Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z saksów z groszami

Utworzony przez marek, 3 czerwca 2008 o 09:11 Powrót do artykułu
Witam Zostałem oszukany przez Joren na przeszło 7 tys w zeszłym roku od połowy października do połowy grudnia . Robiłem jako elektryk. Do tej pory nie dostałem pieniędzy za wykonaną pracę. I nie wiem co z tym dalej zrobić, ponieważ nie stać mnie na prawnika. Każdy wie jak działa nasz wymiar sprawiedliwości wiec można się z nimi sądzić parę lat bez skutku. Na to wychodzi że pracowaliśmy w czynie społecznym jak za czasów PRL-u. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WITAM! Jestem kolejna oszukaną osobą przez Firmę JOREN Sp.zoo na czele z p. Nużyńską- Maleszyk. Wyjechalem do Francji we wrzesniu 2007r. do pracy jako elektryk na budowie. Firma zalega mi z zapłatą ok 11.000zl. Firma zwija "żagle" z miejsc gdzie prowadziła działalnosc , zmienia siedziby by uniknac wierzycieli.Niestety, bede walczyc o swoje, wszelkimi środkami.
0
dlaczego tego typu nie są piętnowane te hieny dalej bezkarnie żerują na ludziach którzy im zaufają powinno się takie sprawy nagłaśniać to może wiele osób nie wpadnie w pułapkę nieuczciwej prezeski
0
dlaczego tego typu nie są piętnowane te hieny dalej bezkarnie żerują na ludziach którzy im zaufają powinno się takie sprawy nagłaśniać to może wiele osób nie wpadnie w pułapkę nieuczciwej prezeski
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: