Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Lublina do Warszawy w 51 minut

Utworzony przez jag, 17 lutego 2009 o 08:10 Powrót do artykułu
Zapomnijmy o pendolino. W najlepszym wypadku rzucą nam EP09 i wystarczy. O ile w ogóle zrealizują 3 wariant. Pendolino pojedzie na Y i CMK.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rewelacja jeszcze tylko 20 lat i będzie szybka kolej!! już się doczekać nie mogę przecież to już tuż tuż!!
0
JUŻ TEGO BEŁKOTU SŁUCHAĆ SIĘ NIE DA,MOLOCH PKP KTÓRY PRZEŻARŁ MILIARDY NASZYCH PIENIĘDZY JUŻ KILKA RAZY NA POZOROWANE RESTRUKTURYZACJE TERAZ COŚ BREDZI O KOLEI 200 KM/H .CI SAMI LUDZIE KURCZOWO PRZYKLEJENI DO STOŁKÓW MÓWIĄ COŚ O ZMIANACH ,ONO NIE SA W STANIE NIC ZROBIĆ ,ICH INTERESUJE WŁASNY STOŁEK I ZYSK A PROPAGANDĘ SUKCESU ZAPOŻYCZYLI OD NIEJAKIEGO SŁONECZKA PERU O NAZWISKU TUSK KTÓRY ROBI TO SAMO ,WIĘC CZEMU NIE NAŚLADOWAĆ WIELKIEGO MAGIKA ,A NÓŻ ZNOWU UDA SIĘ PRZEKRĘCIĆ MILIARDY
0
Już lepiej wybudować drugą nitkę do Warszawy;) A tak poważnie, to powinna być trasa omijająca Jastków, Kurów, Garbów, Markuszów, Zagrody, Ryki, a także wsie z radarami i światłami po drodze do Warszawy i można by było bez problemu dojechać w 1h 20 minut z Lublina do Warszawy samochodem nie łamiąc przepisów.
0
Na fotce czeski pociąg Ostrawa-Ołomuniec-Praga. Czesi są bardziej zmotoryzowani od Polaków mają autostrady i dobre drogi i pewnie właśnie dlatego zawsze inwestowali w kolej, gdy u nas się ją rozkradło. Uczmy się od Czechów bo Niemcy i Zachód są lata świetlne do przodu.
0
msb napisał:
Już lepiej wybudować drugą nitkę do Warszawy;) A tak poważnie, to powinna być trasa omijająca Jastków, Kurów, Garbów, Markuszów, Zagrody, Ryki, a także wsie z radarami i światłami po drodze do Warszawy i można by było bez problemu dojechać w 1h 20 minut z Lublina do Warszawy samochodem nie łamiąc przepisów.
No i wyszłoby zdecydowanie taniej i szybciej. Nie wiem czemu panuje takie uwielbienie dla kolei? To już przeżytek! Sprawdzała się jak nie było dróg i jak nie było samochodów. Dziś każdego stać na jakieś auto. Więc trzeba iść z duchem czasu i budować drogi, a nie inwestować w takie przeżytki jak kolej.
0
Kuba z Lublina napisał:
No i wyszłoby zdecydowanie taniej i szybciej. Nie wiem czemu panuje takie uwielbienie dla kolei? To już przeżytek! Sprawdzała się jak nie było dróg i jak nie było samochodów. Dziś każdego stać na jakieś auto. Więc trzeba iść z duchem czasu i budować drogi, a nie inwestować w takie przeżytki jak kolej.
Ta jasne... to wytłumacz mi dlatego bogatsze i bardziej rozwinięte kraje cały czas inwestują w kolej??
0
nie nie warta ta inwestycje bo skoncza ja dopiero w 2020 wiec lublin to juz bedzie kompletny kur***widolek. jakby skonczyli w 2014 to by mialo sens a tak pierdo***lenie
0
zwolnić prezesa PKP !!!!! szybka kolej z Lublina do Warszawy powinna być priorytetem nr 1 w POLSCE !!!!!!!!! dziady !
0
mzl napisał:
zwolnić prezesa PKP !!!!! szybka kolej z Lublina do Warszawy powinna być priorytetem nr 1 w POLSCE !!!!!!!!! dziady !
Po co tak się gorączkować. Głupi uczą się na błędach a to bardzo kosztowna nauka. Winni są politycy, przez 20 lat doprowadzili kolej do ruiny. Rozumiem, że tytuł "Do Warszawy w 51 min." jest bardzo medialny jednak wracając na ziemię zamiast o jakiś "Ygrekach" czy wychylnym pudle, wolałbym przeczytać w którym roku czas dojazdu do centrum Warszawy spadnie do czasu ekspresu "Bystrzyca" z czasów komuny czyli 2h. Dopiero potem PKP możne porównywać się z czeskimi CD czy niemieckimi DB i pisać artykuły Warszawa 50 min, Kraków 180 min. Gdańsk 240 min.
0
Kuba z Lublina napisał:
WIDZISZ CHŁOPIE NIE MASZ RACJI!!!Z RZESZOWA DO KRAKWOA LEPIEJ JECHAĆ POCIĄGIEM SZYBCIEJ(2 GODZ!!) I BEZPIECZNIEJ,PODOBNIE Z KRAKOWA DO WARSZAWY!!!3 GODZ.!! ..SAMOCHODEM ZAPOMNIJ!!!KOSZT OWSZEM NIŻSZY AUTEM, ALE WYGODA KOLEJĄ LEPSZA,ZERO STRESU, STANIA W KORKU I WĄCHANIA SPALIN WYDOBYWAJĄCYCH SIĘ Z RÓZNYCH WRAKÓW NAZYWANYCH SAMOCHODAMI!!...CO DO DRÓG TO DŁUGO BĘDĄ PRZEGRYWĄC W POLSCE Z KOLEJĄ,PATRZĄC NA NIEUDOLNE DZIAŁANIA ZDOLNIACHÓW W MINISTERTWIE TFUUU INFRASTRUKTURY I GDAKI(GDDKiA)!!KOMPROMITACJĄ ZAS JEST PKP S.A.,ZE W OGOŁE NA TYM NIE KORZYSTA!!ALE TO INNA BAJKA!!
0
znając życie, opracowanie dokumentacji technicznej pochłonie połowę środków przeznaczonych na całą inwestycję... reasumując, zabraknie kasy na realizację projektu
0
mac napisał:
Ta jasne... to wytłumacz mi dlatego bogatsze i bardziej rozwinięte kraje cały czas inwestują w kolej??
Ot Hiszpania, Francja, Anglia... Słyszałeś o TGV2 ?? Czy jeszcze żyjesz czasami parowozów ??
0
to już jest prima aprylis ?
0
Piękne plany restrukturyzacji i modernizacji do 2030 roku Co oznacza że urzednicy którzy połozyli kolej maja zamiar trzymać sie swych stołków jeszcze przez 21 lat Jak sie nic nie robi to się robi długoterminowe plany i zapewnia że będzie lepiej
0
Pendolino miało jeździć kilkanaście lat temu z W-wy do Gdyni.I co?Widział go ktoś gdzies na trasie?Zawsze jesteśmy 100 lat za Koreą!!!!
0
Jak pięknie policzyli: 170km; 200km/h => czas przejazdu 51 min. Oznacza to przyspieszenie do 200km/h w czasie max kilku sekund i take samo hamowanie . a na centralnym wyskakujące woreczki na wymiociny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: