Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadyma na stadionie Motoru (2 wideo)

Utworzony przez POMYŁKA, 24 września 2008 r. o 17:20 Powrót do artykułu
mecz jest z ŁKS-em a nie z Widzewem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przeskakiwali oni ogrodzenie koło nieczynnej betonowej butki z numerem 6. " a przeskakiwali w butkach czy bez butków? dysortografia w Ziewniku Wschodnim?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały ten dziennik do wielkie G.... a zamieszki wywołał ten redaktorzyna smaga swoim artykułem na poziomie szkoły podstawowej, jak zauważyło wielu czytelników wpisując na forum swoje opinie na temat tego tekstu - żenada bo czytałem to wypociny; nieznajomość tematu i prowokacja o poziomie nie wspomnę byłem na meczu i słyszałem jak jeden z kibiców darł się że chcą dorwać smagę z dziennika, który obrażał ich i prowokował szczerze mówiąc powinni go dopaść, zaprezentowali by mu pewnie niezłą lekcję futbolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ja czytam gazetke kiboli czy dziennik regionalny.....tego typu opisy i wielkie zainteresownie kilkudziesięcioosobowym bydłem jest śmieszne..Czego nikt nie pisze że w lublinie nie ma obiektu,nie ma boisk a normlani ludzie nie moga iść na mecz z rodziną.To dziennika nie interesuję.Zamiast podjąć medialną walkę i wymusić utylizacje tych deb***i to tylko ku ich uciesze ciągle się o nich pisze.A im o to biega.Byliśmy i będziemy zaściankiem,nie umiemy poradzić sobie z kilkudziesięcoosobowym bydłem to zapomnijmy o lotnisku,drogach i rozwoju.W innych miastach chodza tysiące ludzi na mecze,prasa wspiera kluby w lublinie wręcz przeciwnie trzeba wszystkim dowalić zniszczyć i oczernić....lubelskie powinno należeć do białoryusi a nie do polski bo do bałorusi mentalnie nam bliżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oby Hitler już nie żyje ??? mam do niego sprawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i panie ochroniarzu ze zdjęcia odpowiedz sobie czy było warto szarpać bezbronnego dzieciaka?? lepiej trzeba było dać mu spokój i po wszystkim ale nie wy zawsze musicie być najwazniejsci mam tarcze pałke gaz to jestem kimś mam nadzieje że wam wytłumaczyli ps. nigdy nie byłem za rozróbami na stadionie i tego typu akcjami ale nieraz krew się gotuje jak ochroniarze robią z siebie panów i władców stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo rozwiazać klub Motoru, albo niech graja przykładowo w Szczecinie lub w Mińsku na Białorusi, tam to dopiero byłby wpier*** od SPECNAZU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego rozwiązać to sobie możesz sznutrek od slipek.Mimo tych deb***i niszczących nasz klub w lublinie sa setki osób które chętnie pokibicuja zespołowi na nowym obiekcie.Czas bandytów skończy sie kiedy w lublinie powstanie obiekt z prawdziwego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wasza gazeta już całkiem upadła. Jaka zadyma? pytam jaka zadyma? Po co wogóle te cyrki z zamykaniem ulicy itp. Czy Policja i pan chmura w ten sposób chcą walczyć z kibicami? Kibiców łks 40a do osłonywystawiono chyba cały pułk policji. Poza tym ta marna prowokacja ochrony aż płakać się chce. Zapraszam na kolejny mecz NIC się nie działo. A i doping coraz lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napierdzielać pałami i patrzeć czy równo puchną! Banda rozwydrzonych kretynów w kapturach! Za zniszczenie mienia kazać zamiatać ulice! Bravo Policja!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem czemu do tej trzody po prostu się nie strzela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście nikt z was wypowiadających się krytycznie nie był na meczu i nie wie o co chodzi, nawet redaktor piszący ten artykuł nie wie że to ochrona zaatakowała kibica. Nie było żadnych krzyków, prowokacji, nic. Ludzie kupowali jedzenie i napoje, korzystali z WC ale ochronie to przeszkadzało, sami sprowokowali kibiców. Ale co wy wiecie jak o meczach czytacie z "obiektywnych" gazet. Dlaczego żadna lubelska gazeta nie napisze o tym że policja jest na tyle nieudolna że trzeba zamknąć Zygmuntowskie na kilka godzin przed meczem(szkoda że nie zamknęli o 6 rano jak poprzednim razem), o tym co wyprawia prezes z zarządem? Co bardziej rozgarnięci zadadzą sobie trud żeby sprawdzić czy w innych miastach zamyka się ulice przy stadionie przed meczami. Bo ani w Warszawie przed meczami Legii, ani przed meczami Wisły, czy Cracovii w Krakowie, czy np. Ruchu nie zamyka się ulic. Świadczy to o wyszkoleniu i podejściu policji a nie o kibicach. Ale co wy wiecie jak wszystko czego dowiadujecie się o Motorze to te brednie z gazet że to że tamto kibice. Dlaczego w takim Poznaniu klub potrafił dogadać się z kibicami, i żadnych zadym nie ma, publicznej nagonki na kibiców nie ma, nie opowiada się że całe zło świata to przez kibiców Lecha? Tam na mecze przychodzi po 40 tysięcy widzów i jest wspaniała atmosfera, ale do tego potrzeba chęci obu stron, a w Lublinie mamy sytuację taką że zarząd zabrania wnoszenia kibicom sprzętu nagłaśniającego i jednocześnie oczekuje że kibice będą temu przyklaskiwać. Tak więc zastanówcie się zanim się udzielicie bo nie macie nic do powiedzenia a najwięcej się udzielacie, a najwięcej do powiedzenia mają ci którzy stadion widzieli tylko na zdjęciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam na mecze przychodzi po 40 tysięcy widzów
Miało być po 20 tysięcy bo 40 to on póki co nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywny napisał:
Oczywiście nikt z was wypowiadających się krytycznie nie był na meczu i nie wie o co chodzi, nawet redaktor piszący ten artykuł nie wie że to ochrona zaatakowała kibica. Nie było żadnych krzyków, prowokacji, nic. Ludzie kupowali jedzenie i napoje, korzystali z WC ale ochronie to przeszkadzało, sami sprowokowali kibiców. Ale co wy wiecie jak o meczach czytacie z "obiektywnych" gazet. Dlaczego żadna lubelska gazeta nie napisze o tym że policja jest na tyle nieudolna że trzeba zamknąć Zygmuntowskie na kilka godzin przed meczem(szkoda że nie zamknęli o 6 rano jak poprzednim razem), o tym co wyprawia prezes z zarządem? Co bardziej rozgarnięci zadadzą sobie trud żeby sprawdzić czy w innych miastach zamyka się ulice przy stadionie przed meczami. Bo ani w Warszawie przed meczami Legii, ani przed meczami Wisły, czy Cracovii w Krakowie, czy np. Ruchu nie zamyka się ulic. Świadczy to o wyszkoleniu i podejściu policji a nie o kibicach. Ale co wy wiecie jak wszystko czego dowiadujecie się o Motorze to te brednie z gazet że to że tamto kibice. Dlaczego w takim Poznaniu klub potrafił dogadać się z kibicami, i żadnych zadym nie ma, publicznej nagonki na kibiców nie ma, nie opowiada się że całe zło świata to przez kibiców Lecha? Tam na mecze przychodzi po 40 tysięcy widzów i jest wspaniała atmosfera, ale do tego potrzeba chęci obu stron, a w Lublinie mamy sytuację taką że zarząd zabrania wnoszenia kibicom sprzętu nagłaśniającego i jednocześnie oczekuje że kibice będą temu przyklaskiwać. Tak więc zastanówcie się zanim się udzielicie bo nie macie nic do powiedzenia a najwięcej się udzielacie, a najwięcej do powiedzenia mają ci którzy stadion widzieli tylko na zdjęciach.
biedni, poniewierani kibice motoru grzeczne baranki, które zawsze stają się ofiarą policji lub ochrony... nie w głowach im rozróby i bijatyki... tacy nierozumiani... tacy niekochani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz obraża się moje bydło, porównując go do kiboli Motoru. Bydło hodowlane to INTELIGENTNE zwierzęta, a kibole ....., każdy wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykibol napisał:
Napierdzielać pałami i patrzeć czy równo puchną! Banda rozwydrzonych kretynów w kapturach! Za zniszczenie mienia kazać zamiatać ulice! Bravo Policja!!!!!!!
TAK JEST!!! POPIERAM!!! W ANGLII kibic wie, że jak wyskoczy na murawę, to tak jakby raka wrzucić do wrzątku... I U NAS POWINNO BYĆ TO SAMO. Pełen monitoring, pełna odpowiedzialność. Ten co robi burdy i w nich uczestniczy powinien czuć to na du*** przez kilka miesięcy. Wtedy zacznie może ostatnimi zwojami mózgu myśleć, że musi z tym skończyć bo mu d*** odleci na drugi raz od policyjnych pał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIBOLE MOTORU TO LUDZIE BEZ HONORU Z KTORYCH CAŁA POLSKA SIE MIEJE-TO DRESY Z OKOLICZNYCH WSI KIBICUJACY MOTOROWI-JAKO JEDYNI W POLSCE SŁYNĄ Z TEGO ZE W PRZECIWNIKOW RZUCAJA KAMIENIAMI I CZYM SIE DA-SZKODA ZE NIE BYLO MECZU Z WIDZEWEM LUB LECHIA BO BY Z TYMI GRESAMI LUBELSKIMI PORZADNI KIBICE ZROBILI PORZADEK-POGONILI BY ICHZ WLASNEGO STADIONU-CHCESZ BYC CZLOWIEKIEM BEZ HONORU ? ZOSTAŃ KIBICEM MOTORU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO i gdzi eta zadyma ??????????????????????na tym filmiku widać kilku typa którzy stoją naprzeciwko ochrony dziennik chyba oszalał byłem cały mecz i jakoś nie widziałem żadnej zadymy to, że jeden ochroniarz dostał w morde bo mysłał, ze jest najmocniejszy to to nie znacyz że była jakaś zadyma.Żenada nie gazeta! Na czyje zamówienie te teksty ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż Panowie i Panie byłem na meczu, a zadymy w sensie stricto tego słowa nie widziałem. Była mała awantura z ochroną podobno sprowokowana przez Panów od Zubrzyckiego. Za czasów kiedy Klubem kierował Waldek z kibicami zawsze można było się dogadać (nawet z tymi, których potocznie nazywa się bandytami) w tej chwili pan Prezes chmura robi wszystko by popaść w konflikt z ekipą z sektora i czasami wcale się im nie dziwię, że mają go serdecznie dosyć. Teraz kilka słów o policji .... jaki jest sens zamykać całą ulicę tylko dlatego, że przyjeżdża 40 kibiców z Łodzi ??? całkowitym nieporozumieniem jest do tego zamykanie ulic i wysyłanie kilku plutonów do obstawy meczu w sytuacji gdy policja z góry wie, że kibice ci nie dotrą na stadion w planowanym czasie bo zupełnie przypadkowo trafiają na rutynową kontrolę drogową, która trwa 2 czy 3 godziny. po co policja wtrąca się gdy "stadionowi bandyci" umawiają się na bójkę w lesie ... niech tam się wyżyją to może na stadionie będzie spokój. PS dla osób chcących krytykować moją wypowiedź z góry zaznaczam, że jestem zadeklarowanym PRZECIWNIKIEM zadym na stadionie. Stadion to ma być miejsce, gdzie będę mógł przyjść z rodziną i obejrzeć mecz popijając w lecie zimne piwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tą zadymą bym nie przesadzał. byłem na meczu i widziałem tylko ze paru kiboli poprzepychało sie z ochroną. bez przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...