Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo 27-latka w Lublinie. Podejrzani z zarzutami (wideo)

Utworzony przez verally mako, 6 czerwca 2013 o 11:43 Powrót do artykułu
I teraz ćwierć wieku to społeczne szambo będziemy utrzymywać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
może będzie spokojniej  jak przymkną tych psycholi - kto i po co z nożem chodzi po ulicy? degenerka
0
Pseudokibic Chelsea London ;) Jakby miał koszulkę Motoru, to zaraz by było, że pseudokibic...
0
trochę podobny do Winka
0
I teraz ćwierć wieku to społeczne szambo będziemy utrzymywać.
Do Zalewu z takimi chwastami albo do kamieniołomów.
0
Winek mordercą, nie wierzę jak już to ten drugi cwaniak.
0
winek nigdy by tego nie zrobil!!!!!
0
Do roboty darmozjadow a nie do końca życia karmić te bandyckie gęby!!!!!!
0
cała czwórka na krzesła elektryczne, za to co zrobili nie ma dla nich litości!!!!!!!!!!!
0
Takie rzeczy na osiedlu.... Wątpię żeby Winek poczęstował "kogoś" to wprost NIEMOŻLIWE. Zresztą z artykułu jasno wynika jak sprawa wygląda (ktoś się uchyla). Mało wiem w temacie nie wiem "kto", spokojne osiedle było. Dalej klub se organizujcie, show must go on.
Ostatnio edytowany 7 czerwca 2013 o 01:31
0
wszystkich skazac  na kare śmierci co zrobili
0
Napewno nie Winek
0
Winek znany na osiedlu jako dobry kumpel nie zabijaka
0
DRUGI KARANY ZA ZNĘCANIE
0
Winek nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech ta milicja już się nie błaźni !!!!!!!!!!
0
na pewno nie Darek, on ich tylko oddzielał od siebie, jest dobrym i bardzo przyjaznym człowiekiem
0
Piszecie wszyscy ze ci dwaj są bardzo dobzi ludzie a jednak  ZABILI NIEWINNEGO CZŁOWIEKA!!! Pokój Jego Duszy [*]
0
Znam ich obu,Darek-zawsze wesoły,pomocny,nigdy agresywny,rozjemca,w życiu by nikogo nie skrzywdził!!!A ze był skazany za znęcanie,bo głupia baba parę razy wezwała psy jak pijany do domu wrócił!!!dziś taki wyrok można złapać bez problemu!!!A Winek,o kurcze,zawsze był spoko koleś!myślę i mam nadzieje,ze wszystko się wyjaśni,ze to był nieszczęśliwy wypadek,a rodzinie Michała,którego nie znałam-wyrazy głębokiego współczucia!!! 
0
Ludzie ile w was jest nienawiści i bez dusznej znieczulicy. Opamiętajcie się, ból sprawiacie tylko jego rodzinie. Spotkacie się tam wysoko, wyjaśnicie to. Niech Spoczywa w Pokoju. W przeciwieństwie do was miał więcej PRZYJACIÓŁ z normalnego otoczenia, nie oceniajcie po własnym postępowaniu. Miał normalny dom i normalną rodzinę. DLACZEGO ODEBRALI MU ŻYCIE CI CO ICH OSIEDLE WYCHOWYWAŁO. A komentują Ci którzy go nigdy nie znali i przekreślili Jego szanse na dalsze życie. Niech Was Bóg sprawiedliwie osądzi.  Michał jesteśmy z Twoją rodzina, głębokie współczucia.
0
racja kazdy na krzeslo!! albo trucizne
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: