Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagraniczni studenci są bezpieczni w Lublinie? Komenda zbada reakcję policjantów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2017 o 20:41 Powrót do artykułu
Przecież to rozdmuchana sprawa. Grupka mlodzieży dała sobie po gębie po pijaku i tyle. A turek szumi i już widze 5 zdjecie jego biednej obitej gęby. Ja nigdy nie poszedłbym w miasto w nocy w Turcji ten poszedł w Polsce i jeszcze z pijanymi Polakami sie klócił. A pieniądze w Lublinie to wydaja studenci medycznej w kolorze beżowym, żółtym i czarny (sam jestem biały przez co nie lepszy). Studenci ukrainscy to wiecej kradną po sklepach niż wydają wiem bo mam kolege ochroniarza w jednym z marketów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Policjantów powinni wysłać na kurs angielskiego
0
Sprawa nie jest rozdmuchana, reakcja służb nie była prawidłowa, a obrażenia są poważne
0
A jak w Turcji z angielskim w Policji?!Nic do tego pobitego studenta nie mam ale jestem po prostu ciekaw.
0
czy teraz każdy pobity student będzie na stronie głównej czy tylko ci z turcji?
0
Oj z igły widły
0
w Turcji by się zajęli ;)))
0
Warto nagłośnić, dobra antyreklama dla chętnych z Afryki i Azji.
0
Jeden siniak? Też mi coś. Na weselach czasami jest więcej ofiar. a propos Ilość gwałtów w Danii oststnio się podwoiła. To jest dopiero "ubogacenie kulturowe"!
0
policjanci zrobili jak trzeba udzielili mu informacji ze jak wytrzeźwieje to może zgłosić pobicie na protokół . penetracja negatywna. zresztą co tu szukać jak on sam nie wiedział kto i ilu było... aaa i przyjeżdża na studia to niech się uczy polskiego!
0
polskiego niech się uczą jak przyjeżdżają tu na studia!!!
0
Ja zadaję sobie pytanie teoretyczne: po co nam islam w Polsce. A ktoś zadał sobie takie pytanie w praktyce.
0
Trochę przegieli, ale prawda mest taka, że jagby tych tzw obcokrajowców tu nie było to i takich zdarzeń by niebyło.
0
Jakoś zniekształcenia twarzoczaszki nie widzę...Dziennikarstwo...na najwyższym poziomie...DNO.
0
Przybijające są te wasze komentarze. Wszyscy zagraniczni studenci mają lekcje polskiego, ale nasz język jest trudny i raczej szybko się go nie nauczą. Pobity obcokrajowiec jest Turkiem, no i co z tego? Był terrorystą, islamistą, gwałcicielem? Nie, poszedł ze znajomymi na piwo. Czy to przestępstwo? Mam znajomego Syryjczyka, człowiek obyty, wykształcony i inteligentny. Mówi, że w autobusie potrącanie, plucie i wyzywanie to dla człowieka o nieeuropejskim wyglądzie chleb powszedni. Czy naprawdę jest to dla nas powód do dumy? Gdzie polska gościnność? To są ludzie, którzy przyjechali tu na kilka lat a potem wrócą do siebie. Od nas zależy, jak zapamiętają ten kraj - czy jako kraj ludzi przyjaznych i gościnnych, czy kraj chamów i buców.
0
Polecam Fronda.pl i wypowiedź pewnego imama w Polsce. Wyraźnie mówi, po tu przyszli.
0
Teraz będzie pretekst łożenia z naszych podatków na ochronę "egzotycznych studentów", którzy rozbijają się po nocach po klubach szukając dziewczyn, które chcą przeżyć egzotyczną przygodę z planety "erasmusa"...
0
W Turcji nawet staruszka na ulicy zna angielski a co dopiero policjanci
0
Studiuje w Polsce i nie zna polskiego?
0
W Turcji to nawet kozy znają angielski.
0
Strona 1 z 2