Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żądają nowych świateł na Czubach

Utworzony przez ja, 17 kwietnia 2015 r. o 21:59 Powrót do artykułu
A ja żądam aby puknąć ich w te puste łby. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z kolei ja rządam aby ich pier......dolnąć w te kacze ŁBY 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś pomyslał !!!! Jest tam co prawda ograniczenie predkości po oby stronach JPII, ale "szaleńcy" nic z tego sobie nie robią i pedzą bez zwracania uwagi na znaki - szczególnie te bardziej wypasione bryki oraz przedstawiciele.....Czasami trzeba czekac na przejście nawet 10min !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żądam likwidacji buspasa. Bo problem się zaczął nie z przechodzeniem przez jezdnię a wyjazdem z Kaczeńcowej od uruchomienia tego niewypału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buspas do likwidacji !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
268 Światła popieram bo jest to bardzo niebezpieczne skrzyżowanie z przejściem dla pieszych tuż przy skrzyżowaniu i przystankiem po drugiej stronie. Buspas to pomyłka i powinien być udostępniony wszystkim skręcającym w prawo ,ponieważ rano w kierunku miasta tworzą się gigantyczne korki, których nie było przed zmianami na w/w rondzie bo był prawoskręt i ruch był płynny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buspas do likwidacji !!!!!!!!!
Popieram w całej rozciągłości. Bus-pass TO POMYŁKA W LULINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zlikwiduja bus pas zrobily sie korki a autobusy i tak nie staly bo to bylo rondo tzw wiatraczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądają więcej świateł - a deklarują może jakież większe podatki żeby pokryć koszty ich użytkowania???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie. Bus pasm do zlikwidowania bo tylko sporadyczne mpk tamtedy pojedzie a rano juz przed 7.00 tworza sie korki samochodow. wczesniej az tak zle nie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUS PAS to pomyłka, przez to w korku stoją także pojazdy komunikacji które nie skręcają w prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...