Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zachowania o charakterze satanistycznym". Wojewoda o czarnym proteście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2016 o 14:25 Powrót do artykułu
Nie wiedziałem,że mam żonę satanistkę. Niech wojewoda garnek puknie się w przykrywkę i użyje własnego rozumku a nie tylko mówi tak jak nakazuje naczelnik.Wstyd dla wszystkich mieszkańców lubelszczyzny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pusto pod pokrywką garnka...
0
Z pustego to i wojewoda nie naleje...
0
Znana dziennikarka ZET przeprosiła swoją niepełnosprawną córkę za słowa o aborcji. "„Kochani, muszę zrobić coś ważnego. Przeprosić moją córkę Aleksandra Zielińska. Publicznie, bo publicznie, dla jednej z gazet wypowiedziałam się na temat aborcji chorych dzieci, przyznając, "że jako matka chorego dziecka, znająca realia walki o zdrowie takiego dziecka, nigdy nie zmusiłabym kobiety by rodziła wbrew woli"” – napisała dziennikarka."
0
„(…) zrozumiałam, że zrobiłam coś strasznego - odwróciłam się od własnej córki i od wszystkich jej podobnym, chorym i słabszym. Wstydzę się tego, bo przecież nikt tak ja, nie wie, ile ci ludzie potrafią nam dać” - napisała znana dziennikarka ZET
0
Wstyd za takiego wojewodę. Notorycznie swoimi decyzjami i wypowiadanymi słowami przynosi wstyd regionowi.
0
Wstyd Panie Wojewodo :(
0
woimbecyl - szkoda klawiatury!
0
Na szatana najpsza jest święcona woda i gromnica. I modlitwa oczywiście. Jak się człowiek modli to nie ma czasu na gadanie takich głupot.
0
Lubelskie przeprasza za takiego wojewodę.
0
Wielki szacunek Panie Wojewodo. Resortowy POmiot niech pisze, co chce - trzeba rzeczy nazywać po imieniu. Peeselowcy się tylko zwijają jak rozjechane szerszenie. Tu chcieliby z dotychczasowym nocnozmianowym koalicjantem, z drugiej strony warto trzymać z kościołem, bo może przychylność księdza pomoże utrzymać stołki... :)
0
chyba chce awansować :)
0
wielki wojewoda - rozgarnięty , z tytułami naukowymi a nawet prof. w rozmowie z dziennikarzem info -po latach jak w LODR siedział za zamkniętym dzwiami bo chyba ze wstydu się nie pokazywał i nic nie umiał. Kto nie zna jego życiorysu może da się nabrać , a te i inne wypowiedzi dają świadectwo jego poziomu intelektualnego i wiedzy.
0
Do Heńka, Lubelskie przeprasza za takiego Heńka
0
A po co się tłumaczyć?
0
W ciągu ostatnich dni dowiedzieliśmy się, że uczyliśmy Francuzów używać sztućców, żebyśmy puknęli się w głowy i że polskie kobiety to satanistki. Dobra polityka informacyjna to podstawa.
0
Szkoda strzępić ryj na tego gościa
0
Golarkę mu trzeba zafundować.
0
Abramowice (oddział uzależnień) przyjmie wojewodę poza kolejką ...
0
czemu politycy z pis maja takie straszne mordy? i to niezależnie ,czy kobieta ,czy facet? jakieś takie tępactwo sie przebija ,może ,dlatego ,że nie wolno tym bałwankom mówić w swoim imieniu,tylko po linii partii typu pzpr ?żałosne pacany
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: