Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja pier***** dobre potrzeba ochotnikow do przenoszenia żab :))))) sie usmialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 kwietnia juz był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak giną ludzie na drodze to nikogo nie obchodzi. To jest chore! Niech zaczną przeprowadzać dzieci przez przejścia a nie żaby.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe komentarze pokazują jak poje***ym jesteśmy społeczeństwem oraz jakie prymitywy zabierają głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe komentarze pokazują jak poje***ym jesteśmy społeczeństwem oraz jakie prymitywy zabierają głos.
No to było się tu "wymądrzyć". A nie tylko obrażasz innych. Sam jesteś poje...y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto Ci broni przeprowadzać ludzi przez jezdnię? Wybierz sobie jakies przejście dla pieszych, zakładaj kamizeka i do dzieła!! Ktoś ma ochotę pomóc żabom - jego sprawa, po co to komentować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czemu zwierzęta są bardziej postrzegani od ludzi.Rozumiem ochrona środowiska.Czemu nikt nie mówi o bezrobociu biedzie jaka w naszym kraju jest.Dzieci głodne chodzą do szkoły bo opieka olewa wszystko[biurokracja]Co mogę powiedzieć nasze państwo płaci 4 tyś zł na dziecko w domu dziecka a nie potrafi pomuc rodzinom.Może tym się wkońcu ktoś zainteresuje.Akurat aż tak trudnej sytuacji nie mam ale widzę co się dzieje.Czasami czytam wypociny na necie i żal że ktoś chce naprawiać świat z dupy strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Czechach takimi sprawami zajmują się ekolodzy. Osobiście łapią żaby i przenoszą na drugą stronę ulicy. U nas "ekolodzy" potrafią tylko szczekać w mediach i doić kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten sam problem występuje w na drodze łączącej Mętów z Prawiednikami. Jak kilka lat temu remontowano drogę to żadnego "jekologa" nie było. Wszak droga gminna to nie obwodnica augustowska. Nikt nie pomyślał o przepustach dla zwierząt. A żaby, wiewiórki, jeże, sarny giną na potęgę. Stoi znak " uwaga-zwierzeta lesne", a kierowcy urządzają sobie wyścigi. Drogówka pojawia się z radarem, ale to stanowczo za rzadko. Uwaga do kierowców jeżdżących tą drogą- wolniej. Droga piękna, kusi do szybkiej jazdy.Ale to zdradliwe, ponieważ jest za wąska( 2 tiry mijając się muszą zjeżdżać na pobocze-podobno 0,5 m szerokości drogi zniknęło podczas budowy), asfalt jest śliski- szczególnie mokry ( często auta w rowach) . I pojawiają się ubytki , których nikt nie naprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czemu zwierzęta są bardziej postrzegani od ludzi
Biedny Kierowca.... Co ma jedno, czyli ochrona zswierząt do drugiego? Jedni zajmują się tym a inni czym innym. Nie masz prawa odmaiwać nikomu,że chce chronić srodowisko w spaosób szczególnie  bezpośredni? A czy ty chciałbyć żyć na pustynui bez zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązanie proste. Zakazać ruchu samochodów (z wyjątkiem komunikacji miejskiej, w porze nocnej taksówek, oczywiście służb ratunkowych - pogotowie, policja, straż pożarna). Należy promować jazdę rowerem (w szczególności tym miejskim)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier***ę, do francji z nimi, ku*** pracuję za najniższą krajową, chyba zeżrę tą żabę, ale na sam jej widok zygać mi się chce, szukają ochotniów, ja nie wytrzymam, weźcie komoroskiego bo on nic nie robi, dołączcie do tego wałęsę  itp. świtą rządzącą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...