Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaadoptuj psa lub kota ze schroniska

Utworzony przez basar, 18 października 2009 r. o 12:29 Powrót do artykułu
Chętnie zaadoptowałabym jakiegoś pieska, ale mam obecnie trzy psiaki i wiem ,że nie zaakceptowałyby nowego pieska. Bardzo kocham psy, bo są najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka. Szkoda ,że tak mało ludzi interesuje los tych bezbronnych zwierząt. One potrafią się odwdzięczyć za okazane im serce, jak nikt inny. Mam nadzieję, że te zwierzęta znajdą odpowiedzialnych za nie opiekunów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden lubi pieski inny kotki. Takie akcje są potrzebne i przybliżają ludziom problem bezdomności i braku odpowiedzialności ludzi ktorzy biorąc sobie zwierzę do domu wyrzucaja je kiedy im się znudzi lub nie mają co z nim zrobić jadąc na urlop itp albo rozmnażają bez potrzeby, nie sterylizują a później mają problem co zrobić z pieskami których nikt nie chce. Akcje adopcji zwierząt ze schronisk pozwalają na to aby uświadamiać ludzi zeby nie stwarzali zapotrzebowania na kolejne pseudohodowalne zwierzęta ale zaopiekowali się tymi które tej pomocy potrzebują, które czekają na miłość i dom, skrzywdzonymi przez człowieka. Zwierzęta po przejściach kochają inaczej, mocno i są naprawdę wspaniałymi towarzyszami ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...