Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Śliczna dziewczyna. Oby się odnalazła cała i zdrowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczna dziewczyna. Oby się odnalazła cała i zdrowa!
Jakoś tak to się układa ,że często zaginionymi są ludzie z inteligentnym wyrazem twarzy. To też pewien znak czasu ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kolega bardzo dobrze ją zna i widział jak stała na parkingu w kuszącym i przyciągającym uwagę ubraniu. Miała na sobie założone szpilki i z tego co mi mówił prawdopodobnie sama uciekła albo ktoś ją mógł wykorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak wsiadała do jakiegoś samochodu ze starszym mężczyzną, po 30 on był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziurawe spodnie? To juz rodziców nie stać kupić spodnie młodej dziewczynie? tez bym z domu uciekł jak miałbym w dziurawych spodniach chodzić. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być za artykuł?? Gdzie i o której godzinie była ostatni raz widziana? Była tego dnia w szkole? Ludzie no, trochę konkretów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki znowu wstyd? teraz jest moda na takie spodnie zresztą nie spodnie w tej chwili są waże tylko żeby znalazła się cała i zdrowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi z obcymi facetami do łóżka to się nie ma co dziwić, że rodzice się martwią. Rodzice powinni bardziej patrzeć i kontrolować swoje córki, chyba, że jeszcze widzą co robią i mówią, że to jest dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki przemyślcie wybór kandydatki na przyszłą żonę w dzisiejszych czasach... Jak widać nie wszystkie się nadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak wsiadała do jakiegoś samochodu ze starszym mężczyzną, po 30 on był.
starszy !!! męzczyzna po 30, Ja mam 40 lat, idę zamawiać miejsce na cmentarzu.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewno już jest w Hamburgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawdopodobniej jest w Warszawie. Ostatnio jak ją widziano miała związane włosy w kucyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawdopodobniej jest w Warszawie. Ostatnio jak ją widziano miała związane włosy w kucyk.
ostatnio gdzie ja widziano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologiczna rodzina gdzie nie potrafią zająć się córką. Matka lubi sobie wypić i ojciec tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sama Aleksandra Bieńkowska była poszukiwana w październiku 2015 w Warszawie (patrz google). To o co chodzi , dziewucha lubi giganty , wyszumi się i znowu wróci. Ile razy można jej szukać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)moze dziewczyna dorabia w agencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologiczne to są wasze niektóre komentarze... Olka matka się martwi wracaj albo daj chociaż znak że nic ci nie jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle , ze moze trzeba przejrzec jej facebooka .... Warszawa jest jej fascynacja jak tam jest napisane wiec moze tam wyjechala ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno się nie dziwić że się martwi, każda matka by się martwiła o swoje dziecko, ale najwidoczniej jak spotyka się z obcymi facetami to chyba o czymś świadczy, czyli o braku szacunku do własnej osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za duzo swobody komorka i bez stresowe wychowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...