Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
40-letni mężczyzna, a taki głupi. Ech szkoda słów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zostawcie mu choć jedno zdjęcie to 3 lata będzie się przytulał do niego
0
Biedaczek, mam nadzieję że dostanie w zawiasach.
0
Ach ta poprawność polityczna! Nie można kobiecie powiedzieć, że ma ładne nogi, bo może oskarżyć o molestowanie! Idąc tym tropem Stanisław Wokulski powinien zostać skazany za stalking wobec Izabelli Łęckiej!
0
A po polsku to już się u nas nie da? Mamy język tak zasobny w słowa a nawet sąd ferując wyrok wali anglojęzycznymi zwrotami. Czy nie może być porostu zarzut uporczywego nękania? po co ta amerykanizacja? Jednak Polacy to gęsi. Sun w Polsce będziemy usować innego lengłidż: ponglish...
0
Jaka jest dokładna wykładnia "nękania"?Jeśli robienie komuś zdjęć pod to podpada ,to w zasadzie nie mam pytań.Oj Szanowni Socjaliści-Wy takich bzdur nie potrafiliscie wymyślić!!!Tylko po kiego diaska uwierzyliście,że z typowej gawiedzi da się zrobić światłą inteligencję????????????????
0
W normalnym kraju to w zasadzie nie byłoby sprawy.Ale nie dość ,że w krainie pomiędzy Bugiem i Odrą nie istnieje kraj ,to jeszcze mówić o normalności jest ogromnym nieporozumieniem!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jakby każda kobieta opowiedziala o swoich historiach z facetami natretami to okazaloby sie ze co druga przezyla cos takiego
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: