Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za co płacili służbowymi kartami? Radny żąda wykazu transakcji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2016 r. o 09:24 Powrót do artykułu
"jakie było uzasadnienie danego wydatku" tutaj już chyba nie ma żadnych wątpliwości, że pisior Breś próbuje sparaliżować pracę urzędu miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISuary przestańcie zawracać głowę prezydentowi Żukowi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pasuje odpowiadać na pytania o wydatkowanie środków publicznych, to biegusiem otwierać własne firmy i wyjaśniać wydatki fiskusowi albo "na zmywak" i tłumaczyć się z wydatków rodzinie. Nikt nie musi być na utrzymaniu podatników i wydawać nie swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz sobie palancie żądać !!!! Dupy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za łajza z tego radnego. Pewnie sam nie ma karty płatniczej i chce podglądać innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni pis nie dość, że sami nic nie robią to jeszcze próbują przeszkadzać tym, którzy chcą coś dla miasta robić. Żenada do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydatki z takich kart powinny być jawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchajcie drodzy lekach, ja głosowałem na Żuka, ale też uważam że takie informacje powinny być jawne. Sorry ale płacisz moimi pieniędzmi to przynajmniej pokaż na co wydałeś. A jak pobranie wyciągu ze strony banku w pliku i zamieszczenie tego pliku na stronie to paraliż pracy prezydenta, to lepiej niech idzie do szkoły drukowania wiśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie kompetencje do kontroli finansów ma ten radny? Przeczyta nazwę przedmiotu zakupu z wydruku a potem bedzie szukał w Internecie co oznacza. Żenujaca sytuacja. A co zrobił dla swojej dzielnicy? Komu pomógł jako radny? A mieszkańcy patrzą na pana dzialania panie Breś i g...owno nas interesują wydruki z kart tylko wygląd dzielnicy, remonty drogowe i inne problemy. Kończ pan ten lans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież UM nie kryje się z wydatkami. Tu chodzi o to, że nie może pokazać kopii wyciągów, za to wykaz transakcji jak najbardziej. FW dostała wykaz transakcji za lata 2014 i 2015 i nie było na tych wykazach nic wielkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiad napisał:
A jakie kompetencje do kontroli finansów ma ten radny? Przeczyta nazwę przedmiotu zakupu z wydruku a potem bedzie szukał w Internecie co oznacza. Żenujaca sytuacja. A co zrobił dla swojej dzielnicy? Komu pomógł jako radny? A mieszkańcy patrzą na pana dzialania panie Breś i g...owno nas interesują wydruki z kart tylko wygląd dzielnicy, remonty drogowe i inne problemy. Kończ pan ten lans.
Bardzo celny post. Też mam wrażenie, że pan radny Breś próbuje się promować zamiast zająć się tym do czego został powołany. Od sprawdzania takich rzeczy jest odpowiednia komisja a nie pojedynczy radny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrze B. nie bądź BURAKIEM (czerwonym)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś skontrolował rozliczenia Juvenaliów na Politechnice w organizacji których (zwłaszcza piwa) maczał swoje paluchy zarządzający klubem Kazik niejaki piotr breś, dzisiaj chwilowo radny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PełOwcy boją się że i im odbiją się " ośmiorniczki : jak Radziowi Sikorskiemu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barman Breś do NIK na kontrolera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośmiorniczki to tylko mały pikuś. Tu będzie gruby przypal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z dofinansowaniem występu SEAL,a?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by ujawnili pewnie rzeczy to wiele osób miało by poważne problemy więc nie chcą tego ujawnić i tyle a lewaki się pompują,prawdziwa cnota prawdy się nie boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się jakie karty? To mnie jako obywatelowi Lublina proszę także wydać kartę a ja chętnie Fundacji udostępnię moje wydatki. Natychmiast zlikwidować karty Żądam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie karty delegacja rozliczona na podstawie opisanych faktur i tyle a teraz co niech pokażą za co płacono ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...