Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Schetyna : szczerba BYŁ ORGANIZATOREM PUCZU (prokurator to widział ?) Art.128.KK Zamach na organ konstytucyjny RP. URBAN PRL tez POPIERA PLATFORME ! ZAORANE ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL JAN BURY - zarzyty areszt - czlonek Krajowej Rady Sadownictwa - symbol upadku wymiatu sprawiedliw 3RP, jego asystent wzial lapowy 700 tys i siedzi w puszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebrali się w obronie wysokich ZOMO-wskich emerytur , w obronie: skompromitowanych sądów , POlityków utytłanych w przeróżne ambergoldy , pasażerów grzbietu pędzącego królika, interesów z parkowych ławeczek i cmentarnych alejek , Jeżeli Naród Polski się nie zjednoczy i nie pogoni na zbity pysk tego co nam tu wpuścili przed wiekami nasi Królowie a potem co uzupełnili Stalin i Steinbach to przegramy Ojczyznę. Lence, Gersdorfy, Pfuny, Szejnfeldy i wysługujący się tym nieuki typu Stępień czy inne Bolki nie mogą stanowić za Naród. Ja nie chcę aby takie kanalie jak Schetyna czy Kwaśniewski używał zwrotu jakoby coś tam POLACY. Czemu ? bo w ich wydaniu jest to wycieranie sobie parszywych KODfidenckich mord.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że reforma idzie - sądy do reformy !!! Koniec KASTY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W następnej kadencji PIS wygoni bolszewikow z PO, PSL, N, Razem. Narazie jeszcze musimy słuchac tego wycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Precz z PiS. Stop PISLAMIZACJI sądownictwa
 Też "zgadzam" się z tym hasełkiem!. My chcemy dalej rozkradać to "teoretyczne państwo". Nie chcemy ukarania winnych złodziei. Swoje przywileje jako nadzwyczajna kasta chcemy utrzymać. "Niech będzie tak jak było". Bo jak tu żyć za 10 tysięcy?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesiołowski: "Wygracie wybory, to se przegłosujecie co będziecie chcieli". I stało się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieli IMMUNITETY w IIIRP, bo służyli zdrajcom i złodziejom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu złogi zostaną ruszone. Jeszcze wiele lat upłynie, zanim czerwona zaraza zostanie z tego narodu wypleniona, ale jesteśmy na drodze do wolnej Polski. CWP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja z reformą sądownictwa, chyba jeszcze jak żadna dotychczas pokazuje, kto jest kim. Czarno na białym. To dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My nie. chcemy państwa prawników, tylko państwa prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Wałęsa: "To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali". :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w II RP sędziowie byli powoływani przez Prezydenta RP na wniosek Ministra Sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech,Holandii,Danii,Austrii,Hiszpanii,Szwecji sędziów powołuje: Minister Sprawiedliwości,Rząd lub Parlament W Polsce to zamach stanu??? Co jest qr... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator Marian Ryba-"lubiłem grać ostro".Wnioskował o 7 wyroków śmierci na Polskich Patriotach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Schetyna przyznaje, że Szczerba organizował grudniowy "pucz"?!!!!!!!!!!!!! Ok. ... to PiS ma 15 kadencji w kieszeni..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że reforma idzie - sądy do reformy !!! Koniec KASTY !!! mieli IMMUNITETY w IIIRP, bo służyli zdrajcom i złodziejom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch ustaw nigdy nie wprowadza w Polsce. Zalegalizowanie dostępności do broni ponieważ co trzy miesiące musiały być wybory uzupełniające do Sejmu. I obcinania złodziejom rąk bo część posłów chodziłaby bez rąk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzruszyła mnie ta historia. Biedni sędziowie i wiecznie pikietujący KOD-Obywatele RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję przeczytać załącznik do uzasadnienia zmieniającej ustawy o KRS. Są tam wymienione różne państwa i opisane w jaki sposób i przez kogo powoływani są sędziowie, więc może czas odejść spokojnie od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...