Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dopiero temat, jednego pijaka mniej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Leć k...wo! Nic dodać, nic ująć. Typowa polska patologia.
0
a i spadła bo miotły nie miała
0
sztos temat sprzed 6 lat...
0
I bardzo dobrze.
0
tak sie dzieje jezeli ludzie pracy nie maja dochodzi do tego alkochol i tragedia
0
tak sie dzieje jezeli ludzie pracy nie maja dochodzi do tego alkochol i tragedia

Chciałeś chyba powiedzieć: "CHĘCI do pracy nie mają"...- bo praca jest i przestańcie narzekać, wystarczy chcieć !
0
A Policja na picie spokojnie się przygląda i dopiero jak się wydarzy tragedia to jest gwałtu rety. Polikwidować meliny ganiać meneli zająć się dziećmi, a może będie lepiej
0
Owszem, tak się dzieje jak patologia nie chodzi do szkoły. Potem "alkoChol".   A co do pracy - mam 49 lat. Prawie codziennie widuję obszczymrów sępów pod sklepem, starszych nieco ode mnie. I pamiętam ich sprzed trzydziestu lat - też pili i nie pracowali. A pracy  PRL oferował w bród.
0
500+ uskszydla
0
Wóda + złość = śmierć.
0
500 to jeszcze nie było ta tragedja była pare lat temu
0
"Oskarżeni o dokonanie tej zbrodni od sześciu lat czekają na prawomocny wyrok."   Zwykła menelska zbrodnia. a od 6 lat karmią się na niej prokuratorzy, adwokaci, biegli, protokolanci, cały aparat sądowy. Oni zarabiają, a rodzina ofiary cierpi nie mogąc doczekać się sprawiedliwości.
0
ALKOCHOL TYLKO DLA UŁOMNYCH.
0
widzę ze ty kolego jesteś ułomny sądząc po twojej pisowni
0
CZY ON NIE WIEDZIAŁ, ŻE K_URWA ZALICZANA JEST DO NIELOTÓW - NIEUCZENIE SIĘ BIOLOGII PRZYNOSI TAKIE SKUTKI
0
Strata naszej kasy. Niech tyra na nocleg i michę. Ja mam za darmozjada płacić? Zmieni w końcu ktoś to prawo? Po co ci naczelnicy w więzieniach? Do roboty zagonić i koniec wakacji na pryczy.
0
Niech niski sąd przyjmie do wiadomosci, ze po prostu skrzydelka sie jej nie otwarly. Stewardessa spadla z 11 000 metrow i jej nic. Ale jej skrzydelka sie otwarly. Jezdem niewinien.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: