Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy my pytamy czy p.Sadurska nie obrażając komu daje? Jak chce być taka święta to niech idzie do zakonu ,a nie innym narzuca jak mają żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) dokładnie tak jak być powinno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnię pisowców w agencji reklamowej - nikt tak jak oni nie wypromuje imprezy!! Kto by coś wiedział o jakimś "Golgota Picnic" jakby się pisiory za reklamę nie wzięły??!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absurd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie słyszałam do tej pory o tej posłance ,jakoś nie zabierała głosu na tematy gospodarcze nie obiło mi się o uszy oprócz tego ze jest w jakiejś komisji stworzonej dla pisu, teraz wypłyneła chce bronić cnoty Polaków i mówić co mają oglądać a co nie,jest demokracja i mogę patrzeć na co chcę i oglądać co chcę umoralniać to powinna swoją rodzine podpowiadam,że kurcze istnieją satelity i te badziewia nadają tyle seksistowskich filmów no i co z tym zrobić>????tam już posłanka nie sięga???aaa jak jest z Puław to może ktoś się wypowie co dla was zrobiła dla waszego miasta??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sadurska zwyczajnie osmiesza racje przeciwników spektaklu. Jestem ciekawa, jak ona wyobraża sobie sciganie przez policje wszystkich ludzi, którzy byli na pokazie w Domu Kultury. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo jesteś katolikiem a jak nie to albo musisz nim być albo wyjeżdżaj sobie najlepiej na koniec świata bo w Polsce nie ma dla ciebie miejsca. Przez takie osoby które na siłę próbują narzucać innym w co maja wierzyć i jaka wiara jest słuszna wielu ludzi odwraca się od kościoła i zupełnie dobrze robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk stracił zaufanie społeczne, ale jak słyszę i widzę tego typu działanie to się obawiam co niedługo nas czeka, a zapewne czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukrzyżować tych co oglądali publicznie z transmisją w tv   paradoks taki, że sztuka nie jest antychrześcijańska, jest moralizatorska i wręcz mocno chrześcijańska w przesłaniu.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie słyszałam do tej pory o tej posłance ,jakoś nie zabierała głosu na tematy gospodarcze nie obiło mi się o uszy oprócz tego ze jest w jakiejś komisji stworzonej dla pisu, teraz wypłyneła chce bronić cnoty Polaków i mówić co mają oglądać a co nie,jest demokracja i mogę patrzeć na co chcę i oglądać co chcę umoralniać to powinna swoją rodzine podpowiadam,że kurcze istnieją satelity i te badziewia nadają tyle seksistowskich filmów no i co z tym zrobić>????tam już posłanka nie sięga???aaa jak jest z Puław to może ktoś się wypowie co dla was zrobiła dla waszego miasta??
Dokładnie! A ponadto wygląd tej Pani obraża moje poczucie estetyki. Czy mam złożyć zawiadomienie do prokuratury?  Wstyd, że takie puste babsko znalazło sobie sposób na zaistnienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle najbardziej urażeni czują się ci co nie oglądali a jedynie słyszeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadurska to ta, która raz zabrała głos w sejmie ? Zapytała czy można otworzyć okno bo gorąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W oderwaniu od tematu chciałabym zauważyć, że w krajach islamskich wystawienie sztuki w jakikolwiek sposób obrażającej islam, naraża od razu na karę śmierci. W Polsce podarcie Biblii może byc potraktowane jako wyraz arystycznego przekazu, A katolicy mają siedzieć cicho, bo zaraz zarzuca im się narzucanie komuś wiary. Wiary nie można nikomu narzucić - taka jst prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Poseł bardzo dobrze! Ganiać dewiantów, łamią prawo to ich karać, i to surowo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W oderwaniu od tematu chciałabym zauważyć, że w krajach islamskich wystawienie sztuki w jakikolwiek sposób obrażającej islam, naraża od razu na karę śmierci. W Polsce podarcie Biblii może byc potraktowane jako wyraz arystycznego przekazu, A katolicy mają siedzieć cicho, bo zaraz zarzuca im się narzucanie komuś wiary. Wiary nie można nikomu narzucić - taka jst prawda.
  I tym właśnie różnimy się od ortodoksów muzułmańskich, że dopuszczamy w naszej kulturze inne niż dominujący punkty widzenia. A katoliccy fundamentaliści i inne zindoktrynowane przez kościół katolicki istoty, w rodzaju tej - pożal się boże - posłanki, robią wszystko, by różnicę tę zlikwidować...   W gruncie rzeczy nie jest to nic dziwnego, gdyż immanentną cechą wszystkich bez wyjątku dogmatyków, tak religijnych jak i świeckich jest przekonanie, że ONI wiedzą lepiej, co jest dobre dla ludzi a co nie. I od zarania dziejów tacy fanatycy próbują - zawsze przy użyciu siły, często bardzo brutalnej i radykalnej - "przekonać" ludzi do swych racji. Cała historia ludzkości to jedno niekończące się pasmo "przekonywania" motłochu przez mniej lub bardziej liczną grupę fanatyków, że to właśnie owa grupa jest nosicielem JEDYNEJ I NIEPODWAŻALNEJ PRAWDY. Tak działały (i działają) wszystkie totalitaryzmy - zarówno te oparte o ideologię religijną (katolicyzm, islam) jak i te o ideologii niereligijnej (faszyzm, stalinizm); efektem tak prowadzonych akcji uświadamiających są na przestrzeni dziejów setki milionów ofiar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga krzyżowa 2 i 1/2 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złożę zawiadomienie na posłankę Sadurską za wywoływanie niepokojów społecznych i nawoływanie do nienawiści .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ci dewianci spróbują nakręcić film: Mahomet Picnic lub Jude Picnic i wówczas zobaczymy jakie będą protesty czy Gazeta Wyborcza i Teatr NN staną w ich obronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja to zorganizowana grupa przestępcza: jak obrażają Tuska to interweniuje, a jak obrażają Katolików (90% Polaków) to pozwala łamać prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zaczniecie się pieklić posrani katole najpierw obejrzyjcie tę sztukę! Jak można krytykować coś czego się nawet nie widziało...Chociaż w sumie wasza wiara opiera się na książce której prawie żaden z Was nie czytał i na bóstwie, którego nikt nigdy nie widział...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...