Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 14-letnia Kamila Tkaczyk

Utworzony przez fdsfsdf, 27 stycznia 2011 r. o 22:31 Powrót do artykułu
co, rodzice zajrzeli do pokoju ? Dziecka nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~fdsfsdf~: nie każdy, gdy zaginie ktoś bliski, leci z tym od razu do gazety czy telewizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to każdy normalny leci z tym na policję, gdy dziecko ginie. A rodzice czy matka zgłosili to dopiero w połowie stycznia (na policję, nie do gazet), o czym informacja pojawiła się w innym dzienniku, niż ten wschodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze sadzili ze wroci? Od polowy listopada do polowy stycznia, kiedy dopiero zglosili na policje?Moze ja wywiezli do burdelu, to czeste teraz przypadki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dziwne i nie dziwne.Tym dzieckiem nikt sie nie interesował chodziła samopas a to ze matka nie zauważyła jej nie obecności nie sądzę.Godziny 23-24 to nie na spacery dla takiego dziecka,a o takich porach często byłą widziana.Biedne dziecko bez nadzoru dorosłych,tyle można powiedzieć.Mam nadzieje ze sie odnajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to zwykla dziwka jest. Chodzi i sie piepszy z tymi ciapatymi wcale sie nie dziwie ze ja wywiezli jak do nich latala. Jeszcze chodzila po miescie i sie chwalila co robila i ile jej placili bez zadmyxj skrupulow. Zal mi takich ludzi! !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tkaczykówka dziwka je***a rucha sie z ciapatymi , i właśnie wtedy gdy " zagineła " wyjechała do burdelu sie ruchać HAHAHAHHA JEBAĆ KURWE I TYLE. A co do jej matki , to wiedziała doskonale że jej córka sie rucha za sare i nic jej to nie przeszkadzała , jeszcze brała od tego kłaka rzeczy które przywoziła za zarobione na du*** pieniążki hahahahahahahahahahaha ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz zarabiać na wszystkim bez wychodzenia z domu.  http://u.42.pl/2MFW    Naciśnij "zacznij zarabiać" i przeczytaj zasady. Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto. Sprawdz!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...