Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WTRĄCIŁA SIĘ W AWANTURĘ????!!!! Co to wogóle za sformuowanie????? Dziecko stanęło w obronie matki, a tu jakis głupek pisze że się "wtrąciło". Wtrącić to się można!... Ludzie, troche wyczucia... Głupota do kwadratu a nawet sześcianu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To kpina!!! Powinien dostac dozywocie! Zgasił młode życie. Na nóż mu się nadziała? Każdy, kto w gniewie sięga po nóż jest potencjalnym zabójcą. Jak można tak bardzo nie szanowac czyjegoś życia. Nie dziwię się, że PiS woła o przywrócenie kary śmierci. Po takim wyroku ....
0
Ile????? Ja pierdziele. Przecież to niebywałe. Powinni kurwe zatłuc jak psa!!!!
0
12 lat??????? Za zabicie dziecka???????? Bez przyznania się do winy i okazania skruchy????? To jakieś k... żarty?????????? Mam nadzieję, że szybko się rozejdzie po pierdlu co gość zrobił i jak wyjdzie to nie będzie wiedział czy właśnie zaczął szczać czy srać.
0
Niestety Casanowa 1,5 m w kapeluszu jak widać na zdjęciu jest osobą zakompleksioną a takich więcej choćby w polityce a to wróży nie najlepiej bo jest bliska odległość głowy od innej części ciała co powoduje że rozum miesza się z g....m.Teraz taki padalec będzie na utrzymaniu podatników za 3.000 pln a inni będą dostawać renty czy emerytury w jednej trzeciej tej wysokości.Kawałek sznurka dla takiego .
0
To było w październiku 2011. Pewnie od tego czasu siedzi w areszcie, więc jeśli dostał 12 lat to wyjdzie "za dobre sprawowanie" po 6 latach (po połowie orzeczonej kary), czyli już za 5 lat.
0
witamy w Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kraj gdzie więcej się dostaje za kradzież niż zabójstwo dziecka
0
nie no jakaś kpina za zabójstwo 11 -latki 12 lat paki,to co powinna mieć 24 lata żeby ten leszcz dostał25 lat odsiadki ,a za 80latkę dopiero dożywocie?
0
Dożywocie?? Za moje składki i podatki otrzyma darmowe pranie, żarcie, ciepełko, całodobową bezpłatną opiekę lekarską, być może ogromne odszkodowanie za straty psychiczne z powodu zbyt małego nasłonecznienia??!! Tylko sznur i hak może zrekompensować nasze tyranie do 67 r.ż.
fabio napisał:
To kpina!!! Powinien dostac dozywocie! Zgasił młode życie. Na nóż mu się nadziała? Każdy, kto w gniewie sięga po nóż jest potencjalnym zabójcą. Jak można tak bardzo nie szanowac czyjegoś życia. Nie dziwię się, że PiS woła o przywrócenie kary śmierci. Po takim wyroku ....
0
Mały facio; będzie jak znalazł do pukania w pierdlu. Nie ma obawy zatłuką dzieciobójcę.
0
Ja pier***ę ale karaczon.Sku***synowi konusowi czapa a nie 12 lat.
0
Będziemy apelować? Niech on lepiej apeluje do sadu o dozywocie i to w pojedynczej celi, bo jak wyjdzie, to marny jego los!
0
Kaczyńskiego popieram w jednej kwestii - PRZYWRÓCIĆ KARĘ ŚMIERCI! > ZA DZIECKO KULA W ŁEB! MAM NADZIEJĘ ŻE KOLEDZY NA BLOKU DOCENIAJĄ PANA ZA TO CO ZROBIŁ
0
Jeżeli został skazany, to po co ten czarny prostokąt na pysku? Dlaczego nie ujawniono nazwiska? Jak długo jeszcze państwo i media będą chronić przestępców? "Wyprowadził cios" i to jest kwalifikowane jako "nieumyślne spowodowanie śmierci"?! Śmiech na sali. Społeczeństwo, zwłaszcza te bardziej zdemoralizowane, wyciąga teraz z takich spraw swoje wnioski: skoro dali 12lat i zakwalifikowali jako "nieumyślne", to hulaj dusza piekła nie ma. Za handel dragami dają niewiele mniej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: