Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i bardzo dobrze!!przetrzeć nosa tej 4 władzy!!! przecież to normalne że jednych może opisuje po znajomościach dobrze a innych nie, jak mu czegoś do domu na wynos nie dadzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudniają była jakich (tanich, mocno rotujących z powodu marnego wynagrodzenia) kucharzy, byle jaki (tani, mocno rotujący) personel sali a potem narzekają. Lubelskie pełną gębą... czyli byle jak, byle się nachapać jakoś to będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym etapie można to traktować równie dobrze jak głupi żart. Magdę G. też podobno pozywają. Sprawa trafi do sądu to macie jaki rozgłos i promocję, którą można nieźle przeciągnąć przez wszystkie "media regionalne" (grupę), a jak CI anonimowi restauratorzy (często pseudo) pokrzywdzeni wielce przez los i nie widzący swoich błędów i upatrujący w Was wyłączny powód wszystkich nieszczęść i spadku dorobku na truciu ludzi tak samo jak gotują będą działać w sądzie - polegną i tam, na co po cichu szczerze liczę. Inna kwestia z tym nieszczęsnym forum, więcej fachowej moderacji.
i bardzo dobrze!!przetrzeć nosa tej 4 władzy!!! przecież to normalne że jednych może opisuje po znajomościach dobrze a innych nie, jak mu czegoś do domu na wynos nie dadzą!
A to normalne, że ktoś podaje ohydne jedzenie, widzi tylko pępek swojego nosa i kasiorkę? Chyba nie. To tylko autorskie i subiektywne recenzje i opisy tego co się przytrafiło, każdy może się tym podzielić...
Ostatnio edytowany 6 maja 2013 r. o 20:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w wielu przybytkach resteuaracyjnych ale najlepiej trafić na tą ktura poleca danie dnia np:Resteuracja w Wysokim opodal ronda polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadzu napisał:
...najlepiej trafić na tą kt u ra
ó.
Ostatnio edytowany 6 maja 2013 r. o 20:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem miłośnikiem pierogów, zwłaszcza ruskich i z kapusty kiszonej i mięsa. Nie ma lepszych niż na lubelszczyźnie, a jadałem w różnych regionach. Najlepsze w Sielsko Anielsko i wcale to nie reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w kilku miejscach, które recenzował DzWsch. i nie mam podstaw, by narzekać na recenzenta. Pozew sądowy przeciwko recenzentowi uważam za absurd i głupotę. DzWsch. nie musi być jedynym źródłem recenzji. Recenzje z knajp piszą też blogerzy (ich też pozwie?). Nie widzę powodów, żeby restaurator nie został blogerem. Na pewno trudniej będzie mu wyrobić markę, ale pisząc obiektywnie z pewnością zdobędzie wiarygodność. Na pewno byłaby to ciekawa forma recenzji. Można przecież mieć własną knajpę i oceniać inne restauracje w regionie. W pewnym sensie restaurator jest kimś z branży, kto powinien się znać i może mieć własne zdanie. Zamiast butnych zapowiedzi sądowych lepiej zająć się czymś pozytywnym. Więcej pokory panowie restauratorzy!!! Sprawa pozwu na pewno przyniesie wam więcej szkód niż niepozytywna recenzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa w sądzie jest jednym z elementów demokracji, dziennikarz też się może mylić, przedstawiać krytyczne opinie można ale jeśli się z nimi nie zgadzamy to już jest afera? Nie ma o co się denerwować Panowie dziennikarze, jeśli autor publikacji ma rację to zapewne przed sądem udowodni swoje poglądy, chyba że są subiektywne, nie poparte żadnymi argumentami. Opisywany w artykułach restaurator też ma swoje prawa i może bronić prawnie swój wizerunek. Media także się mylą a odkręcić negatywną opinię nie jest łatwo, szczególnie w mediach - to się słabo sprzedaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda w oczy kole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadzu napisał:
Byłem w wielu przybytkach resteuaracyjnych ale najlepiej trafić na tą ktura poleca danie dnia np:Resteuracja w Wysokim opodal ronda polecam
Może teraz zamiast do restauracji zajrzyj do księgarni po słownik ort.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byla kwestia czasu bardzo lubie recenzje p. Sulisza, ale najwidoczniej komus sie nie spodobaly. Czasem p. Sulisz przegina i z niektorymi recenzjami bym sie nie zgodzil, wiadomo rzecz gustu i smaku. Nie mniej jednak 3mam kciuki i czekam na kolejne recenzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Ocenia smak potraw, aromat, sposób podania, jakość produktów, sposób obsługi i czas oczekiwania...... Czy takie recenzje są obiektywne?Ten pan recenzent może mieć wypaczony smak i nawet najlepsza potrawa może mu "nie smakować"Co do czasu oczekiwania: o ile się znam,to długi czas oczekiwania na gotową potrawę zależy od tego czy jest przygotowywana z gotowych półproduktów czy też ze świeżych produktów.Jak powszechnie się mówi,ten "recenzent" lubi sobie pojeść dużo,ale jak przychodzi do płacenia to już mu ręka drży,gdy ma wydać jakąś złotówkę. No i ponadto zastanawiające jest jak ten osobnik wraca do domu gdy po zakończonym posiłku wypija coś mocniejszego (a przecież ocenia również smak i cenę trunków). Na zakończenie:kto temu żarłokowi pozwala na opisywanie (przeważnie negatywne) odwiedzanych lokali.Jeśli coś jest nie tak,powinien zgłosić to do SANEPIDU czy też do Inspekcji Handlowej a nie pisaćswoje jakieś wymysły (subiektywne).A recenzje pisane jednoosobowo są g...no warte.Jeśli ma być coś oceniane,to powinna to robić "komisja" złożona z kilku osób posiadających stosowne przygotowanie.A ten pan nawet porządnie napisanej recenzji nie potrafi stworzyć tylko jakieś kiksy. No i na zakończenie aby nie było niedomówień.Otóż nie jestem restauratorem ani też znajomym żadnego z opisywanych restauratorów.Jestem po prostu zwykłym,przypadkowym konsumentem który co jakiś czas wpada do "obsmarowanego" lokalu aby sprawdzić wiarygodność tekstu.Dodam,że mam zupełne odmienne zdanie niż recenzent.Jeszcze nie spotkałem się z niesmaczną potrawą.A lubię dobrze zjeść.I smak mam bardzo wyczulony. A więc jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie są obiektywne i nikt nie mówi, że muszą być, są autorskie i mierzone przez jedną osobę w danym momencie. Nie przez maszyny, nie według jasnych, sprecyzowanych i utartych wzorów, nie w powtarzalnych odstępach czasu / cyklicznie. Wchodzi, je, płaci, wychodzi i ocenia jak było, proste.
lubię pomarańcze napisał:
No i ponadto zastanawiające jest jak ten osobnik wraca do domu gdy po zakończonym posiłku wypija coś mocniejszego (a przecież ocenia również smak i cenę trunków). [/quote] A co ty policjant? Taksówki ukradli w tym mieście czy publiczną komunikację? Po kolegów czy rodzinę nie można zadzwonić? Pieszo nie może się przejść i podziwiać uroków miasta? Co za łeb, gratulacje.
lubię pomarańcze napisał:
Na zakończenie:kto temu żarłokowi pozwala na opisywanie (przeważnie negatywne) odwiedzanych lokali.
Demokracja. Znasz takie słowo? [quote name='lubię pomarańcze' timestamp='1367867141' post='766436'] No i na zakończenie aby nie było niedomówień.Otóż nie jestem restauratorem ani też znajomym żadnego z opisywanych restauratorów.
Szkoda bo tak to zabrzmiało. Zastanawiam się czy jakby Ci płacili, miałbyś swój kącik też byś miał takie zdanie, nawet mały skandal przyciąga dodatkowych odbiorców, a pan Szulisz może i ma jak to określacie "przyjaciół", kto nie ma. W każdym razie łatwo klepać i rzucać oskarżeniami, potem, żeby tylko się nagle nie okazało, że jak już dojdzie co do czego w którymś z lokali, jakiś sędzia nie ma otwartego rachunku... Polska to dziwny kraj, a Polacy jeszcze bardziej co widać praktycznie na każdym kroku. Nie podoba się ta czy inna recenzja, nikt Cię nie zmusza by do tego działu zaglądać i śledzić aktywność tej osoby.
Ostatnio edytowany 6 maja 2013 r. o 21:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to zwykłe zastraszanie, a kurier lubelski pokazał swoją klasę.przykra sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
nie są obiektywne i nikt nie mówi, że muszą być, są autorskie i mierzone przez jedną osobę w danym momencie. Nie przez maszyny, nie według jasnych, sprecyzowanych i utartych wzorów, nie w powtarzalnych odstępach czasu / cyklicznie. Wchodzi, je, płaci, wychodzi i ocenia jak było, proste. A co ty policjant? Taksówki ukradli w tym mieście czy publiczną komunikację? Po kolegów czy rodzinę nie można zadzwonić? Pieszo nie może się przejść i podziwiać uroków miasta? Co za łeb, gratulacje. Demokracja. Znasz takie słowo?
Czyżbyś był pracownikiem Dziennika Wschodniego?A może to ty jesteś tym "smakoszem" i każdy negatywny wpis cię boli?A to już "drugie odbicie piłeczki" odnośnie tego tekstu.Ale szkoda dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Chełmianin N - Lubelszczyzna w kontekście tego regionu to jest aksamitne i piękne słowo. Chwała, że nie jest tylko lubelskie, ale jest też i Lubelszczyzna, która super oddaje klimat tego miejsca. Ale co tam, są stołki i są parapety. Nikt Ci nie karze korzystać z tego portalu co więc tu robisz (?)...
Czyżbyś był pracownikiem Dziennika Wschodniego?A może to ty jesteś tym "smakoszem" i każdy negatywny wpis cię boli?A to już "drugie odbicie piłeczki" odnośnie tego tekstu.Ale szkoda dyskusji
Jakbym był to miałbym na tyle odwagi żeby się podpisać z imienia i nazwiska. Masz więc odpowiedź, nie jestem. Mam też coś na kształt własnego portalu i świetnie zdaje sobie sprawę ile w takie cudo trzeba włożyć pracy. Oczywiście prościej wszystko krytykować i na każdym możliwym kroku pluć chamstwem i jadem... cóż. Napisz nam jeszcze czym ty/jak wracasz upojony alkoholem do domu, chętnie poczytam.
Gość napisał:
a kurier lubelski pokazał swoją klasę.przykra sprawa
Fakt, mogli odrzucić, ale KL zajęty promowaniem marketu i podliczaniem mu latek, a takie ogłoszenie to tak jakby usługa i wynajęcie kawałka miejsca, zawsze to dodatkowa kasiora dla nich, no chyba, że mają darmowe to przepraszam.
Ostatnio edytowany 6 maja 2013 r. o 21:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Krzysztofie Wiesz dobrze że Waldek robi to nie bezinteresownie!!! Dlaczego nie spotykamy się w dworze Anna na organizowanych imprezach przez niego, DLACZEGO? Po co były imprezy takie jak Święto Śledzia, Nalewki czy podobne. I gdzie były organizowane za czyje pieniądze i pracę ??? Nagle się skończyło dlaczego ??? Czyżby Waldek zapomniał podziękować sponsorom i współ organizatorom od ciężkiej roboty. Tak zawaliło sie wszystko z tymi co współpracował. Wypieli się na Waldka, jak myślisz za co ? Ja wiem za brak szacunku do osób które mu do tej pory pomagały. Obecnie Waldek chce się panicznie utrzymać na rynku. Wielu restauratorów nie chce mu podać rękę w Lublinie jest już spalony. Więc chodzi po restauracjach i bada grunt czy ta restauracja może się do czegoś przydać, czy jest przychylna???. To nie kwestia smaku, tylko kasy i przetrwania jako redaktor !!! Dlaczego nie odważy się napisać prawdy o: Szerokiej, Dworze Anna, Fryzjerze, SARP-ie, Przepióreczka, Ulicach Miasta. Wystarczy wziąć i zobaczyć sponsorów na zaproszeniu na jeden z pierwszych Turnieji Nalewek i będzie wszystko jasne. Moim zdaniem obecnie Waldek jedzie po bandzie i pociągnie za sobą Ciebie Krzysztofie !!! Wycofaj się z tego jeszcze jest czas. Te harce i buta Waldka rychło się skończą. Pozdrawiam Były współ organizator Waldka. Myślę że wiesz o kogo chodzi.
Ostatnio edytowany 6 maja 2013 r. o 21:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskarżcie Geslerównę bo też krytykuje inne restauracje... takie są prawa rynku ! Ktoś coś robi, ktoś to potem ocenia , tak samo jak Wy robicie właśnie z tym artykułem i swoimi wypowiedziami nawzajem. Facet ma taką robotę,zjadł nie smakowało mu, to o tym napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Chełmianin N widzę, że naprawdę nie masz co robić w życiu skoro zajmujesz się (zawodowo?) forsowaniem takiej pierdołki. Lubelszczyzna górą! Podobnie jak i województwo lubelskie.
Portal jest dla wszystkich,a internauci mają wiedzieć,że Pan Sulisz rozpowszechnia kłamstwo[/quote] Sam rozpowszechniasz dziwne + śmieszne + podejrzane rzeczy. Dla niektórych internet to jest za dużo i fajnie by było jakby ich odcinano. Skończyło by się chociażby bluzganie na innych co w pierwszej kolejności uczyniłeś. Lubelszczyzna! [quote]askarżcie Geslerównę bo też krytykuje inne restauracje... takie są prawa rynku ! Ktoś coś robi, ktoś to potem ocenia , tak samo jak Wy robicie właśnie z tym artykułem i swoimi wypowiedziami nawzajem.
Też ją podobno zaskarżają już, wielce oburzeni. Czy tylko w mediach to się okaże bo na razie tylko tam.
Ostatnio edytowany 6 maja 2013 r. o 22:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...