Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Polska dla Polaków" to strasznie smutne, że jakiś deb*** (deb***e, bo takich komentarzy jest więcej) wypisuje takie hasła. nie ma sensu argumentować, że to dobrze, że ci studenci wybierają Lublin, nie ma sensu wchodzić w dyskusję. piszący to nie zrozumie nic, bo najwyraźniej jest na jakiekolwiek zrozumienie świata za głupi. dziwię się tylko redakcji, że pozwala na takie wpisy. to się nadaje od ręki do usunięcia i powinno być usuwane.
   Zazwyczaj uzuwam tego typu wpisy. Tutaj tego nie zrobiłam, dzieki negatywnym reakcjom, jakie wzbudził. Może przemówi to autorowi do rozsadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie tylko ja słyszałem że dostaja dotacje od niższego państwa tylko nie wiem zupełnie dlaczego bo nie mamy z tego żadnych korzyści a biedni Polacy niebiosa studiować bo nasz rząd ma nas w powtarzanie każdy obcokrajowiec mieszka w apartamencie wynajem kosztuje średnio 2/3 tys zł miesięcznie zamawia codziennie jedzenie i je w restauracjach to jest 1.5 tys to jest prawie 5 i co każdy chińczyk i ciapaty ma tyle kasy?? Wątpię jak większość jest z biedniejszych krajów od naszego w dodatku wkurza mnie to że większość z nich wymaga żebyś my mówili po ang jakim niby prawem są w Polsce to na niech się uczą polskiego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...