Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak 15-letnia małolata z gimnazjum może sobie poradzić w życiu ? No, chyba że znajdzie sponsorów. Nie wiem człowieku cz masz 30 na karku i mieszkasz u mamusi, czy sam dajesz dupy, ale nie oceniaj wszystkich swoja miara. Nie znasz jej to sie nie wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcielibyście mieć taka matke jak ona ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale szmacisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny cyc :) poradzi sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna miała swoje problemy, ale głupia nie była, więc z tymi "dziwadłami" itp. Prosił bym się wstrzymać. Nie oceniaj książki po okładce. Rodzice swoje zawalili, ona też w najlepszym towarzystwie nie wylądowała, ale miała szanse wyjsć na ludzi i myslę, że jest szansa, że nadal wyjdzie, Mam nadzieję, że się znajdzie, bo osobiście się o nią martwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co sie martwic da sobie radę :-) Tutaj nic dobrego jej nie czeka niestety więc chyba lepiej że uciekła Trzymam kciuki Gabi :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no widzę, poziom inteligenji naszego kraju jest...imponujący, to strona z zaginionymi osobami, tumany a nie fotka, komuś sie strony pomyliły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego- GUEST... ŻAŁOSNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oo boze zaginęła jak mi szkoda buhaha zartowałem tak to jest jak rodzice sie dzieckiem nie zajmują i gabrycha ruszyła w swiat bye bye nie wracaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...