Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z lubelskich szkół odejdzie 100 nauczycieli

Utworzony przez Waldek, 23 czerwca 2012 o 18:03 Powrót do artykułu
Fajny tytuł "odejdzie" czy "zostaną zwolnieni" co lepiej brzmi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam że nauczyciele którzy nabyli uprawnienia do emerytury powinni odejść kategorycznie. Młodzi nie mają miejsc pracy. Trzeba to załątwić ustawą i finito.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A pani chemik marny nauczyciel Dumkiewicz już osiągneła wiek emerytalny i też powinna odejść na zasłużona emeryturę. A nie siedzieć tam do umarcia z tym swoim kolęgą z tą reką czarną
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli w szkole pracuje emeryt, a dyrektor zwalnia innych, młodych pracowników to powinien ponieść konsekwencje........i tak się stanie....!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech kuratorium najpierw dokładnie sprawdzi dyrektorów czy mają zatrudnionych emerytów, bo wiem że wielu jeszcze siedzi bo mają znajomości....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy czytelnicy, młodzi nauczyciele! Nie dajcie się zwieść, bo w miejsce zwalnianych emerytów nie zatrudnia się nikogo nowego!!! To co wymuszają na dyrektorach w wydziale oświaty, jest po prostu zgodne z polityką rządu (oszczędności budżetowe)! Zapewne p. Dumkiewicz niebawem zostanie nagrodzona za prowadzoną politykę kadrową, w której niestety nie uwzględnia się młodych, a dyskryminuje emerytów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
throughout typical span and even genuine gathering. In the spring I found a spring,, I found the spring breeze blowing in the face,, a bit cool, a hogan sito little warm, as if someone was gently stroked my face, can be comfortable!Spring, I found the rain falling on the ground is the voice of xixilili, as in music.Spring, I found the little swallow flies back, while fly to the grass, while falling on the wire, like a happy note, playing the song of spring!Spring, I found the roadside wild flowers be hogan interactive riotous with colour dance, grass also hurried out of the head, want to have a look the world outside. From afar, as if to mother earth covered with a green blanket.Spring, I found hogan rebel that the village's uncle, aunt, grandfather, grandmother who is in the sun, in the exercise, in the chat, they seem very good.I also found, in a spring evening, a lot of children on the lawn with every kind hogan uomo of kite, roll, everywhere can see their smiling faces.Spring, I also found that the … … ah, spring is very beautiful!Spring, I would like to ask you to stay, don't ever leave! And I spent my golden childhood.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: