Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Lublina do Warszawy na wielką demonstrację

Utworzony przez Krzysztof, 28 września 2012 r. o 13:33 Powrót do artykułu
same koszty podróży na demonstracje pokryłyby opłatę koncesyjną, a KRRiT twierdzi, że TV-Trwam nie stać na opłaty. Ciekawe ilu ludzi by protestowało za Polo-TV ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego artykuł kłamliwie sugeruje, że to demonstracja PiS ? Znam wiele osób, które od polityki stronią ale, widząc co się dzieje, są skłonni pojechać i demonstrować, opowiadając się za wolnością w mediach i przyznaniem koncesji TV Trwam. Skoro tyle osób ich popiera, to dlaczego władza kpi z tak ogromnej rzeszy wyborców? Ponad 2300000 (dwa miliony trzysta tysięcy) podpisów pokazuje że ludzie chcą pluralizmu w mediach, a nie praktyk niszczenia mediów nieprzychylnych władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W autobusie to nawet te stare pruchna sekundy nie ustoja, a tu cud i moga stac i lazic godzinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, na zdjęciu widać samą młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy marsz wiecznie ze wszystkiego niezadowolonych nieudacznikow...sklad demonstracji: - 70 letnia ogłupiona przez ojca dyktatora babcia - 25 letni napakowany kibol bez wyksztalcenia i pracy, nastawiony wrogo do wszystkiego co inne - 55 letni bezrobotny od 10 lat szukajacy pracy ale zadna mu nie pasuje bo nie mozna jak kiedys napic sie od 9 rano, nie przyjsc 2 dni bo sie zapilo no i przede wszystkim trzeba cos umiec i chciec pracowac - 45 letnia kasjerka z marketu niezadowolona ze swojego losu ale poza przesuwaniem towarow przez czytnik nie potrafiaca (no moze poza machaniem miotla) nic innego - 40 letni silny zwiazkowiec z solidarnosci, ciepla posadka , zwolnic go nie mozna i w nosie ma cala reszte demonstrantów - idzie wlaczyc o swoje co jak mysli mu sie nalezy - nawiedzeni czlonkowie pisu ktorzy widzac ze oglupic da sie jedynie 20% spoleczenstwa wiec wyborow wygrac sie nie da ida z nadzieja na rewolucje - gapie i inni ktorzy nie maja co ze soba zrobic reszta spoleczenstwa spedza ten czas z rodzina, w kinach, nad jeziorami, na wycieczkach , zakupach i tysiacu innych miejsc i ma w nosie te chore żale... pozdro dla normalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
efene napisał:
typowy marsz wiecznie ze wszystkiego niezadowolonych nieudacznikow...sklad demonstracji: - 70 letnia ogłupiona przez ojca dyktatora babcia - 25 letni napakowany kibol bez wyksztalcenia i pracy, nastawiony wrogo do wszystkiego co inne - 55 letni bezrobotny od 10 lat szukajacy pracy ale zadna mu nie pasuje bo nie mozna jak kiedys napic sie od 9 rano, nie przyjsc 2 dni bo sie zapilo no i przede wszystkim trzeba cos umiec i chciec pracowac - 45 letnia kasjerka z marketu niezadowolona ze swojego losu ale poza przesuwaniem towarow przez czytnik nie potrafiaca (no moze poza machaniem miotla) nic innego - 40 letni silny zwiazkowiec z solidarnosci, ciepla posadka , zwolnic go nie mozna i w nosie ma cala reszte demonstrantów - idzie wlaczyc o swoje co jak mysli mu sie nalezy - nawiedzeni czlonkowie pisu ktorzy widzac ze oglupic da sie jedynie 20% spoleczenstwa wiec wyborow wygrac sie nie da ida z nadzieja na rewolucje - gapie i inni ktorzy nie maja co ze soba zrobic reszta spoleczenstwa spedza ten czas z rodzina, w kinach, nad jeziorami, na wycieczkach , zakupach i tysiacu innych miejsc i ma w nosie te chore żale... pozdro dla normalnych
100/100 nic dodac i nic ujac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reszta to Lemingi, które zgadzają się na życie w niewoli, byle micha była pełna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
reszta to Lemingi, które zgadzają się na życie w niewoli, byle micha była pełna
no tak, a tusk ma krew na rekach i jestesmy kondominium niemiecko-rosyjskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
efene napisał:
no tak, a tusk ma krew na rekach i jestesmy kondominium niemiecko-rosyjskim...
zgadłeś, synu michnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
reszta to Lemingi, które zgadzają się na życie w niewoli, byle micha była pełna
zazdroscisz im aurisa i sushi? hehehehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
W autobusie to nawet te stare pruchna sekundy nie ustoja, a tu cud i moga stac i lazic godzinami.
człowieczku nawet się nie zdążysz obejrzeć a też za tobą będą wołać stare pruchno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
zgadłeś, synu michnika.
leje na michnika...a jak zyjesz w niewoli to tylko wspolczuc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutno mi, że Obrońcy Trwam-u to zmanipulowane umysły i tylko pionki Łojca Ryżyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
efene napisał:
typowy marsz wiecznie ze wszystkiego niezadowolonych nieudacznikow...sklad demonstracji: - 70 letnia ogłupiona przez ojca dyktatora babcia - 25 letni napakowany kibol bez wyksztalcenia i pracy, nastawiony wrogo do wszystkiego co inne - 55 letni bezrobotny od 10 lat szukajacy pracy ale zadna mu nie pasuje bo nie mozna jak kiedys napic sie od 9 rano, nie przyjsc 2 dni bo sie zapilo no i przede wszystkim trzeba cos umiec i chciec pracowac - 45 letnia kasjerka z marketu niezadowolona ze swojego losu ale poza przesuwaniem towarow przez czytnik nie potrafiaca (no moze poza machaniem miotla) nic innego - 40 letni silny zwiazkowiec z solidarnosci, ciepla posadka , zwolnic go nie mozna i w nosie ma cala reszte demonstrantów - idzie wlaczyc o swoje co jak mysli mu sie nalezy - nawiedzeni czlonkowie pisu ktorzy widzac ze oglupic da sie jedynie 20% spoleczenstwa wiec wyborow wygrac sie nie da ida z nadzieja na rewolucje - gapie i inni ktorzy nie maja co ze soba zrobic reszta spoleczenstwa spedza ten czas z rodzina, w kinach, nad jeziorami, na wycieczkach , zakupach i tysiacu innych miejsc i ma w nosie te chore żale... pozdro dla normalnych
Taaaaak. Za 1000 zł miesięcznie, albo za głodowy zasiłek, albo za "0". Do takiego stanu doprowadzili Polskę ci twoi nieudacznicy z peło i peselu. Przez takich POpaprańców w kraju jest bieda i trzeba o tym mówić głośno. Jak to powiedział klasyk. "Wersalu tu nie będzie".Nadszedł czas. Ludzie mają już tej biedy i obłudy dość. Mam pracę dobrze płatną. Jestem młodą osobą po studiach ale nie jestme ślepy i widzę co się dzieje. Dlatego jutro też tam będę. Pozdrawiam wszystkich myślących normalnie. Do zobaczenia jutro w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
W autobusie to nawet te stare pruchna sekundy nie ustoja, a tu cud i moga stac i lazic godzinami.
Chwała im za to że jadą tępić KOMUCHO-KONFIDENTÓW i PACHOŁKÓW MOSKWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
efene napisał:
typowy marsz wiecznie ze wszystkiego niezadowolonych nieudacznikow...sklad demonstracji: - 70 letnia ogłupiona przez ojca dyktatora babcia - 25 letni napakowany kibol bez wyksztalcenia i pracy, nastawiony wrogo do wszystkiego co inne - 55 letni bezrobotny od 10 lat szukajacy pracy ale zadna mu nie pasuje bo nie mozna jak kiedys napic sie od 9 rano, nie przyjsc 2 dni bo sie zapilo no i przede wszystkim trzeba cos umiec i chciec pracowac - 45 letnia kasjerka z marketu niezadowolona ze swojego losu ale poza przesuwaniem towarow przez czytnik nie potrafiaca (no moze poza machaniem miotla) nic innego - 40 letni silny zwiazkowiec z solidarnosci, ciepla posadka , zwolnic go nie mozna i w nosie ma cala reszte demonstrantów - idzie wlaczyc o swoje co jak mysli mu sie nalezy - nawiedzeni czlonkowie pisu ktorzy widzac ze oglupic da sie jedynie 20% spoleczenstwa wiec wyborow wygrac sie nie da ida z nadzieja na rewolucje - gapie i inni ktorzy nie maja co ze soba zrobic reszta spoleczenstwa spedza ten czas z rodzina, w kinach, nad jeziorami, na wycieczkach , zakupach i tysiacu innych miejsc i ma w nosie te chore żale... pozdro dla normalnych
Jeszcze chwilę i ty bucu będziesz bezrobotnym,tylko niech jeszcze trochę obecne komuchy POrządzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Taaaaak. Za 1000 zł miesięcznie, albo za głodowy zasiłek, albo za "0". Do takiego stanu doprowadzili Polskę ci twoi nieudacznicy z peło i peselu. Przez takich POpaprańców w kraju jest bieda i trzeba o tym mówić głośno. Jak to powiedział klasyk. "Wersalu tu nie będzie".Nadszedł czas. Ludzie mają już tej biedy i obłudy dość. Mam pracę dobrze płatną. Jestem młodą osobą po studiach ale nie jestme ślepy i widzę co się dzieje. Dlatego jutro też tam będę. Pozdrawiam wszystkich myślących normalnie. Do zobaczenia jutro w Warszawie.
Cudownie, jedz do Warszawy a za towarzyszke podrozy bedziesz mial moja matke. Wczoraj z zona namowilismy obludnice na te wycieczke. Troche odpoczniemy od telefonow z informacjami, jak to zle w kraju sie dzieje. A tak na marginesie to Ci podpowiem, ze moja rodzicielka ma emeryturke w wysokosci 2875 polskich zlociszow! A wiec nic nie robiac...oprocz zamieszania, otrzymuje od polskiego panstwa jedynie 315 zl mniej niz moja zona z dwoma fakultetami. I nie zapomnij pozdrowic pana Jaroslawa K.! Jesli pomimo prochow bedzie komunikatywny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
info@maniak.com napisał:
Cudownie, jedz do Warszawy a za towarzyszke podrozy bedziesz mial moja matke. Wczoraj z zona namowilismy obludnice na te wycieczke. Troche odpoczniemy od telefonow z informacjami, jak to zle w kraju sie dzieje. A tak na marginesie to Ci podpowiem, ze moja rodzicielka ma emeryturke w wysokosci 2875 polskich zlociszow! A wiec nic nie robiac...oprocz zamieszania, otrzymuje od polskiego panstwa jedynie 315 zl mniej niz moja zona z dwoma fakultetami. I nie zapomnij pozdrowic pana Jaroslawa K.! Jesli pomimo prochow bedzie komunikatywny!
Tyle to es-bekom , konfidentom,i płatnym pachołkom Moskwy płacą emeryturki,gratuluje POchodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze niech jadą może coś z tego wyniknie, ja bym chętnie pojechał , ale tak wyszło,że nie mogę. Jestem z Wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze Policja zareaguje prawidlowo i... pogoni palami demonstrantow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...