Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadyma na stadionie Motoru (2 wideo)

Utworzony przez POMYŁKA, 24 września 2008 r. o 17:20 Powrót do artykułu
więcej policji jak kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda nawet pieniedzy na takich pasozytow. Mieszkam niedaleko, to co obserwuje, tych nachlanych tanim winem gnojkow z podniesionymi czepeczkami traktowalbym tak: 24, a potem sprawa i kolegium. Wiekszosc sklepow na ul. Zamojskiej zostalo zamknietych bo sie KIBOLE nie potrafia wyzyc w inny sposob. Kopac rowy i sprzatac ulice, jak za duzo macie energii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurzają mnie te społeczniaki którzy piszą "bravo policja" jak nie byli na meczu to niech nie piszą żadnych bzdur... Ja byłem na meczu i widziałem, że policja zaczęła zaczepiać kibica Motoru i sami szukali zaczepki i się doczekali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wkurzają mnie te społeczniaki którzy piszą "bravo policja" jak nie byli na meczu to niech nie piszą żadnych bzdur... Ja byłem na meczu i widziałem, że policja zaczęła zaczepiać kibica Motoru i sami szukali zaczepki i się doczekali.
ile masz lat?? 10??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego żaden serwis,gazeta nie napisze o prowokacji nowej ochrony, ochrona była(jest) nowa i chciała się pokazać.Według mnie to drobny incydent, jeżeli w Lublinie był by stadion z prawdziwego zdarzenia to by była masa kibiców piękny doping i oprawy.A jeżeli kibic który przychodzi na Zygmuntowskie musi siedzieć na brudnym krzesełku potykać się o krzywe trybuny to ja się nie dziwie o zdenerwowanie kibiców. DZIENNIK SCHODZI NA PSY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam chodze na motor juz od kilkanastu lat ale jak widze co sie dzieje to nie wiem czy smiac sie czy plakac...banda dzieciakow kozaczy na poczatku a pozniej wszyscy spie...ja na wlasnym stadionie lechia,widzew wstyd na cala Polske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...