Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z polityki do księgarni. Joanna Mucha napisała książkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 22:03 Powrót do artykułu
manipulacja polityczna - fachowo to się nazywa "ocieplanie wizerunku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to załącznik do płyty z przebojami sejmowymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z polityki do księgarni po nuty dla przedszkolaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rozgniotłem taką jedną na szybie i tylko narobiłem sobie roboty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo komentujący - żałośnie kwiczą Wasze kompleksy i polaczkowatość.. trochę kultury polecam albo się nie wypowiadać bo żółcią zalatuje. Miłego dnia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta książka powinna być obowiązkową lekturą w szpitalu psychiatrycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy jest dodawana płyta ze znanymi autorskimi wykonaniami piosenki ?. Wtedy bym kupił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czytelnik" jesteś wizjonerem? Skąd wiesz, skoro jeszcze nie mogłeś przeczytać? Kolejny "wiedzący z Lublina" haha! Ps a może się pochwalisz swoją twórczością? Albo chociaż tym co w ogóle/jeśli przeczytałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kilka tygodni książka będzie dostępna... "tylko w dobrych sklepach" Biedronka w cenie 9.90
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Murowana Nike!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałam coś podobnego w wieku 12 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Czytelnik" jesteś wizjonerem? Skąd wiesz, skoro jeszcze nie mogłeś przeczytać? Kolejny "wiedzący z Lublina" haha! Ps a może się pochwalisz swoją twórczością? Albo chociaż tym co w ogóle/jeśli przeczytałeś?..//.. Nie trzeba być wizjonerem, aby przewidzieć co taka osoba może zapisać w "pamiętniku"-bogatym zapewne. Wystarczy trochę logiki. W dzisiejszych czasach mamy mnóstwo pisarzy. Dużym problemem jest wybór-"kogo czytać". Na marnych autorów szkoda kasy, papieru, drzew. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko sie stało i sie wypuczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wzbudzi choć odrobinę (wstydu,samokrytyki?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mi ulżyło. w którymś momencie tej wiosny PO-myślałem co z tą muchą. Wiosna w pełni a ona nie "puczy". Z nieukrywana radością stwierdzam, że doczekałem się "łabędziego śpiewu" PO-stępowej artystki z naszego PO-dwórkowego śmietnika. PO-rażka kolejna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego najczęściej zlatują się muchy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pucz kiedy nie kupię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci w szkołach będą się uczyć życiorysu na pamięć. Tylko POzazdrościć!. Książkę proPOnuję na lekturę obowiązkową. Kataklizm- PO przegrało. Czekam na następnych pisarzy. Gdzie jest anna gie, janusz pe i wielu innych?. Odchodzą w zaPomnienie. To jest dramat prawie "narodowy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście to wolałbym Aśkę w Playboyu z piersiami na wierzchu.Chyba nie ma się czego wstydzić, no nie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzy, bzy, bzy my jestesmy much trzy. Czas na bzykanie i się zaczęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...