Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To przejście dla zwierząt na 0:36 jest porażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na dole parking zachecajacy do przechodenia dzikiej zwierzyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na czym polega porażenie przejściem dla zwierząt? Przecież zostanie pokryte darnią, postawione zostaną ekrany po bokach itd. Na razie to stan surowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi się podobało. Ten dron to pewnie w cenie średniej klasy samochodu, ale efekt jest niesamowity. Teraz widać jak wielka jest cała budowa i że faktycznie trzeba paru lat żeby ją zrealizować do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustaw 2-krotną szybkość odtwarzania wideo, podziękujesz mi później...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się orientuje, jak zamierzają rozegrać sprawę wiaduktu kolejowego? To się w ogóle da zrobić bez wyłączania z ruchu linii kolejowej Lublin-Warszawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1. Czy trzeba aby komuś spadł dron na głowę aby ukrócono tę samowolkę? Po 2. Czy ja dobrze widzę? Będą tylko po 2 pasy w każdą stronę? N a 100 % za kilka lat ruch będzie tak duży, że będzie potrzeba 3-go pasa (a lasu po obu stronach jest w ch... Nie lepiej zrobić raz a dobrze?) Podobnie z naszymi "autostradami"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A konkretnie, to o jaką samowolkę chodzi? Czy został naruszony jakiś przepis ustawy o ruchu lotniczym? Kolega ma pojęcie o czym pisze, czy tak sobie dodaje animuszu powtarzając bzdury, których nie rozumie i nie maja zastosowania do sytuacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny materiał. Dzięki bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Doga..." ? Oglądacie czasem materiał przed emisją? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1. Czy trzeba aby komuś spadł dron na głowę aby ukrócono tę samowolkę? Po 2. Czy ja dobrze widzę? Będą tylko po 2 pasy w każdą stronę? N a 100 % za kilka lat ruch będzie tak duży, że będzie potrzeba 3-go pasa (a lasu po obu stronach jest w ch... Nie lepiej zrobić raz a dobrze?) Podobnie z naszymi "autostradami"...
źle widzisz...po zewnętrznej stronie jezdni przewidziano rezerwę pod trzeci pas ruchu co doskonale widać na filmie. Teraz robione są warstwy konstrukcji przyszłej jezdni, a jeśli ruch wzrośnie to wystarczy dołożyć kolejne warstwy i jezdnia będzie poszerzona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...