Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
u nas jest naturalne , że są wierzy bardziej menelom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów dresiarnia górą......żałosne. Brawo dla Policji, trzeba tępić ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda policjantów. Jak zwykle bydło jest niewinne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kraj zaczyna być chory nie tylko od zewnątrz ale i od wewnątrz. Menelstwo,dresiarstwo , bandytyzm stadionowy i wszelkiej maści złodzieje mają teraz większe prawa niż Policjant czy Strażnik Miejski. Ci pierwsi robią co chcą bo wiedzą doskonale ,że nasze sądownictwo i prokuratura maja w d... takie drobne wybryki czy jakies tam pijaństwo na ulicy i urzywając w ostatnim czasie popularnego paragrafu o znikomej szkodliwości czynu stosują umozenia lub nadzwyczajne złagodzenia kary. Gorzej jest już gdy to Policjant lub Straznik który próbuje przywołać do porządku takiego idiotę jednego z drugim to odrazu media robia z nich bandziorów na skale "Pruszkowa lub Wołomina" a Sądy i Prokuratura im tylko przyklaskują i karają z nadzwyczajną surowością. Jak w takim kraju ma być ład i prządek a zwykły bogu i ducha winny obywatel ma czuć się bezpiecznie ?? Według mnie całe to śledztwo jak i wiele innych temu podobnych to kpina, skandal i posmiewisko na całą cywilizowaną Europe. Z drugiej strony jakby taka sytuacja z menelstwem wydarzyła sie w USA czy Anglii albo w Niemczech to pijaczek bez mrugnięcia okiem dostałby kilkumiesięczny areszt i nikt by się nawet nie zapytał czy policjant urzywajc siły fizycznej oklepał mu ryj czy nie. Zresztą obserwując ostatnie wydarzenia w naszym kochanym kraju mozna zaobserwować wzrost agresji w społeczeństwie a co się wiąże z tym także podczas interwencji menele i ina swołocz sami prowokują do takich a nie innych zachowań służb porządkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, żę dyżurni policjanci z sekcji internetowej już są w pracy i dzielnie wypełniają swoje obowiązki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na widok policjanta,g,ó,w,niarstwo,złodziejstwo i bandyci powinni sikać w pory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska prokuratura jest bardzo łaskawa dla przestępców-dlaczego????Nie tak dawno jakiś idiota jeździł po chodnikach przy Braci Wieniawskich,rozwalił latarnię ,omal nie zawadził o balkon.Co szykują mu prokuratorzy?,pewnie upomnienie-kto za to zapłaci?pewnie podatnicy. Dobrze zrobili panowie policjanci,sam bym takim łachom dołożył parę pał w miejsce które to dla obyczaju ma się zakryte-tylko takie śmieci wiedzą co to obyczaj?.Podobny przykład miał miejsce w Biłgoraju,tam jacyś skrobipióry po piwku również pyskowali do funkcjonariuszy.W tym przypadku władza zachowała się podobnie-karcąc policję.Pytanie czy chcemy takiej władzy ukrytej za imunitetami z własnym prawem,a obywatela skazującej na obcowanie z bezprawiem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uderzenie kogoś pięścią w skroń , to jest to prawo ??? Dalszych komentarzy o sadystach w mundurze nie trzeba , szkoda ,ze takie bydło nadal w policji pracuje ! Oczywiscie agresywnych pijaczków należy obezwładniać i są na to sposoby , ale bez katowania ich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy to byli dresiarze czy takie sine dziady borowe co to ledwo sie na nogach trzymaja. Pewnie to drugie bo dresiarz moze oddac. Chcecie zobaczyc jak wyglada interwencja policji z dresiarzami? Zapraszam na jezioro Zagłębocze na wiejskie wstrzasy. 100% bialych czapeczek imbecylek, butelki lataja, zadyma co 15 min, takiego wiesniactwa, chamstwa i zdziczenia prozno szukac gdziekolwiek. A policja? Chowa sie po krzakach, a jak juz sie pojawi to boi sie wysiasc z radiowozu, a nie daj boze kogos przywolac do porzadku.. Owszem, sa, jezdza, kraza. Ale nic nie widza.. Stroze prawa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci zbyt agresywni, powinni więc poszukać innej pracy bez kontaktu z drugim człowiekiem. Menele spod sklepu też powinni odpowiedzieć za (niewątpliwą) obrazę policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kraj juz na psy zszedł ale nie od wczoraj.. on jedzie po równi pochyłej od 1989 roku. Przykre to i niesprawiedliwe, zastanawia mnie natomiast to kto i dla kogo ustalił takie parszywe prawo? Przeżyłem w tym syfie (za demokracji) 20 lat i na kolejne nie mam już siły. Kraj absurdów ! Jednym słowem pluje na ten kraj. Moja Polska skonczyła się w 89 roku a w raz z nia względna normalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz od obdukcji, nie zapomnijcie o nim! Też pewnie był w zmowie z tymi menelami. Może nawet dostał jakiś dowód wdzięczności. Móżgotrzepa albo piwo... Normalnie forum policyjne jak widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA JEST OD PAŁOWANIA ! U nas też mogliby przyjechać i wypałować tych żuli sikających, przeklinających i żygających spod zieleniaka a właściwie sklepu monopolowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywamy policje bo sami boimy sie zwrocic uwage mlodym ludziom ktorym politycy i prokuratura zapweniaja bezkarnosc. Dlaczego sie boimy? Poniewaz zostaniemy zniewazeni slowami lub pobici.Demokracja w polskim wydaniu to danie prawa do zachowan niedemokratycznych to liberalne traktowanie tych zachowan. Policjanci to ludzie szkoleni zarowno fizycznie jak psychicznie do dzialan interwencyjnych. Maja taki same prawa jak inni obywatele. Na codzien spotykaja sie z lamaniem prawa prowokacja ustna czy wyzwiskami.Byc w Polsce policjantem to wobcowanie srodowiskowe rodziny to spotykanie sie w kregu rodzin policyjnych. Prokuratura z luboscia opirajac sie na pomowieniach stosuje w stosunku do nich srodki zapobiegawcze wiedzac,ze media naglosnia sprawe i wydadza medialny wyrok. Panowie dziennikarze,prokuratorzy i sedziowie. Juz teraz co madrzejsi policjanci widzac awanture udaja,ze nie widza. Interwencia polegajaca na pouczeniu zda egzamin w przypadku ludzi ktorzy zdaja sobie sprawe z nieuchronnosci kary. Jak dotat tylko policjanci na wlasnej skorze odczuwaja liberalna polityke rzadow Tuska ,niedoskowalosc dzialan prokuratury . Policjani juz dzisiaj boja sie intrrwecji wiedzac doskonale ze w kazdej chwili moga byc pomowieni o przekroczenie uprawnien. Czy o to chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy piszecie ?Jakich meneli ? jeden z poszkodowanych ma wykształcenie wyższe a, drugi jest informatykiem ! Jeżeli do standardów policyjnych zatrzymań można zaliczyć zakuwanie w kajdanki zapięte z tyłu a, następnie pałowanie dokładnie po całym ciele nie oszczędzając miejsc naprawdę grożących utratą zdrowia i to ze skutkami trwałymi !!!! Nie życzę nikomu takiej przygody z Bandytami pracującymi w Policji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie były żadne menele! Jeden z nich jest informatykiem. Był marzec 2007, godz. 22 i piwo wieczorem z kolegą z pracy w podobnych warunkach pił każdy z was, a że się wygłupiali między sobą w taki sposób - uważam za idiotyzm! Ale lanie ich w banię z pięści, pałowanie i skopanie skutego w kajdankach? Sadyści! Zafałszowanie wyniku i godziny badania alkomatem! Składanie fałszywych zeznań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Max~ napisał:
Ludzie co wy piszecie ?Jakich meneli ? jeden z poszkodowanych ma wykształcenie wyższe a, drugi jest informatykiem ! Jeżeli do standardów policyjnych zatrzymań można zaliczyć zakuwanie w kajdanki zapięte z tyłu a, następnie pałowanie dokładnie po całym ciele nie oszczędzając miejsc naprawdę grożących utratą zdrowia i to ze skutkami trwałymi !!!! Nie życzę nikomu takiej przygody z Bandytami pracującymi w Policji !!!
Czyli jak ktoś ma wyższe, lub/i jest informatykiem, to oznacza, że można na takiego oko przymykać? Nie spotkałem się jeszcze, żeby policjanci stłukli kogoś ot, tak bez powodu. Nie raz byłem spisywany i zawsze śmiechem, żartem obyło się bez żadnych scysji. Tylko, że nigdy nie strugałem kozaka i nie pyskowałem, wiem że źle zrobiłem, to siedzę cicho. A nie urabura, szef podwóra i pyskówki na dzień dobry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykulu wynika ,ze ktos zadzwonil po policje. Prosil o interwencje bo po zachowaniu tych ludzi nie wynikalo czy lezacy to mgr ,a robiacy zdjecia to informatyk czy odwrotnie .Cos musialo byc na rzeczy bo samo picie piwa przed sklepem nie zmusza mieszkancow do zawiadamiania policji . Cwaniactwo polaczone z wyksztalceniem nie zastapi pewnych zachowan zwiazanych z inteligencja i normalnym lydzkim zachowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Z artykulu wynika ,ze ktos zadzwonil po policje. Prosil o interwencje bo po zachowaniu tych ludzi nie wynikalo czy lezacy to mgr ,a robiacy zdjecia to informatyk czy odwrotnie .Cos musialo byc na rzeczy bo samo picie piwa przed sklepem nie zmusza mieszkancow do zawiadamiania policji . Cwaniactwo polaczone z wyksztalceniem nie zastapi pewnych zachowan zwiazanych z inteligencja i normalnym lydzkim zachowaniem.
Może i masz trochę racji ale, - to że ktoś kładł się na ulice to nie uprawnia bandytów ( Policje ) do bezprawnego bicia , kopania i co tam jeszcze było ..... zresztą znam tych ludzi ( poszkodowanych ) i widziałem ich 2 dni po owej policyjnej "super akcji" i widziałem do czego zdolna jest policja - Rany na całym ciele , siniaki po 30 cm na podbrzuszu , klatce piersiowej , udach , głowie , złamany chyba palec, itd...(lista ich szkód jest naprawdę długa ) nie wzgłębiając się już w psychikę poszkodowanych bo to co moim zdaniem przeszli można śmiało porównać do metod jakie były stosowane w reżimie komunistycznym jaki był w Polsce kilkadziesiąt lat temu!!! Tak wiec ażeby się wypowiadać na temat który się zna tylko powierzchownie i komentować go pod publikę - nie wypada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...