Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z wiarą przez życie: Pielgrzymi z woj. lubelskiego w drodze (wideo)

Utworzony przez bancia z zla w oku..., 3 sierpnia 2013 r. o 15:03
...bo to jest droga z mysla o mece panskiej! Niestety, ale moje wnuki nie uczestnicza w tak donioslych wydarzeniach. Ziec dal chlopcom 3 tys. i pozwolil jechac na impreze Owsiaka. Obaj mogliby skorzystac z laski panskiej idac z patnikami, a nie upijac sie gdzies tam.. Niestety, ale ziecia wybrala corka, ni ja, bo bym dawno pogonila w cholere tego przekletego kapitaliste. Pomiata rodzina i nie pomaga, tylko swojim napelnia kieszenie. Taka kanalie wziela moja corka co to wychowalismy ciezko pracujac od switu do nocy. teraz dla ziecia wszyscy to nieroby i nawet na mojego syna tak publicznie mowi. A zeby wspomoc i dac kilka tysiecy, to juz nie, bo on ma swoja rodzine i musi dzieciom dac. A takie tysiace co to pompuje w chlopakow niejednemu starcza na dostatne zycie przez pol roku. Corka tez nie pomoze nikomu, bo jak mowi, nie na obcych jej maz ciezko pracuje, tylkmo na rodzine. A jak ta kanalia ciezko pracuje, jak on ma trzy salony z limuzynami i ludzi co to do roboty goni???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do babci z zla w oku...
Opisujesz prawdziwą twarz kapitalizmu i tego, co pieniądze czynią z rodzinnymi kontaktami. Rozumiem, że córkę z zięciem stać wysłać szczeniaki na Woodstock, ale wspomóc najbliższych, to już mają węża w kieszeni. Taką Polskę zgotowali nam liberałowie i inni niszczyciele prawdziwej wiary i rodziny. Nie będziesz miała pociechy z wnuków, jak już teraz dostają takie pieniądze na rozpustę i dewiacje. Szkół, żadnych nie skończą i pozostaną na utrzymaniu społeczeństwa, jeśli oczywiście wcześniej nie zapiją się na śmierć albo nie zaćpają albo hifa do domu przyniosą…
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "babci" - wyluzuj - wnukowie widocznie mają dość Teda Rydzyka. Może pp Franciszek coś w odłamie polskiego "katolicyzmu" zmieni. Osobiście wierzę, że ten Człowiek odmieni "oblicze Kościoła" i debilków sprowadzi do 10. przykazań. Debilkowie poubierali się w "strojne szaty" i pouczają, ale po swojej chorej myśli, a nie w myśl słów Pana.   Nie "pluj" na zięcia jeżeli córka jest z nim szczęśliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Pątnicy! Jeśli pielgrzymka(wg.Was) jest tak cudownym przeżyciem, to może namówicie swoich księży dobrodziejów ze swoich parafii (aby się do Was przyłączyli), aby pozostawili swoje "golonki, szynki, limuzyny i klimatyzowane plebanie" i też "zechcieli" takiego wspaniałego przeżycia zażyć??? Czemuż Wy ludzie tak dajecie się omotywać księżom i dajecie manipulować swoimi umysłami? Wszak XXI wiek już mamy -a w Waszych głowach nadal jeszcze Średniowiecze jest... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Pątnicy! Jeśli pielgrzymka(wg.Was) jest tak cudownym przeżyciem, to może namówicie swoich księży dobrodziejów ze swoich parafii (aby się do Was przyłączyli), aby pozostawili swoje "golonki, szynki, limuzyny i klimatyzowane plebanie" i też "zechcieli" takiego wspaniałego przeżycia zażyć??? Czemuż Wy ludzie tak dajecie się omotywać księżom i dajecie manipulować swoimi umysłami? Wszak XXI wiek już mamy -a w Waszych głowach nadal jeszcze Średniowiecze jest... :(
Tak był czas kiedy pielgrzymowali nasi proboszczowie,a dzisiaj robią to młodsi i Ci którzy mogą pozostawić swoje parafie.Co jest w naszych głowach to raczej jest poza Twoim "zasięgiem" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci po co wchodzicie na takie strony i wypisujecie głupoty .poszukajcie sobie np, wojewódzkiego i tam piszcie ,będziecie wyć jak przyjdzie kres waszych dni ,diabwł opęta was w swoje sidła i poprowadzi w ogień wieczny na nie kończące się męki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez kiedys bylem i pojde znowu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za robotę byście się wzięli! Bóg potrzebuje ludzi pracy a nie niby pielgrzymów - studentów i innych obiboków! Praca i pokora! Pamiętajcie, a wtedy zbawienie przyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za robotę byście się wzięli! Bóg potrzebuje ludzi pracy a nie niby pielgrzymów - studentów i innych obiboków! Praca i pokora! Pamiętajcie, a wtedy zbawienie przyjdzie...
Zbawienie przyjdzie jak po raz kolejny komuchom odbierzemy władzę,i naród będzie wolny od czerwonej zarazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniałe przeżycie, żałuję że w tym roku nie mogłam pójść, powodzenia braciom i siostrom na szlaku! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bo to jest droga z mysla o mece panskiej! Niestety, ale moje wnuki nie uczestnicza w tak donioslych wydarzeniach. Ziec dal chlopcom 3 tys. i pozwolil jechac na impreze Owsiaka. Obaj mogliby skorzystac z laski panskiej idac z patnikami, a nie upijac sie gdzies tam.. Niestety, ale ziecia wybrala corka, ni ja, bo bym dawno pogonila w cholere tego przekletego kapitaliste. Pomiata rodzina i nie pomaga, tylko swojim napelnia kieszenie. Taka kanalie wziela moja corka co to wychowalismy ciezko pracujac od switu do nocy. teraz dla ziecia wszyscy to nieroby i nawet na mojego syna tak publicznie mowi. A zeby wspomoc i dac kilka tysiecy, to juz nie, bo on ma swoja rodzine i musi dzieciom dac. A takie tysiace co to pompuje w chlopakow niejednemu starcza na dostatne zycie przez pol roku. Corka tez nie pomoze nikomu, bo jak mowi, nie na obcych jej maz ciezko pracuje, tylkmo na rodzine. A jak ta kanalia ciezko pracuje, jak on ma trzy salony z limuzynami i ludzi co to do roboty goni???
  co, niewygodne wpisy są usuwane   droga babciu to możemy podziękować pieprzonej solidarności z lat 80, wałęsa z wizerunkiem Matki Boskiej w klapie też dba o siebie a mieliśmy my wszyscy żyć w drugiej japoni, mieliśmy dostać po 100 tys. Mnie też uczono uczciwości i mam o to żal do rodziców, bo i po co, po 35 latach pracy, gdzie karzą mi się cieszyć, że jeszcze ją mam dostaję 1400 zł netto, zgroza, wypada wegetować, albo założyć sobie stryczek, państwo na czele z solidarnością sie ucieszy, jednego emeryta mniej. Mam ogromny żal do solidarności, bo mnie oszukano a to niby katolicy od siódmych boleści  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci po co wchodzicie na takie strony i wypisujecie głupoty .poszukajcie sobie np, wojewódzkiego i tam piszcie ,będziecie wyć jak przyjdzie kres waszych dni ,diabwł opęta was w swoje sidła i poprowadzi w ogień wieczny na nie kończące się męki
 
idioci po co wchodzicie na takie strony i wypisujecie głupoty .poszukajcie sobie np, wojewódzkiego i tam piszcie ,będziecie wyć jak przyjdzie kres waszych dni ,diabwł opęta was w swoje sidła i poprowadzi w ogień wieczny na nie kończące się męki
Sam jesteś idiota! Wiele razy od tych "niby-świętych-świRniętych" pielgrzymujących do Częstochowy doznałem przeróżnych krzywd , ja i moi bliscy... Do kościoła chodzę(w każdą niedzielę i święta), ale staram się "czynnie" być dobrym człowiekiem! "Czynnie" -a nie tylko na pokaz w postaci "pielgrzyma"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniałe przeżycie, żałuję że w tym roku nie mogłam pójść, powodzenia braciom i siostrom na szlaku! :)
 
Wspaniałe przeżycie, żałuję że w tym roku nie mogłam pójść, powodzenia braciom i siostrom na szlaku! :)
Taaa... Na pielgrzymce to jesteście "święci-wniebowzięci", a na co dzień to byście bliźniego w łyżce wody utopili... Nie wierzę Wam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbawienie przyjdzie jak po raz kolejny komuchom odbierzemy władzę,i naród będzie wolny od czerwonej zarazy.
  Właśnie panuje w narodzie Czarna Epidemia, ale nie jesy to ospa! No i widzisz jaka w Polsce Szopka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbawienie przyjdzie jak po raz kolejny komuchom odbierzemy władzę,i naród będzie wolny od czerwonej zarazy.
Mylisz się.Posłuchaj tak dla refleksji. http://www.youtube.com/watch?v=uyNpUCZ8lQg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...