Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KIEDY W KOŃCY BĘDZIEMY MOGLI LATAĆ DO MOSKWY???????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I co Ludzie... wstyd wam. ! Co pisaliscie o Lotnisku LUblin. Rozwija się bardzo szybko i ma coraz większe doświadczenie. Jeszcze troszke i dogoni Porty w Bydgoszczy, Szczecinie... ! Tak Trzymać ! 
0
nareszcie!!!ciekawe ile będą kosztowały bilety. 
0
Szybki rozwój przed wyborami. Przypadek? Buhahaha
0
Witam. Mam pytanie. Czy ktoś wie co to za samolot lądował dziś przed godziną 20stą?
0
jak Putin powie polsce, by odsunęła granice od jego wojsk :D
0
jeśli ceny będą w rozsądnym przedziale to na pewno będzie wielu chętnych :)
0
Poznań - to jest mega potrzebne połaczenie!!!
0
Witam. Mam pytanie. Czy ktoś wie co to za samolot lądował dziś przed godziną 20stą?
Prawdopodobnie chodzi o cessnę citationjet cj2+ a konkretnie YU-BUU :-) pozdrawiam 
0
No aż dziwne, że nie wpisali się jeszcze żadni malkontenci oferujący loty z Modlina za 1 PLN!
0
I co Ludzie... wstyd wam. ! Co pisaliscie o Lotnisku LUblin. Rozwija się bardzo szybko i ma coraz większe doświadczenie. Jeszcze troszke i dogoni Porty w Bydgoszczy, Szczecinie... ! Tak Trzymać ! 
Znaczy się kto ma się wstydzić?   Sprawdzisz za rok i przekonasz się, że wraz ze wzrostem ilości destynacji geometrycznie wzrosły koszty obsługi lotniska czyli straty PLL.   Gdyby było jak piszesz, to sprawa wielkości zysków i strat byłaby bez problemu dostępna publicznie tak jak w przypadku innych cywilnych portów lotniczych, a tak PLL jest jedynym w kraju zarządcą lotniska, który ukrywa nie tylko koszty ale i wysokość płac zarządu.    
0
ale cieszyły się tak dużym powodzeniem (Gdańsk), że zostały na stałe. Heheheh dobre jakie duże powodzenie np dziś przyleciało jakieś 28 osób samolotem który ma 70 miejsc.
0
Hehehehe Rzym przy tych latających  15 osobach na 100 miejsc w samolocie może do wakacji pociągnie choć wątpię    
0
Ciekawe ile my wszyscy w podatkach dopłacamy do pustych miejsc w samolotach na tych świetnych połączeniach.
0
ja chce lecieć do Sidnej ewentualnie do Aukland (to jest w Nowej Zelandii) i tam się przesiądę. Kiedy bedzie takie połaczenie? i czy będę mógł zabrać na pokład swojego psa . Poza tym ja nie chcę latać wiecej tym rumuńskim carpataim bo to normolne kamikadze samoloty mają 40 lat i jak żeśmy wracali z Rzymu z beatyfikacji to przy lądowaniu kilka osób ze strachu narobiło w gacie tak trzęsło a za oknem już widziałem czubek brzozy.
0
ja chce lecieć do Sidnej ewentualnie do Aukland (to jest w Nowej Zelandii) i tam się przesiądę. Kiedy bedzie takie połaczenie? i czy będę mógł zabrać na pokład swojego psa . Poza tym ja nie chcę latać wiecej tym rumuńskim carpataim bo to normolne kamikadze samoloty mają 40 lat i jak żeśmy wracali z Rzymu z beatyfikacji to przy lądowaniu kilka osób ze strachu narobiło w gacie tak trzęsło a za oknem już widziałem czubek brzozy.
kto cię tam wieśku wpuści do tego twojego sidej , najpierw słoę z butów wyjmij i przestań mówić gwarą
0
jestem mieszkanka Lublina obecnie pracuję w holandii i nie ma takiego połączenia tzreba się tłuc tymi busami z pijanymi ludzmi .... albo ew do warszawy to też koszt i nie często z tego korzystam gdzie jeźeli by było połączenie w dogodnej cenie była by to duuuuża konkurencja dla busiarzy  na kij komuś połaczenie do Wrocławia ? Studentom ? studenci pojadą o 50 % tańszym połaczeniem bo na piwo im starczy a nie samolotem jak to ma prosperować ? za niedługo o lotnisku w Świdniku będzie tylko wspomnienie i gorycz ... że mogło byc tak pięknie a wyszło jak zwylke 
0
kto cię tam wieśku wpuści do tego twojego sidej , najpierw słoę z butów wyjmij i przestań mówić gwarą
Lublin jest zbyt małym lotnislein na Sydney sorry ale nie masz na co liczyć ... najwięcej nas jest w Eurpoie. Jak Cię stac na Sydney to na bilety tez:)
0
Lublin jest zbyt małym lotnislein na Sydney sorry ale nie masz na co liczyć ... najwięcej nas jest w Eurpoie. Jak Cię stac na Sydney to na bilety tez:)
0
Niedługo Moskwa przyl;eci do nas więc nie ma potrzeby...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: