Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak widać na załączonym zdjęciu i opisie Gabrysi widać,że dziewczyna jest w pełni świadoma i samodzielna w swoim postępowaniu,krzywda jej się nie stanie.Może lepiej ogłosić komunikat w poszukiwaniu fachowej pomocy dla mamusi i tatusiowi,że nie dali sobie rady z wychowaniem dziecka,bo takie show to zwykły "dupochron",że niby tak zaangażowani i przejmujący się pociechą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak teraz wyglądają 15 latki ?? Dzizas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolczyki na sromie i przekute sutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie dziwadło na Polskich ulicach jest zauważalne, raczej szybko sie znajdzie, no chyba że wyjechało na zachod to będzie wiekszy problem z odnalezieniem. Jak to możliwe że piętnastolatka tak daleko szlaja się od domu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wód-stoku może była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jak czyjaś własność, maskotka. I jeszcze ta obroża na szyi, czy co by to nie było. Chyba nie trudno się domyślić gdzie jest! Dziewczynie trzeba współczuć rodziców, a rodzicom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom Państwa wypowiedzi jest żenujący. Zero tolerancji dla subkultur czy innych poglądów. Proszę sobie przypomnieć Państwa okres buntu? Pewnie nie nosili Państwo glanów, ale książek w plecaku również. (sądząc po języku jakim Państwo się posługują w komentarzach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś "emo" czy "punk not dead" ?  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziła ze mną do szkoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie. Proszę. Wy nie wiecie nic o tej dziewczynie, a tak się wypowiadacie? Przecież nie wiecie o tym, co sprawiło, że tak się ubiera i wygląda a już ją oceniacie. Najpierw może spytajcie się kogoś, kto ją dobrze zna, o jej życie, a dopiero potem się wypowiadajcie na jej temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie już nie wróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu lubiła taką muzykę,wpadła w podobne towarzystwo i teraz jest problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujace.... Widac jak ludzie "wszystko wiedza" a osobie tylko na podstawie jej wygladu... Gabrysie znam dosc dobrze chodzilem z nia do szkoly byla moja przyjaciolka nie oceniajcie ludzi po wygladzie... Gabrysia dobrze sie uczyla miala dobre oceny wiadomo jest punkiem i zachowuje sie jak na punka przystalo ale wy widzicie tylko to ja wiem ze to naprawde ciepla i mila osoba i wiem ze ona poradzi sobie w zyciu nawet tam gdzie teraz sie znajduje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie dziwadło na Polskich ulicach jest zauważalne, raczej szybko sie znajdzie, no chyba że wyjechało na zachod to będzie wiekszy problem z odnalezieniem. Jak to możliwe że piętnastolatka tak daleko szlaja się od domu???
TAKA MATKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujace.... Widac jak ludzie "wszystko wiedza" a osobie tylko na podstawie jej wygladu... Gabrysie znam dosc dobrze chodzilem z nia do szkoly byla moja przyjaciolka nie oceniajcie ludzi po wygladzie... Gabrysia dobrze sie uczyla miala dobre oceny wiadomo jest punkiem i zachowuje sie jak na punka przystalo ale wy widzicie tylko to ja wiem ze to naprawde ciepla i mila osoba i wiem ze ona poradzi sobie w zyciu nawet tam gdzie teraz sie znajduje...
Jak 15-letnia małolata z gimnazjum może sobie poradzić w życiu ? No, chyba że znajdzie sponsorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem z 20 bardzo podobnych dziewczyn w moim mieście. można je było odróznić tylko po rozmiarze stanika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
latałem z nia do gimby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynka chodzila do klasy z moja còrką. Od kilku miesiecy opowiadala ze ucieknie z domu. Troche znam jej los i niestety wine za to ponosza rodzice. 14 letnie dziecko jezdzi na woodstok i wraca po 2 tygodniach, siedzi pod brama krakowska i zbiera na piwo i inne uzywki. Jesli takiemu dziecku pozwala sie na taka doroslosc i nie widzi w tym problemu to czego oczekiwac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna miała swoje problemy, ale głupia nie była, więc z tymi "dziwadłami" itp. Prosił bym się wstrzymać. Nie oceniaj książki po okładce. Rodzice swoje zawalili, ona też w najlepszym towarzystwie nie wylądowała, ale miała szanse wyjsć na ludzi i myslę, że jest szansa, że nadal wyjdzie, Mam nadzieję, że się znajdzie, bo osobiście się o nią martwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była na woodstocku, a jakieś 2/3 tygodnie temu widziałem ją w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...