Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo słusznie...Można swobodnie iść napić się piwa i pograć w kręgle...jedyne wolne dni od pracy....jupi...Brawo Plaza Lublin, przynajmniej Wam w glowach się nie poprzewracało!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy człowiek ma swoje własne sumienie i z niego zostanie rozliczony po swojej śmierci. Natomiast nie można opluwać kogoś tylko dlatego, że ma inne przekonania. Kto chce nosić żałobę - niech nosi. Kto chce robić zakupy - niech kupuje. Nie jest ważne czy ktoś nosi czarną wstążkę przypiętą do klapy marynarki tylko czy ta czarna żałobna wstążka jest w sercu. Więc zamiast robić pospolitą żałobną pokazówkę, zastanówmy się czy idziemy za tłumem, czy każdy z nas za głosem swojego sumienia i serca gdyż to jest najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Polak~ napisał:
Ja jestem ciekaw co musi się wydarzyć aby wszystkie sklepy były zamknięte i nikt nie zastanawiałby sie nad tym czy zamykac czy może poczekać z decyzją i to jeszcze w niedziele. Ciekaw jestem jak wielu tu oburzonych bez wykształcenie lub z prywatnych pseudo uczelni 2-letnich średnich i studiów jednorocznych wypowiada sie że w d-pie ma tą żałobę itp. i że woli iść na zakupy, a sądzę raczej że tylko oglądać ładne wystawy i udawać kogoś kim się nie jest ( pewnie przed wyjściem trenują pogadanki i ruchy przed lustrem ) bo i tak z pensją po zawodówce dwa razy kiblowanej nic sobie nie kupią. Ciekaw jestem co musi się wydarzyć aby Ci ludzie pseudo obywatele RP bez tożsamości narodowej zrozumieli że są chwile że trzeba się zatrzymać na codziennym zjadaniu chleba i pomyśleć o czymś bardziej wzniosłym. Gdyby wybuchła w Polsce wojna bo np. po tym wypadku Naszego prezydenta Rosja obwieszcza że ma dla Nas swojego prezydenta i rząd i że wprowadza wojsko aby zapobiec zamieszkom to czy wtedy też każdy chciałby robić zakupy- a raczej zarabiać w Galerii na nowy dresik czy robiąc zakupy a raczej oglądać wystawy....
SA LUDZIE I ....TY JESTEŚ PO STUDIACH? JAKICH ?A GDZIE BYŁEŚ JAK INTELIGENCJE ROZDAWALI? NIE UCZYŁA cIE MAMA ZE NIE WOLNO OBRAŻAĆ LUDZI? NIE UCZYŁA , ZE NIE WAŻNE JEST WYKSZTAŁCENIE TYLKO DUZA I DOBRE SERCE? CHYBA NIE ....ZAL MI CIEBIE! A UWAŻASZ SIE KATOLIKA I STOISZ PRZY OŁTARZU W NIEDZIELE PIERWSZY DO KOMUNI....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Polak~ napisał:
Ja jestem ciekaw co musi się wydarzyć aby wszystkie sklepy były zamknięte i nikt nie zastanawiałby sie nad tym czy zamykac czy może poczekać z decyzją i to jeszcze w niedziele. Ciekaw jestem jak wielu tu oburzonych bez wykształcenie lub z prywatnych pseudo uczelni 2-letnich średnich i studiów jednorocznych wypowiada sie że w d-pie ma tą żałobę itp. i że woli iść na zakupy, a sądzę raczej że tylko oglądać ładne wystawy i udawać kogoś kim się nie jest ( pewnie przed wyjściem trenują pogadanki i ruchy przed lustrem ) bo i tak z pensją po zawodówce dwa razy kiblowanej nic sobie nie kupią. Ciekaw jestem co musi się wydarzyć aby Ci ludzie pseudo obywatele RP bez tożsamości narodowej zrozumieli że są chwile że trzeba się zatrzymać na codziennym zjadaniu chleba i pomyśleć o czymś bardziej wzniosłym. Gdyby wybuchła w Polsce wojna bo np. po tym wypadku Naszego prezydenta Rosja obwieszcza że ma dla Nas swojego prezydenta i rząd i że wprowadza wojsko aby zapobiec zamieszkom to czy wtedy też każdy chciałby robić zakupy- a raczej zarabiać w Galerii na nowy dresik czy robiąc zakupy a raczej oglądać wystawy....
No właśnie co musi aby taki idiota jak ty i tobie podobni zaczęli myśleć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie płynie od ludzi niedojrzałych, ale cóż tacy też są. Ja bym zapytał, kto jest właścicielem, mówiona, że Starsi Bracia w Wierze względem katolików. Zatem się rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PROSTU MAM NADZIEJĘ ŻE TO SIĘ ZEMŚCI TEMU CAŁEMU dyrektorowi PLAZY I ŻYCZĘ mu TEGO Z CAŁEGO SERCA! OPAMIĘTAJ SIĘ CZŁOWIEKU!! DIABEŁ cie OPĘTAŁ !! WYKAŻ CHOĆ TROCHĘ INTELIGENCJI I ZAMKNIJ TĄ ZASRANĄ PLAZĘ!! JESTEŚ NIESPEŁNA ROZUMU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiślo napisał:
PO PROSTU MAM NADZIEJĘ ŻE TO SIĘ ZEMŚCI TEMU CAŁEMU dyrektorowi PLAZY I ŻYCZĘ mu TEGO Z CAŁEGO SERCA! OPAMIĘTAJ SIĘ CZŁOWIEKU!! DIABEŁ cie OPĘTAŁ !! WYKAŻ CHOĆ TROCHĘ INTELIGENCJI I ZAMKNIJ TĄ ZASRANĄ PLAZĘ!! JESTEŚ NIESPEŁNA ROZUMU
Jeśli jesteś tak mocno ortodoksyjnie wierzący to załóż moherowy beret i maszeruj w cichym marszu pod Ratuszem w tą i z powrotem. A twoja wiara jest mi nieznana gdyż religia katolicka nie zezwala na opluwanie innych. Zastanów się więc człowieku nad sobą i wróć do szkoły żeby ci pieniądze oddali bo rozumku nie nauczyli niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiślo napisał:
PO PROSTU MAM NADZIEJĘ ŻE TO SIĘ ZEMŚCI TEMU CAŁEMU dyrektorowi PLAZY I ŻYCZĘ mu TEGO Z CAŁEGO SERCA! OPAMIĘTAJ SIĘ CZŁOWIEKU!! DIABEŁ cie OPĘTAŁ !! WYKAŻ CHOĆ TROCHĘ INTELIGENCJI I ZAMKNIJ TĄ ZASRANĄ PLAZĘ!! JESTEŚ NIESPEŁNA ROZUMU
a Ciebie bezmózgowie szybkopostępujące zaatakowało. Wyprawy krzyżowe organizuj najlepiej i pal na stosach heretyków. Średniowiecze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dalej. Krzyż i święcona woda oraz drewno na stosy. W imię "miłości bliźniego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
No dalej. Krzyż i święcona woda oraz drewno na stosy. W imię "miłości bliźniego".
Może bogobojni katolicy wskażą miejsce na stos?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie trafi się jakiś wyjątek, podobnie jak w dniu tragedii odwołano zajęcia na uczelniach, tylko na Politechnice nie miał kto tego zrobić, nawet nie było wiadomo czy będą zajęcia w niedziele, tak sławią tą uczelnie a wewnątrz bałagan, chaos i nikogo odpowiedzialnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawili Żydzi centrum handlowe na cmentarzy katolickim. Pieniądze dla Żyda są czymś jak religia, liczy się bilans, a nie ludzkie odczucia. I Żydzi polskości po raz kolejny nie uszanują. Mam nadzieję, że właściciele sklepów wykażą się większym rozsądkiem, niż żydowski rentier. Kocham Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Ty tępy człowieku .... co Ty piszesz? zastanów się nad sobą....i puknij się w ten głupi pusty łeb!!![/quote] ktoś, pusty łeb to Ty masz, to po pierwsze, sam się nad sobą zastanów. sam pewnie świętoszkiem nie jesteś i o innych ludziach też się nie wypowiadasz zbyt dobrze. nie lubię jak ktoś mnie poucza. spójrz na siebie i sam popracuj nad swoim postępowaniem a nie dawaj lekcje innym. [quote name='ehhh' post='267216' date='16.04.2010, 16:39:52']żal czytać takie wypowiedzi!!! widać , ze zły z ciebie człowiek ...bez serca i rozumu .W obliczu Boga kazdy jest równy, bez względu na range i pochodzenie!!! takie myslenie jakim sie posługujesz jest świadczy o głupocie i braku inteligencji!!!!
nie oceniaj mnie człowieku po jednej wypowiedzi skoro mnie nie znasz. opiekuję się starszymi osobami w domu pomocy społecznej i wkładam dużo serca w pracę i pomagam tym ludziom. to jak twoim zdaniem mogę nie mieć serca?? jak chcesz mogę podac ci maila i się możemy poznać. to wtedy zobaczysz jaki jestem naprawdę. wiem o tym że każdy jest równy wobec Boga nie ma gorszych i lepszych. tego mi nie musisz mówić. skoro taki jesteś akuratny to takie komentarze jak Twoje to grzech bo źle się wypowiadasz o bliźnim ale to pewnie wiesz świętoszku. jest takie chińskie powiedzenie: "zanim zaczniesz kogoś oceniać przejdź trzy razy przez własny dom..." i zalecam praktykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JareN napisał:
ktoś, pusty łeb to Ty masz, to po pierwsze, sam się nad sobą zastanów. sam pewnie świętoszkiem nie jesteś i o innych ludziach też się nie wypowiadasz zbyt dobrze. nie lubię jak ktoś mnie poucza. spójrz na siebie i sam popracuj nad swoim postępowaniem a nie dawaj lekcje innym. nie oceniaj mnie człowieku po jednej wypowiedzi skoro mnie nie znasz. opiekuję się starszymi osobami w domu pomocy społecznej i wkładam dużo serca w pracę i pomagam tym ludziom. to jak twoim zdaniem mogę nie mieć serca?? jak chcesz mogę podac ci maila i się możemy poznać. to wtedy zobaczysz jaki jestem naprawdę. wiem o tym że każdy jest równy wobec Boga nie ma gorszych i lepszych. tego mi nie musisz mówić. skoro taki jesteś akuratny to takie komentarze jak Twoje to grzech bo źle się wypowiadasz o bliźnim ale to pewnie wiesz świętoszku. jest takie chińskie powiedzenie: "zanim zaczniesz kogoś oceniać przejdź trzy razy przez własny dom..." i zalecam praktykę.
He he he... a ja raz rzuciłem psu kromke chleba. Jak chcesz mogę ci podać maila...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhh napisał:
żal czytać takie wypowiedzi!!! widać , ze zły z ciebie człowiek ...bez serca i rozumu .W obliczu Boga kazdy jest równy, bez względu na range i pochodzenie!!! takie myslenie jakim sie posługujesz jest świadczy o głupocie i braku inteligencji!!!!
Skąd wiesz,że każdy jest równy w obliczu Boga. Mam zupełnie inne odczucia. Rozejrzyj się a sam zobaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JareN napisał:
ktoś, pusty łeb to Ty masz, to po pierwsze, sam się nad sobą zastanów. sam pewnie świętoszkiem nie jesteś i o innych ludziach też się nie wypowiadasz zbyt dobrze. nie lubię jak ktoś mnie poucza. spójrz na siebie i sam popracuj nad swoim postępowaniem a nie dawaj lekcje innym. nie oceniaj mnie człowieku po jednej wypowiedzi skoro mnie nie znasz. opiekuję się starszymi osobami w domu pomocy społecznej i wkładam dużo serca w pracę i pomagam tym ludziom. to jak twoim zdaniem mogę nie mieć serca?? jak chcesz mogę podac ci maila i się możemy poznać. to wtedy zobaczysz jaki jestem naprawdę. wiem o tym że każdy jest równy wobec Boga nie ma gorszych i lepszych. tego mi nie musisz mówić. skoro taki jesteś akuratny to takie komentarze jak Twoje to grzech bo źle się wypowiadasz o bliźnim ale to pewnie wiesz świętoszku. jest takie chińskie powiedzenie: "zanim zaczniesz kogoś oceniać przejdź trzy razy przez własny dom..." i zalecam praktykę.
to ze pracujesz w domu pomocy społecznej czyni Cię lepszym ? z sercem ? dobre...aha jszcze jedno jest takie chińskie powiedzenie: "zanim zaczniesz kogoś oceniać przejdź trzy razy przez własny dom..." i zalecam praktykę...wypróbuj to na sobie.A nie oceniaj ludzi swoją miarą... Wstyd mi za Ciebie a wiesz dlaczego ? jak mozna mieć takie zdanie o ludziach którzy giną na drogach...według ciebie wszyscy sa pijakami i szpanerami...i jak tu można mówić o kimś takim jak ty ze ma serce.? zepsuty jestes i taki pozostaniesz i nic tego nie zmieni nawet ta twoja odkupicielska praca w domu pomocy społecznej...zal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
No właśnie co musi aby taki idiota jak ty i tobie podobni zaczęli myśleć?
Czy Wy macie jakieś argumenty czy tylko opluwanie i obrażanie wszystkiego co inne jest Waszym celem? Cóż jest warte trollowanie internetowe garstki osób wobec tysięcy na ulicach w żałobie. Uszanujcie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcą mimo tak smutnego dnia zarobić markety to niech pracodawcy sami staną za ladami . Ludzie którzy pragną w zadumie i żałobie poświęcić ten czas mimo niekiedy pustki w sklepach muszą pracować.Bo jakas owca chce batona kupić.To jest wstyd .Ale niektórzy nie mają go.W Suwałkach nawet drogerie są zamknięte.Ale nawet jak sklepik zarobi 200zł to dla niego jest ważniejszy zysk nisz tragedia narodowa:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Jak chcą mimo tak smutnego dnia zarobić markety to niech pracodawcy sami staną za ladami . Ludzie którzy pragną w zadumie i żałobie poświęcić ten czas mimo niekiedy pustki w sklepach muszą pracować.Bo jakas owca chce batona kupić.To jest wstyd .Ale niektórzy nie mają go.W Suwałkach nawet drogerie są zamknięte.Ale nawet jak sklepik zarobi 200zł to dla niego jest ważniejszy zysk nisz tragedia narodowa:(
a Ty co ? jak transmitują msze załobną to szperasz po necie? czego szukasz ? czy moze jakis sklep w twojej okolcy otwarty? Co za Ludzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...