Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Masz rację. Nigdzie nie jest tak, że mieszkają tylko źli, albo wyłącznie dobrzy. Dranie są i wśród biednych i bogatych, wśród głupich i mądrych, niewykształconych i wykształconych, zwykłych ludzi i arystokracji, o ile w Polsce jeszcze taka jest. Jednak, co trudno nie zauważyć, a wskazuje tak statystyka wyborcza, najwięcej elektoratu ma Palikot wśród więźniów i tak zwanego elementu. I to jest zadziwiające, bo tak naprawdę Palikot i jego partia nie koniecznie działają na ich korzyść. Socjologiczna zagadka. Ale z tego powodu nie powinno się obrażać niewinnych i uczciwych ludzi. Łatwość uogólnień jest zastraszająca i groźniejsza niż głosowanie na Palikota.
Mądry tekst. Grygowa popiera !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NO widzisz trochę widziałem i wiem sami mieszkańcy ci normalni mówią i nie tylko no raczej kurewstwo i złodziejstwo mnie nie czeka
nie badz w zyciu niczego pewien nie wiesz co cie spotka bo mozesz sie zdziwic.moze narazie nie musisz bo rodzice cie utrzymuja jak pojdziesz na swoje i nie bedziesz miec chleba w domu to pojdziesz sie ku***c i obys wtedy nie trafil na dzielnice tatary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te tatary powinni ogrodzić i zrobić getto chelb zrzucać z helikopterów
to przyjedz to ci z dupy zrobią jesień średniowiecza jak taki burak ma dostęp do komp chyba tata ze wsi sprzedał buraki i synio ma komp tylko pisownia została bo że mieszkasz w mieście ale wśrodku wieś zostaje nic tego nie zmieni ciołku brzozowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy w lublinie wie jaki element mieszka na Tatarach z małymi wyjątkami może (1%) jak nie złodziej to k.....rwa albo degeneraci kryminalni a co ty wogole mozesz wiedziec na temat ludzi ktorzy tu mieszkaja chyba myslisz tylko stereotypami. Dla twojej informacji jest tu z pewnoscia wiecej ludzi madrzejszch od ciebie a z takim podejsciem do zycia zycze duzo szczescia i zapraszam na tatary jak jestes taki madry lub madra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o Tatarach wiemy to co wiemy na podstawie obserwacji mieszkańców, generalnie tam jest patologia, kryminał, flaki z olejem i kiszona kapusta... np. swoją opinię wyrabiamy na podstawie wypowiedzi na forum mieszkańców takich jak Ty, który nie umie napisać dwóch zdań bez 6 błędów ortograficznych... prosty wniosek jest taki, że edukacja się nie udała Tobie, pewnie podstawówka nie ukończona (albo z trudem)...
Tak twiedzisz opinię i wnioski wyciągasz na podstawie wypowiedzi mieszkańców, a co powiesz na to iż ja mieszkam własnie na tym osiedlu i nie uważam sie za osobę która żyje wśród patologii jestm osobą wykształconą inteligentną i z pewnością nie jedną tutaj taka możesz spotkać. Jesli krytykujesz i wyzywasz ludzi za to ze robią błędy ortograficzne to z pewnością nie grzeszysz inteligencją. Na koniec dodam byś bacznie zaczął obserować okolicę w której ty mieszkasz i przyjżał sie uważnie czy obok Ciebie nie wystepuje patologiia. Zycze powodzenia w zyciu bo napewno sie przyda tak płytkiej osobie jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
giovanni napisał:
ok zgoda, wszedzie sa menele, bandyci i JP-fanatycy, ale na tatarach jest tego najwiecej!!! tam nawet papierosa spokojnie nie mozna sobie zapalic, bo zaraz cie zgraja motorowcow otoczy i z calej paczki marlboro moze ci jednego papierosa zostawia.... plebs
Dziecko drogie czy nie powinienieś być teraz w szkole i nie masz za mało lat by palić papierosy. Musze przyznać twoja uwaga jest bardzo trafna hehehhe jeśli wogóle dostrzegłeś w tym ironie to z pewnościa bedziesz wiedział o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forum napisał:
[b] ...CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ O TYM KTO TAM MIESZKA ....NA KAŻDYM OSIEDLU MIESZKAJĄ RÓŻNI LUDZIE. JEDNI UCZCIWI I DOBRZY A INNI Z DUŻYMI PROBLEMAMI. WSZĘDZIE MOŻE SIĘ ZDARZYĆ PODOBNA SYTUACJA. MYŚLISZ ŻE OBOK CIEBIE COŚ PODOBNEGO SIĘ KIEDYŚ NIE ZDARZY??? NIE MOŻNA TAK OBRAŻAĆ LUDZI TYLKO DLATEGO ŻE NIE MIELI INNEGO WYJŚCIA I MIESZKAJĄ NA TEJ DZIELNICY. NIE KAŻDEGO STAĆ NA TO ŻEBY WYBUDOWAĆ SOBIE DOM W DOBREJ DZIELNICY. ALE TO NIE ZNACZY ŻE SĄ PLEBSEM!!! PRACUJĄ I STARAJĄ SIĘ JAK MOGĄ GODNIE ŻYC!!! ...I WCALE NIE WSTYD TAM MIESZKAĆ....WSTYD BYĆ CZŁOWIEKIEM KTÓRY OSĄDZA LUDZI JEDNĄ MIARĄ, PISZE TAKIE SŁOWA OBRAŻAJĄC INNYCH. POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE I MAM NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ CIEBIE TAK OSĄDZĄ.[/b]
pipieram twoje słowa kolego, pozdrawiam całę Tatary niech mówią o nas co chcą a my będziemy robić swoje a Ty konere to jesteś głupi idź człowieku do kibla i zastanow się co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
er napisał:
Mądry tekst. Grygowa popiera !!!
taaa, ul. Grygowa, bohema i arystokracja miasta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to CYPIS i taj jego żonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Każdy w lublinie wie jaki element mieszka na Tatarach z małymi wyjątkami może (1%) jak nie złodziej to k.....rwa albo degeneraci kryminalni
Generalizujesz..Meneli spotkasz na kazdym osiedlu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy ludzie nie wiecie co ta rodzina czuje.Skąd wiecie jak było?Wypisujecie takie głupoty.Tylko ku**y,złodzieje i największe szuje wypisują takie głupoty.Jak byście się czuli jak by wam takie nieszczęście się przydarzyło i obcy pisali takie rzeczy o was i o waszej rodzinie.Tacy ludzie są dookoła nas,nigdy nie wiecie tak naprawdę kto mieszka za ścianą.Je**ć wszystkich którzy wypisują takie głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te tatary powinni ogrodzić i zrobić getto chelb zrzucać z helikopterów
Tylko frajer moze tak mowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te tatary powinni ogrodzić i zrobić getto chelb zrzucać z helikopterów
ty k***a wiesz co znaczy slowo getto??... jestes deb***em ???? pojebie tobie moglo tez sie cos takiego przytrafic , na twojej wspanialej dzielnicy gdzie nikt niepije alkoholu i nieimprezuje HALOOO K***A masz mozg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konere napisał:
ja pier***e co za patologia na tych tatarach, tam mieszka plebs, bezrobotni, kibice motoru, zlodzieje. wstyd tam mieszkac.
Wiesz co czasami sie zastanow co napiszesz bo wszedzie mieszka Patologia a nie tylko na tatarach.idioto!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od złodzieji to sie prosze odpier***ic.i jak chamie je***y nie wiesz co to znaczy frajer to zamknij pysk i sie nie udzielaj je***a mendo.A tego chłopaczyne co ma 18 lat to znam od dziecka wychowałem sie z nim na jednej dzielnicy i wiem ze on tego nie zrobił!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy ku*** mówicie siedziałe, z tym chłopakiem oni są nie winni ku*** się napiła i sama zeskoczyła WAMPIR wychódz jak najszybciej mordeczko napijemy się dobrej wódki z fartem tam zycze ci wolności jebać tee ku*** co dobrych chłopaków do kryminału zamykają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko frajer moze tak mowic
wal się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pełno osiemnastek na wiosne wozkami lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od złodzieji to sie prosze odpier***ic.i jak chamie je***y nie wiesz co to znaczy frajer to zamknij pysk i sie nie udzielaj je***a mendo.A tego chłopaczyne co ma 18 lat to znam od dziecka wychowałem sie z nim na jednej dzielnicy i wiem ze on tego nie zrobił!!!!!!!!!!!!!!!!
jasne, fajno, ty wiesz on wie, tylko za co kibluję, za niewinnośćc hyba ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...