Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za przyjazd Andżeliki Borys zapłaci poseł

Utworzony przez Borys, 5 grudnia 2013 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Poseł Kabaciński nie  zna budżetu.W grudniu nie ma zawsze pieniędzy.Jak poseł Kabaciński zapłaci w grudniu to Ratusz zapłaci za następne wizyty w 2014 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jak jadę do Lublina to za własne pieniądze, no nie,nikt nikomu nie broni przyjazdu, ale ja jako podatnik nie wyrażam zgody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu a jako podatnika wyrażasz zgodę na o,5 mln zł wydane na miejskiego sylwestra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję panie p.ośle, że to z pana pieniędzy będzie opłacana p. Borys, a nie z  moich podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki rozsądny wydawał się Pan Poseł, a wzbiera antypolskie rozrabiactwo polityczne na Białorusi, byle zrobić na złość Żukowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem-p.Borys chce nawiązać współpracę w grudniu - to dlaczego my mamy pokrywać koszty jej "chcenia"??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...