Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za wcześnie uznany za zmarłego

Utworzony przez Julek, 12 grudnia 2011 r. o 06:54 Powrót do artykułu
York! napisał:
Pawełku ty byłeś tam, jak tak się poczuwasz do winy! Jeśli nie to twoje sumienie jest czyste a winny jest ktoś, tylko kto? Oto jest pytanie ...... . Uważam że taka menda która kradnie wszędzie się znajdzie. Mam na myśli każdy zawód.
Panie Ratownik przeczytaj sobie ten artykuł w Fakcie to dopiero możesz się poczuć obrażony, a co zapomniałeś aferę w łódzkim pogotowiu. Przy tej akcji byli policjanci, ciekawe co to za lekarz taki zdolny. Ruska to rejon pogotowia czechów. Nie wiem od kiedy pracujesz w tym pogotowiu ale chyba od niedawna to jeszcze wiele nie wiesz co tam się dzieje. Dziwię się Dyrektorowi że jeszcze broni lekarza co nie wie jakich ma doktorów np. Pediatrów w zespołach specjalistycznych, w tym pogotowiu są lekarze którzy maja nie jedno na sumieniu nazwisk nie będę wymieniał bo już mi taki jeden groził że mi sprawę wytoczy ale się domyśl. Pozdrawiam. I życzę ci owocnej pracy, pracy z lekarzami z powołania w dobrym-zgranym zespole- wiem że wtedy można zdziałać wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera w łodzi była spowodowana przez sanitariuszy ludzi kturzy nie mieli zadnej szkoły tzw podstawowe niepełne a teraz jezdza w pełni profesjonalni ratownicy medyczni po 3 letnich studiach a co do poruszajacych sie zwłok to hmm powietrze uchodziło z pacjenta lub zaczeło sie sterzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Refleksja napisał:
Strasznie współczuje pogrążonej w żałobie rodzinie... Nie mogę natomiast zrozumieć ludzi tu komentujących. Skąd ta nienawiść do lekarzy? Co za generalizowanie? Kto Wam wyrobił w głowach takie spojrzenie? Czy pojedyncze niechlubne przypadki czynią ogół? To co - jeden kominiarz coś zawalił, to mam prawo powiedzieć,że cała reszta kominiarzy to partacze? Oczywiście,że nie.Czy o niedouczeniu lekarzy wypowiadają się osoby po medycynie? Czy wiecie jak trudne są to studia? Wątpie. Żal mi Was...niestety media zrobiły Wam papkę z rozumów. Niedługo nikt nie będzie studiował medycyny, bo piętnuje się ją niebywale, a błąd popełnić może każdy. Choć nie sądzę,żeby w tym przypadku z powyższego artykułu były jakieś uchybienia. Ciekawe, czy osoby - które tak krytycznie wypowiadają się o służbie zdrowia i tak łatwo oceniają lekarzy - mają pojęcie jakim poświęceniem kieruje się każdy lekarz? Ciekawe też, czy Wam WSZECHMĄDRYM KRYTYKOM nie zdarzyło się popełnić błędu. No tak Wy jesteście przecież NIEOMYLNI,wręcz GENIALNI. Skoro tak dobrze mają lekarze to czemu nimi nie zostaliście, hmmm... Żałosne... jedno jest pewne podziwiam lekarzy, że wytrzymują taką serię pomyj rzucaną przez społeczenstwo.... a rodzinie naprawdę głęboko współczuje...
Każde studia są trudne. Nie rozumiem skąd to przekonanie, że nauka medycyny to coś trudniejszego niż jakikolwiek kierunek na Politechnice. Weterynaria też ciężka, tyle rodzajów zwierząt, a Wy na tej medycynie tylko o jednym zwierzaku się uczycie, a że tak wam ciężko, to może dlatego że w ogóle nie powinniście studiować. Ale tata kazali iść na medycynę, to się poszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wtedy policjanci zauważyli, że "zmarły” się poruszył. Jeden z nich zaczął go reanimować. – To funkcjonariusz po specjalistycznym przeszkoleniu ratowniczym – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej policji." SKORO SĄ TACY ŚWIETNIE WYSZKOLENI TO PO JAKĄ CHOLERĘ PODJĘLI REANIMACJĘ SKORO SIĘ PORUSZYŁ !!! KAŻDY INSTRUKTOR BLS BY ICH ZA TO OBLAŁ. UWAŻAM,ŻE JAK SIĘ TAK WSZYSCY DOSZUKUJĄ WINOWAJCÓW TO POLICJA TEZ POWINNA TRAFIĆ DO JEDNEGO WORKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CUD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,To wyjątkowy przypadek, choć medycyna zna takie zdarzenia – przyznaje dyr. Kulesza. – Z mojej wstępnej oceny wynika, że nie doszło do zaniedbań w akcji reanimacyjnej,,.Jezeli nie jest to zaniedbanie to co? Pacjent żył ale uznano go za zmarłego,to nie jest żaden niezwykły przypadek tylko błąd w ocenie stanu pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci wykazali bardzo duże umiejętności fachowego prowadzenia reanimacji. Pogotowie niestety zbyt sztywno trzymało się wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji 2010. Zakończenie reanimacji i uznanie pacjenta za zmarłego , zawsze jest decyzją bardzo trudną i wymagająca 100% pewności , że już nic nie możemy pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...