Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabytkowy most będzie remontowany

Utworzony przez opiniak, 12 listopada 2008 r. o 03:33 Powrót do artykułu
COŚ Z TYM TYTUŁEM NIE TAK. ZABYTKOWEGO??? MOSTU BEDZIE REMONTOWANY??? PEWNIE MIAŁO BYĆ RATOWANIE zABYTKOWEGO MOSTU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarbuszki moje drogie, dziennikarzątka Wy moje śliczne dbajcie Wy choć trochę o jakość, pieknie Was prosze i w pas sie kłaniam. Bo takie wpadki jak ten tytuł zdarzają sie coraz częsciej niestety, załamac sie generalnie mozna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarzyła się kaczka dziennikarska, trudno niemniej artykuł da się odczytać a wiadomość jest b. dobra bo most to naprawdę piękny zabytek i wymaga pilnej renowacji. Boję się tylko o jedno przetarg, na wykonanie dokumentacji wyznaczony jest na maj, później ze 2 miesiące na wyłonienie firmy która zajmie się odnową mostu, lato to dosyć ruchliwi sezon na wszelkie remonty i może skończyć się jak z Bramą Grodzką że nie będzie chętnych na wykonanie prac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...