Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja myślałem , że zupę dla bezdomnych przywieźli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im nie pasuje to zawsze mogą wyjechać do rodzin i mocodawców w Tel-Aviwie, Berlinie i Moskwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KW jest organizacją ludobójczą. USA tamże także chyba należą. Jeśli tak, to po USA. Nigdy nie uwierzę USA, ani w USA. Muszą przeprosić RP i natychmiast wystąpić z KW. W przeciwnym razie zginie kilkadziesiąt tysięcy amerykanów na mój rozkaz!!!! Wydam go trąbom powietrznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam rozliczenia i zdelegalizowania komuny! Żądam likwidacji Trybunału Konstytucyjnego, którego "pracownicy" biorą średnio po 22500 zł/m-c za 2-krotne spotykanie się. Dość dyktatu komuny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten przemawiające człowiek wszedł na Grób Nieznanego Żołnierza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak niewiele zdjęć „twarzy”/celowo w cudzysłowie/ - czyżby wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W linku fotografia znaleziona w internecie i jasno obrazująca  kim oni tak naprawdę są. http://i.imgur.com/Bl0FaOf.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten przemawiające człowiek wszedł na Grób Nieznanego Żołnierza?
  Nie. Jaro pożyczył mu drabinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz mniej tego KODu, super. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam rozliczenia i zdelegalizowania komuny! Żądam likwidacji Trybunału Konstytucyjnego, którego "pracownicy" biorą średnio po 22500 zł/m-c za 2-krotne spotykanie się. Dość dyktatu komuny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest grupa rekonstrukcyjna PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komorowski i tusk zobowiązali się do zwrotu 65 mld $ ŚKŻ , nowy rząd tego nie podjął więc próbuje się go do tego zmusić, TK to tylko pretekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozejść się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PiS prowadzi w marcowych sondażach i zyskuje poparcie. To efekt strategii prezesa Jarosława Kaczyńskiego "jesteś z nami, albo przeciw nam", która jest odpowiedzią na kryzys wokół Trybunału Konstytucyjnego. Ma ona jednak pułapkę. Badani sondażu Ariadna są za wypełnieniem rekomendacji Komisji Weneckiej (56 proc. - za, 28 proc. - przeciw). Problemem PiS jest rosnąca motywacja głosowania przeciw tej partii. Czy opozycja potrafi ją wykorzystać? Jak PiS może uniknąć pułapki?" [ONET] Polacy nie wiedzą, że KW jest organizacją ludobójczą. Ludobójstwo, to niekoniecznie tylko obozy śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew nie produkuj się tak pod różnymi nickami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew nie produkuj się tak pod różnymi nickami!
 
Tułajew nie produkuj się tak pod różnymi nickami!
Nie widzisz jak Andrzejka zasypało na zakręcie? Nawet na trybunach nie ma czym oddychać. Taki jest żużel. Wyjmij więc swoją sikawkę i polej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszą mnie te "tłumne" demonstracje. Widać, że społeczeństwo ma dość manipulacji i wciskania kitu przez polskojęzyczne media z centralami poza granicami kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy pracujący POLAK musi oddać po około 19 000 PLN IZRAELOWI? Za co? Niech Niemcy płacą, a nie Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żądam oddania mi zamrożonej podwyżki inflacyjnej za lata 2008-2015 od poprzedniej ekipy rzadzącej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę wiecej, niż trzech, a to oznacza zbiegowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...