Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zajęcia z przysposobienia wojskowego wrócą do szkół? Tego chce minister

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 16:46 Powrót do artykułu
NOWOCZESNY PATRIOTYZM?I ORZEL Z CZEKOLADY? RÓŻOWE KOTYLIONIKI? Przestancie ludziom mieszac. Wolnosci trzeba bronic. Nie wszędzie uzbrojenie zastepuje zolnierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gwalt siłą zadany musi byc siłą odparty."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w wojsku rok, wystrzeliłem 15 naboi z kałasznikowa i się pytam po co mnie tam siłą zaciągnęli- wtedy służba była obowiązkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonały pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś w przypadku ewentualnego konfliktu, to nie zdązymy sie nakryc kocem i czolgać w kierunku majdanka ale Antonio po wyjsciu z piwnicy widac realizuje swoje kolejne wizje szaleńca, czemu tylko za resztki naszych pieniedzy, bo reszta już dawno poszla w pis du na 5 setek plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek polskie zbaw napisał:
Dziś w przypadku ewentualnego konfliktu, to nie zdązymy sie nakryc kocem i czolgać w kierunku majdanka ale Antonio po wyjsciu z piwnicy widac realizuje swoje kolejne wizje szaleńca, czemu tylko za resztki naszych pieniedzy, bo reszta już dawno poszla w pis du na 5 setek plus.
Na świecie w ostatnich latach było wiele wojen. Przeanalizuj, pomyśl zanim zrobisz z siebie kompletnego idiotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ do gościa który wystrzelił 15 naboi w wojsku. Ja bylem w wojsku rok 2005/2006 wystrzeliłem ponad 3000 naboi z kałasznikowa, mnóstwo z ppm, kiladziesiąt z rgppanc i od cholery z UKM-2000P. JA byłem w jednostce w Zamościu w 3BOT i tam strzelanie bylo praktycznie codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze szkolnego "przysposobienia wojskowego" w latach 70-tych zapamietałem tlko sparciałe, zaplute maski p-gazki zakładane na komendę i kilometry śmierdzących bandazy używanych przez kolejne roczniki do ćwiczeń "kłosa"... Przy mizerii finansowej szkolnictwa ta wizja może być udziałem także moich wnuków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł. Każdy z absolwentów szkół wie jak zamówić drinka, a nie wie jak udzielić pierwszej pomocy.  Inna sprawa, że na pierwszej linii powinni walczyć politycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
byłem w wojsku rok, wystrzeliłem 15 naboi z kałasznikowa i się pytam po co mnie tam siłą zaciągnęli- wtedy służba była obowiązkowa
Dobrze, że Macierewicz na Tobie Obrony Terytriolnej nie opiera... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klika PO/ZSL chciała bronić Polskę czekoladowym różowym orłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry pomysł- dobre sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mając takich nauczycieli-nowozcesnych patriotów spokojny jestem o naszą Ojczyznę,w  razie czego zapłącą podatki, posprzątają po swoim psie i będą żyli - co z tego że w nei swoim państwie, wiodcznie im to nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor debil a nauczyciel niech się cieszy że mu się to nie przydało. Ale jeśli by do czegoś doszło to dobrze by było aby każdy znał podstawy a nie stał jak mucha w gównie. I jeszcze do dyrektora, mięso armatnie to właśnie Ci co nic nie potrafią, a w razie wojny i tak zostaną powołani,wiec lepiej żeby coś potrafili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu debilizm jak przed laty.zasadnicza jeszcze przywrócą i znowu bedzie chlanie gorzały po jednostkach i przemoc,wcieleni przymusem beda olewać służbę a trepy mając do czynienia z leserami beda odstawiali szopkę przed wyższa kadra itd.itd.uczcie ludzi jak rozpalać ogień,jak przeżyć,jak znalezc drogę w terenie,jak ratować zycie a nie jak je odbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi jestes nazywając dyrektora debilem.wojna to nie film czy gierka na kompie.zabijanie to obłęd i glupota.zadne choragiewki i ziemia nie sa tego warte.nalezy zrobic wszystko zeby uniknąć tego piekła -czyli uciekać.sam sobie walcz u boku tego faceta ktory pcha Polskę w konflikty.ja to p....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się to nie raz przydało, przynajmniej pierwsza pomoc! I to każdy człowiek powinien znać i wiedzieć jak się zachować i co robić w czasie np zauważenia wypadku samochodowego... Przynajmniej podstawy, to że ktoś będzie umiał ratować czyjeś życie myśle że nikomu nie zaszkodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nauczyciel to jakiś pacyfista nawiedzony ! Nie lubię Macierewicza, ale pomysł jest bardzo słuszny. Trzeba wiedzieć np. jak zachować się w przypadku ataku atomowego, jak się bronić itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...