu aby wbrew ludziom ,którzy życzą żle aby się nie powiodlo .Panie panowie tylko solidarność w lubelskich interesach jest szansą że nas nie pokonają .Normalny iobiektywny czowiek będzie się coieszył że Polska będzie rozwijała się bardziej sprawiedliwie i RÓWNIOMIERNIE a nie pompować w 5 -7 regionów którzy zwią się lokomotywą napędzającą -tylko zapomieli że lokomotywa może się zkichać lub toty mogą być zablokowanie nie tylko przez strajki
Zabawne, co??? Niektóre miasta marzą o lotnisku a taki Lublin lotnisko ma i bez przerwy tą inwestycję bombarduje krytyką - można powiedzieć, że nawet obrzuca gów...m!!! Tu musi być źle, biednie, szaro i ponuro - wtedy tutejsi będą czuć się spełnieni. To taki lokalny MASOCHIZM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borys napisał:
Też pochodzę z zachodniej Polski - zostałem tutaj po studiach głównie ze względu na dziewczynę (teraz żonę). Pracę też tutaj znalazłem. Zgadzam się z powyższą opinią i jedyne co mi tutaj przeszkadza to skrajny pesymizm tutejszych mieszkańców. A jeśli chodzi o np. zarobki to nie sugerujcie się żadną średnią w danym województwie bo trzeba zauważyć kto tą średnią generuje. Jak w danym mieście jest dużo central firm to na tą średnią ogromny wpływ mają prezesi, którzy zarabiają dziesiątki tysięcy miesięcznie - kiedy szary pracownik zarabia u nich min. krajową. Tak jest wszędzie tylko na różną skalę. A ten podział na Polskę A i B to po prostu dowartościowywanie się Polski zachodniej:)
Naucz sie zasady.......NIE WIESZ - NIE PISZ! bo po co marnowac cenny czas i pisac glupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
w d... byłeś i g..... widziałeś. Pochodzę z zachodniej Polski i jak dla mnie wieś lubelska a wieś zachodniej polski np okolic Koszalina to dwa światy. Wieś lubelska bogata, wieś popegerowska biedna jak nie wiem co.... Jak dla mnie nie widzę różnicy między tym co na zachodzi Polski a tym co tu na wschodzie. Jedynie co tu uważam za złe to taka typowo marudząca, patriotyczna gadka. Na zachodzie sie podejmuje ryzyko: wiatraki, biogazownie, spalarnie i się kręci. Tutaj na lubelszczyźnie fakt pod tym względem zacofanie było jest i będzie.
daleko Polakom do zachodu, a im prymitywniejszy element tym trudniej mu wybic z glowy post komunistyczny tok myslenia. Ale nie martwcie sie , jeszcze 2 polkoenia i bedziecie mysleli tak jak przystalo na obywateli XXI wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomchic napisał:
Z rzadka to Ty mozesz narobic w majty.Polak nie potrafi sie niczym cieszyc tylko by krytykowal. [/quote] [quote name='tomchic' timestamp='1356021038' post='712088'] Z rzadka to Ty mozesz narobic w majty.Polak nie potrafi sie niczym cieszyc tylko by krytykowal.
Dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjj szalom !!! , a nic o latających powietrznymi taksówkami Żydach nikt nie napisał, aż się dziwię, Lublinianie, do dzieła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO! Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO! Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasio napisał:
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO! Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
Oj Jasiu, do szkoły trzeba było chodzić!!! Jak będziesz "GÓWNO!" wyrzucał do śmieci - to zapewniam Cię, że - "zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci." Doczytyaj kto jest właścicielem lotniska, łyknij troszeczkę wiedzy o "gospodarce rynkowej" i prowadzeniu biznesu i wtedy się wypowiadaj. Jeżeli będą sami malkontenci to nikt do nas nie przyjedzie, nie przyleci. Żadni inwestorzy, turyści, no bo i po co? Więc po co bydować drogi (S17, S19), no i po co wybudowano lotnisko??!! Nie budują - lament. Zbudowali - też nie dobrze... Czego my tak naprawdę chcemy.....??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasio napisał:
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO! Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
Nie troluj jasiek. Gadasz jak totalny prostak bez szkoły podstawowej i przednich zębów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...