Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Lublina do Świdnika w kwadrans

Utworzony przez aron, 30 sierpnia 2012 r. o 06:30 Powrót do artykułu
Całkowicie zgadazm się z internautą aron gości opisuje całą prawde o traktowaniu Lubelskiego regionu przez rządzących...szczególnie przez PO widziane to oczyma mieszkanca Poznań Rataje .Byłem w ubiegłym roku na Pomorzu 5 dni Gdańsk -Gdynia Sopot to pomorze odjechało o 50l t o regionu Lubelskiego[ internauto Kli z Miastka] nie porównuj Lublina do Miastka i małych miasteczek na pomorzou Lublin to miasto o bardzo duzym znazceniu gdy rządzili sprawiedliwi PaństaPolskiego to miast z najstarszym teatrem Polskim poz nr 2..Lublin to miast UNII LUBELSKIEJ pełne zabytków i męki narodu ludnosci tz Generalnej Guberni męczonych przez Niemców Ukrainców i Rosjan ,Dziś miasto nie pośada ani obwodnicy ani tras Ekspresowych S17,S19,s12 itd .i nieróbcie idiotów z mieszkańców Lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie niepokoi sprawa ścieżek rowerowych. Nie widzę żeby wzdłuż nowych dróg one powstawały. Na przebudowywanej drodze przez Zadębie urywa się w okolicy Mełgiewskiej, a potem na nowych właśnie przebudowywanych odcinkach i na obszarze Świdnika np. na Żwirki i Wigury powstają tylko nowe chodniki. Nowa ulica Solidarności obok lasu - od Węzła do Al. Lotników Polskich w Świdniku - od strony Świdnika już widać zarys nowej drogi, jedna nitka jest już ułożona i chodnik, ale mam wątpliwości co do powstania ścieżki. To byłby skandal gdyby przy okazji takiej przebudowy dróg nie powstały ścieżki rowerowe między Lublinem a Świdnikiem... Może moje wątpliwości i obawy są niepotrzebne - oby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alcest napisał:
To byłby skandal gdyby przy okazji takiej przebudowy dróg nie powstały ścieżki rowerowe między Lublinem a Świdnikiem... Może moje wątpliwości i obawy są niepotrzebne - oby.
Nie ma w planachh ŻADNYCH ścierzek rowerowych, nie rób sobie nadzieji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cez napisał:
Pan Andrzej ze Świdnika jak mieszka na wsi to niech się do Lublina nie pcha i nie blokuje miejsc parkingowych i nie p[owoduje korków. Uczył się traktorem jeździć to ma problem z uzytkowaniem samochodu osobowego.... LSW won z Lublina!!!!
A ile lubelaków się do LSW przenosi, aż głowa mała! A taka wieś przecież..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak z korzeniami LB. napisał:
Całkowicie zgadazm się z internautą aron gości opisuje całą prawde o traktowaniu Lubelskiego regionu przez rządzących...szczególnie przez PO widziane to oczyma mieszkanca Poznań Rataje .Byłem w ubiegłym roku na Pomorzu 5 dni Gdańsk -Gdynia Sopot to pomorze odjechało o 50l t o regionu Lubelskiego[ internauto Kli z Miastka] nie porównuj Lublina do Miastka i małych miasteczek na pomorzou Lublin to miasto o bardzo duzym znazceniu gdy rządzili sprawiedliwi PaństaPolskiego to miast z najstarszym teatrem Polskim poz nr 2..Lublin to miast UNII LUBELSKIEJ pełne zabytków i męki narodu ludnosci tz Generalnej Guberni męczonych przez Niemców Ukrainców i Rosjan ,Dziś miasto nie pośada ani obwodnicy ani tras Ekspresowych S17,S19,s12 itd .i nieróbcie idiotów z mieszkańców Lubelskiego
A jak ma byc traktowany rejon który w 80% głosuje na PiS? Dziwisz się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej kupić sobie jakiś skuter i pomykać ? LU-LSW-LU lub LSW-LU-LSW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej kupić sobie jakiś skuter i pomykać ? LU-LSW-LU lub LSW-LU-LSW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej kupić sobie jakiś skuter i pomykać ? LU-LSW-LU lub LSW-LU-LSW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej kupić sobie jakiś skuter i pomykać ? LU-LSW-LU lub LSW-LU-LSW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...