Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabytkowy "ogórek" na ulicach Lublina. Uratowany od kasacji

Utworzony przez Keee, 23 września 2014 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Ale WYPAS!!! Gratulacje dla MPK i LTEK no i dla Pana Mariana !! Gucio.. ?? spoko, pasuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniała sprawa, oby więcej takich zabydków odnawiac. Przecież można na nich zarobic :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1979 roku jeździłem takim do szkoły. To była linia nr 10. Ja jeździłem z ul. Mełgiewskiej na Al. Racławickie. Czasami wracałem takim ogórkiem linii nr 35 przez Racławickie, Krakowskie, Rady Delegatów, W-Z tkę, Bieruta, Al. Lenina i na Mełgiewską. To były czasy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla LTEK, MPK, pana Mariana.Jeżdżący "Gucio" rzeczywiście budzi wspomnienia z młodości gdy jechało się na stopniach przy otwartych drzwiach.Pasażerowie nie mieścili się w autobusach i nikt nie narzekał, a dzisiaj?.Jest po prostu luksusowa komunikacja.Pozdrawiam wszystkich mających podobne wspomnienia.Lutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super "ogórek" ale ktoś zna tytuł utworu z początku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że jednak zachował się ten Ogórek którego wynalazłem na działce w Rozkopaczewie. Po rozmowach z matką właściciela wskazałem chłopakom miejsce spoczynku w krzakach schowanego "busika" . Może się nim przejadę jak wrócę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na placu Zajezdni Autobusowej na Grygowej stoi jeszcze trolejbus sprowadzony z  Litwy Skoda 714tr Które jeździły przed Ziutkami . Można i o nich pomyśleć.Na zachodzie robią specjalne imprezy w których uczestniczą stare pojazdy komunikacji miejskiej i wożą ludzi pomiędzy Imprezami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś czy będzie jeździł na linii turystycznej razem z ZIU-tkiem i Ikarusem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam go jak stał i gnil na działce dobrze ze ktoś go uratował ,bo Grodz juz dawno by sie nim ogolił :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam go jak stał i gnil na działce dobrze ze ktoś go uratował ,bo Grodz juz dawno by sie nim ogolił :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...